Reklama

Vpáčený bubínek - po pár dnech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adhocie
Nováček 6 příspěvků 18.02.18 08:43
Vpáčený bubínek - po pár dnech

Dobrý den, můj dotaz se týká mého vlastního zdraví.

Už necelý týden mě trápí rýma a nachlazení; minulou středu se k tomu přidala bolest ucha a tlak v uchu, kterého jsem se nemohla zbavit, vyrazila jsem na ORL a dali mi jen analgetické kapky, že se jedná o vpáčený bubínek a mělo by to odeznít. Na pár dní mi bylo lépe, ale včera se to opět zhoršilo a příznaky mám dnes podobně silné jako ve středu.. Moc nevím, jak to řešit, máte s tím zkušenosti? Pokud to nepřejde asi budu muset v pondělí znovu na ORL, že? :nevim:

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2862 příspěvků 18.02.18 09:06

Klidně můžeš mít zánět. Já bych se teď hned sebrala a jela na ORL pohotovost, abys pak v noci nebrečela, že je to hrozný.
Jinak jakmile začnou zlobit uši pro rýmě, je potřeba pravidelně dávat kapky, ideálně opravdu kapátkem v záklonu, aby ti to steklo až do krku a nějaká antihistaminika, třeba Claritin, je volně prodejný.

Adhocie
Nováček 6 příspěvků 18.02.18 09:12

@Helileli já nevím, zase kdybych měla zánět, tak by to myslím bolelo mnohem víc… já mám spíš takový tlak v uchu a bolest trochu vystřeluje při polknutí :?

Helileli
Závislačka 2862 příspěvků 18.02.18 09:23

@Adhocie mně ucho nebolelo vubec, jen mi zalehlo a na ORL šup, píchnout, zánět, za pár hodin druhý ucho. :zed: Pokud to bolí, nechala bych to zkontrolovat.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >