Vpáčené bradavky, kojení a odsávání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 12:57
Vpacene bradavky, kojeni odsavani

Holky ahoj jsem14 dni po porode. Druhe dite prvni jsem skoro nekojila zanet prsa hned.Ted bych chtela kojit co nejdele mala zatim nabira co chodime do poradny. Ale uz jsem to rikala i sestricce ze se mi vubec nenalevaji prsa jako u syna vubec. U neho porad bolely a tvrdé a u male nic. Ani nejak neporostly od porodu prave a koupila jsem. Odsavacku mini elektrickou a do toho jde prd odsat nevim jestli to je ze ty bradavky jsou vpacene ale to je blbost. Docela se bojim ze o mleko přijdu :zed: i

Reakce:

Popokatepetla
Závislačka 3144 příspěvků 16.12.16 13:09

Prsa se nalévat nemusí, mléko se tvoří i během samotného kojení. Pokud dcerka přibírá, tak koj a vyprdni se na odsavačku na co? Kontakt s miminkem je nejlepší - takže za mě zachumlej se s dcerou do peřin a koj skin to skin :)
Jinak mini elektric je opravdu k ničemu, já odsávala (děti předčasně narozené) a s ní jsem nevytáhla téměř nic, raději než do odsavačky bych v tém případě investovala do laktační poradkyně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.12.16 13:16

@Popokatepetla
No právě sem pocitala s tim ze kdyz uz dam tolik penez ze neco z prsa vytece. Protoze prece jen v zime venku na namesti se mi kojiz nechce haha. Chtěla jsem mit něco sebou v termoobalu kdyby ji chytl hlad. I jak chodim po Uradech mala semnou nemam ji kam. Dát pritel pracuje tak abych neco mela a nemusela kupoval UM :( pokud budu jeste kojit zeptám zeptám se doktorky v poradne 12.1

Senci
Povídálka 31 příspěvků 16.12.16 14:00

Pokud pribira neresila bych to. Ja kojeni resim, tak ze zalezu nekam do kavarny a nakojim tam. Je zbytecne davat z flasky, at si zbytecne nezvyka na savicku.

marketa0211
Zasloužilá kecalka 932 příspěvků 16.12.16 15:02

Ja kojim teda vsude, i v zime. A to ji bude 20mesicu. Rozhodne necpat sunar a lahev.

Hoa Mai
Kelišová 5723 příspěvků 19 inzerátů 16.12.16 15:14

Vyprdla bych se na odsávačku. To, jestli se prsa nalévají, nebo ne, není vůbec směrodatné. Mě se u druhého dítěte taky prsa nenalévaly skoro vůbec, přitom u prvního dost, a kojím ho ještě teď v 15 měsících. Když saje, to mlíko se tam vždycky udělá. Na náměstí kojit nemusíš, zalez si do kavárny a ke kojení si dej horkou čokoládu :).

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.16 11:28

No holky stejne me ceka operace cipku a budu skoro den pryc takže odsat mleko nekde takže UM stejne potrebuji jen nevim jake. :roll: dnes sem odsala poprve 30ml :lol: hodila sem tam laktobacily ampulku rozpustila a dala male krasne pila :) mame tu samou savicku co kloboucek a super :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >