Vpáčený bubínek - po pár dnech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Adhocie
Nováček 6 příspěvků 18.02.18 08:43
Vpáčený bubínek - po pár dnech

Dobrý den, můj dotaz se týká mého vlastního zdraví.

Už necelý týden mě trápí rýma a nachlazení; minulou středu se k tomu přidala bolest ucha a tlak v uchu, kterého jsem se nemohla zbavit, vyrazila jsem na ORL a dali mi jen analgetické kapky, že se jedná o vpáčený bubínek a mělo by to odeznít. Na pár dní mi bylo lépe, ale včera se to opět zhoršilo a příznaky mám dnes podobně silné jako ve středu.. Moc nevím, jak to řešit, máte s tím zkušenosti? Pokud to nepřejde asi budu muset v pondělí znovu na ORL, že? :nevim:

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2630 příspěvků 18.02.18 09:06

Klidně můžeš mít zánět. Já bych se teď hned sebrala a jela na ORL pohotovost, abys pak v noci nebrečela, že je to hrozný.
Jinak jakmile začnou zlobit uši pro rýmě, je potřeba pravidelně dávat kapky, ideálně opravdu kapátkem v záklonu, aby ti to steklo až do krku a nějaká antihistaminika, třeba Claritin, je volně prodejný.

Adhocie
Nováček 6 příspěvků 18.02.18 09:12

@Helileli já nevím, zase kdybych měla zánět, tak by to myslím bolelo mnohem víc… já mám spíš takový tlak v uchu a bolest trochu vystřeluje při polknutí :?

Helileli
Závislačka 2630 příspěvků 18.02.18 09:23

@Adhocie mně ucho nebolelo vubec, jen mi zalehlo a na ORL šup, píchnout, zánět, za pár hodin druhý ucho. :zed: Pokud to bolí, nechala bych to zkontrolovat.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama