Vpáčené bradavky a jejich formování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.19 20:57
Vpacene bradavky a jejich formovani

Dobry den, trapi me vpacene bradavky. Chtela jsem si koupit formovace bradavek, ale nevim, jestli pomuzou. Jsem ted v 7.měsíci a cetla jsem, ze se muzou pouzivat od 6.mesice. Mate s tim nekdo zkusenost? Prosím o anonym

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Térouš
Echt Kelišová 8484 příspěvků 14.01.19 20:58
@Anonymní píše:
Dobry den, trapi me vpacene bradavky. Chtela jsem si koupit formovace bradavek, ale nevim, jestli pomuzou. Jsem ted v 7.měsíci a cetla jsem, ze se muzou pouzivat od 6.mesice. Mate s tim nekdo zkusenost? Prosím o anonym

Nosila jsem poctivě. Nepomohlo to

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.19 20:59

@Térouš
A od kolikateho mesice? Mohla jste kojit?

Térouš
Echt Kelišová 8484 příspěvků 14.01.19 21:01
@Anonymní píše:
@Térouš
A od kolikateho mesice? Mohla jste kojit?

Hned jak se dalo. Ne. Kojení nešlo

kruel
Kecalka 364 příspěvků 14.01.19 21:08

Taky mám vpáčené bradavky, tedy měla jsem. Trápilo mě to z estetického hlediska. Šla jsem na takový menší zákrok kde mi je povytahly ven, dělali to tehdy na plastické chirurgii ambulantně. Bradavky teď vpáčené nejsou a kojení šlo skvěle. Zkoušela jsem předtím formovace a všechno možné co sem se kde dočetla a nic nepomohlo :nevim: a to jsem byla opravdu poctivá. Za zkoušku asi nic nedáš, třeba ti to pomůže…ale na kojení ti v porodnici možná doporučí kloboučky. Hodně štěstí

Kukacka123
Závislačka 3079 příspěvků 14.01.19 21:10
@Anonymní píše:

Kamaradka kojila s klobouckama, ty pak odbourala a kojila i bez nich ;) formovace ale asi nemela nebo o tom nevim :mrgreen:

Vicky1
Ukecaná baba ;) 2351 příspěvků 14.01.19 21:20
@Anonymní píše:

Kojila jsem s uplne plochou jednou bradavkou a malej ji umel krasne zpracovat. Vubec to nevadilo a tu vpacenou by podle me taky dal, oni se prisavaji na ten dvorec… nosila bych ty formovace, ja o tom nevedela, ale jestli se ti nalevaji prsa, tak by mohly pomoc :andel:

Celeste97
Zasloužilá kecalka 836 příspěvků 14.01.19 21:24

Mě se dcerka nepřisála ani po narození, nešlo jí to. Pak jsme dostali kloboučky. Kojila jsem přes ně 4 měsíce a když sem je chtěla odbourat tak kojení prostě nešlo a skončily jsme na UM.. Podle mě ty formovače nepomůžou :?

Uživatel je onlineAndymo
Kecalka 197 příspěvků 14.01.19 21:24

@kruel Ahoj, pokud jsi po zakroku kojila a nebyly ti tudiz prerusen mlekovod, podstoupila jsi tedy ten „mirnejsi“ zakrok, u ktereho hrozi, ze se po case bradavky zatahnou zpet, je tak? A takze v pohode a drzi? Dekuji ;)

vbu
Kecalka 105 příspěvků 14.01.19 21:33

Formovace bradavek neni potreba. ja mela vpacene bradavky, dite nemelo se sanim problem. Pokud je dite spravne prisate, ma v puse cely dvorec, ne pouze bradavku. Muze se stat, ze po porodu jsou prsa tak nalita, ze nejde chytit bradavka s dvorcem, to je jediny pripad, kdy bych doporucila kloboucky. Vubec bych se nejakym formovacem netrapila. Decko si pak bradavky vytahlo a ted mam takove, az me to desi. A to mi doktor rikal, jak chci s tak vpacenyma bradavkama kojit :D

Sue2008
Kecalka 225 příspěvků 14.01.19 21:38

Mam bradavky spis ploche nez uplne vpacene, kazdopadne mi taky v porodnici tvrdili, ze to bez kloboucku nepujde. Jak rika @Vicky1, spravne mimca berou do pusy cast dvorce. Uz kojim druhou dcerku naprosto bez problemu.
Kazdopadne pokud mas pochyby, domluv se s PA/laktacni poradkyni. Prsa zkouknou a poradi. Nam to nabizely treba i v ramci pripravy k porodu.

elena.78
Zasloužilá kecalka 836 příspěvků 14.01.19 21:43

Vpáčené/ploché bradavky jsem v porodnici řešila kloboučkama, ale začaly mi krvácet a tak jsem se vykašlala na experimenty a koupila jsem si elektrickou odsávačku.

Příspěvek upraven 14.01.19 v 21:44

S.maya
Závislačka 4395 příspěvků 14.01.19 21:44

Já používám medelu od 9 TT a střídám to s aventem niplette. Teď jsem ve 23 TT a je to lepší. U prvního nešlo kojit. Možná jsem to vzdala brzo..nevím. Snazila jsem se týden s klobouckama a pak jsem to vzdala. Mámpl oché bradavky a už v porodnici mi doktorka řekla, jak s tím chci kojit. Možná jsem malého blbě přikládala..ne­vím..nikdo mi tam neporadil.
Pro mě je kojení alchymie a mám strach, že ani teď to nevyjde.

kruel
Kecalka 364 příspěvků 15.01.19 08:17

@Andymo
Zatím je vše stejné jako na začátku. Zákrok jsem podstoupila před 7 lety…Jak se to bude vyvíjet dále to nevím, ale zatím jsem velice psokojená :-)

Barčítko
Stálice 70 příspěvků 15.01.19 08:40

Já měla jednu bradavku plochou a druhou vpáčenou. Vpáčená zpočátku při přisátí krvácela, tak jsem dostala klobouček a s ním v pohodě. Za tři týdny se bradavky asi přizpůsobily, nebo se malý naučil líp přisát, odbourala jsem a kojila normálně ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >