Vracející se kvasinkové záněty

7918
8.1.13 10:50

Vracející se kvasinkové záněty

Zdravím :mavam:

už jsem tu našla hodně dobrých rad, tak se také zkusím zeptat.
Neustále se mi vracejí kvasinkové infekce, doktorka neléčí tělo jako celek, ale pouze napíše vaginální krém nebo čípky, kolikrát už k doktorce ani nejdu a při prvních obtížích si zajdu koupit do lékárny volně dostupné léky. Partner se vždy léčí se mnou.
Už jsem opravdu v koncích, kvasinky se vracejí skoro každý měsíc a vyzkoušela jsem snad všechno od jogurtů, laktobacilů, česneku, clotrimazol, gyno-pevaryl, jemanazol, candibene, tee-tree olej, lymfodrenáže, koupání se v mléku a syrovátce, bavlněné kalhotky nosím, bazénům se vyhýbám jako čert…
Poraďte s čím máte dobré zkušenosti? Co homeopatika? popř kontak na nějakého léčitele.
Snažíme se o miminko a ty neustále záněty tomu moc nepřidají.
Dík za odpovědi, budu se těšit :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3781
8.1.13 11:00

@Maty80 zkus si zavádět delší dobu (i dve měsíce) globulky natrium tetraboricum. Dají se koupit v lékárně, upravují pH v pochvě a zabraňují přemnožení kvasinek.
Vynechej jen v době menzes. V těhu nevadí.
Omez sladká jídla, hrozno…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7918
8.1.13 11:06
@balenka píše:
@Maty80 zkus si zavádět delší dobu (i dve měsíce) globulky natrium tetraboricum. Dají se koupit v lékárně, upravují pH v pochvě a zabraňují přemnožení kvasinek.
Vynechej jen v době menzes. V těhu nevadí.
Omez sladká jídla, hrozno…
:mavam: to jsou ty boraxové globule? Ty jsem ještě neměla,,,za vyzkoušení nic nedám…akorát není 2 měsíce hodně? Aby si na to tělo nezvyklo a já to musel brát pořád :think: a nezabijou nám spermie? :oops: Snažíme se už 9 měsíců a beru clostilbelgyt.

Příspěvek upraven 08.01.13 v 11:07

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
280
8.1.13 11:07

Tenhle problém jsem měla taky…buď jsem byla každý měsíc u doktora, nebo v lékárně…teď každý den užívám lactobacily a mám celkem pokoj…taky mi na to hodně pomohla dovolená u moře (to jsem pak měla půl roku pokoj).

Doktor mi to také nikdy neléčil komplexně, ale jen pomocí čípků a krémů. Sama jsem pak šla i na další testy, zda nemám kvasinky i jinde v těle, ale nic se neprokázalo. Jde prostě o nemoc, která se dostala do chronického stádia, myslím, že se toho nikdy nezbavím, ale pomocí těch laktobacilů alespoň snižuji frekvenci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9454
8.1.13 11:09

Ja je mela od patnacti az do porodu :mrgreen: pak jak kdyz utne..a nic…uz vic jak tri roky. mozna tomu taky prispelo to ze nemuzu brat antikoncepci od porodu (zadna mi uz nesedi)…tudiz se pouzivaji kondomy…asi kombinace vseho a je to :-) jinak pred porodem sem pouzila taky asi vsechno dostupne a nic…jeste si holky hodne chvali autovakciny - mel by umet nachystat tvuj gynekolog…pripadne uzivani candibene…me ovsem nepomohlo nikdy nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7918
8.1.13 11:10
@LE.nova píše:
Tenhle problém jsem měla taky…buď jsem byla každý měsíc u doktora, nebo v lékárně…teď každý den užívám lactobacily a mám celkem pokoj…taky mi na to hodně pomohla dovolená u moře (to jsem pak měla půl roku pokoj.Doktor mi to také nikdy neléčil komplexně, ale jen pomocí čípků a krémů. Sama jsem pak šla i na další testy, zda nemám kvasinky i jinde v těle, ale nic se neprokázalo. Jde prostě o nemoc, která se dostala do chronického stádia, myslím, že se toho nikdy nezbavím, ale pomocí těch laktobacilů alespoň snižuji frekvenci

Já mám nastudované o kvasinkách snad všechno,,ale pokud bych měla dodržovat striktně všechna pravidla tak žiju jenom o pomerančích :D…Ony ty kvasinky zamoří celý organismus, je to vidět, když dostanu kvasinky, mám vždy potažený i jazyk :zed:
Jaké testy jsi podstoupila?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
280
8.1.13 11:12

@Maty80 jee, ted si nevzpomenu jak se to jmenovalo…měla jsem na těle dva dny přilepené takové papírky, nesměla jsem se koupat a z jejich rozboru to poté zjišťovali

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7918
8.1.13 11:12
@mikitaa píše:
Ja je mela od patnacti az do porodu :mrgreen: pak jak kdyz utne..a nic…uz vic jak tri roky. mozna tomu taky prispelo to ze nemuzu brat antikoncepci od porodu (zadna mi uz nesedi)…tudiz se pouzivaji kondomy…asi kombinace vseho a je to :-) jinak pred porodem sem pouzila taky asi vsechno dostupne a nic…jeste si holky hodne chvali autovakciny - mel by umet nachystat tvuj gynekolog…pripadne uzivani candibene…me ovsem nepomohlo nikdy nic.

Autovakcíny? To slyším poprvé? Co je to? :-O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7918
8.1.13 11:13
@LE.nova píše:
@Maty80 jee, ted si nevzpomenu jak se to jmenovalo…měla jsem na těle dva dny přilepené takové papírky, nesměla jsem se koupat a z jejich rozboru to poté zjišťovali

a u koho jsi byla? Alergologie, obvodní lékař? Ještě mě napadá kožní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
280
8.1.13 11:14

@Maty80 bylo to kožní…teď plánuji změnu gynekologa, tak to zkusím s novou doktorkou zase trošku pořešit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3364
8.1.13 11:17

Když jsem po 8 letech vyměnila partnera, už jsem nikdy kvasinkovou infekci neměla, do té doby pořád:-)
Jinak třeba ještě máchat spodní prádlo ve vodě s octem.
Kapky laktobacily(biogaia).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9454
8.1.13 11:18
@Maty80 píše:
Autovakcíny? To slyším poprvé? Co je to? :-O

no zni to trochu nechutne…me to pomohlo asi na pul roku…ale vim ze je to chvaleno hodne ze to zenskym zabralo…primo z tveho steru v laboratori pripravi jakesi ockovani…presne nevim..uz je to dlouho..tenkrat jsem dostala podrobne vysveleni… ale asi nejak oslabi primo tvou kvasinku…v ruzne naredenych davkach…uzivalo se to tusim tri mesice..presne dle dodaneho ockovaciho schematu a telo by si samo melo vytvorit imunitu po tom.

Příspěvek upraven 08.01.13 v 11:20

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16077
8.1.13 11:19

Na mě nejvíc zabírají boraxové globule ;) trpím na ne od 13ti.. když jsme to mela poprvé, rozdrbala jsme se skoro do krve… taky si mylsím, že na to má vliv orální sex… s bývalým partnerem jsem na to trpela hodne, s manželem málo, orál mi nedělá, ted s emi mrcha vrátila, protože jsme mela přes pul roku mirenu a furt vložky, takže to dole nedýchalo… jinak je taky dobré vysadit bílou mouku, přejet na celozrnné veci a jíst hodne ty jogurty, pít kefíry, nejíst sladké.. mýt se po sexu… je to hrozne otravnu, moc dobře te chápu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4691
8.1.13 11:32

Ahoj, mně na to pomohla docela legrační věc - spát v noci dole bez :D Žádný kalhotky, ani kalhoty od pyžama, prostě to tam dole nechat luftovat. Jinak se to v jednom kuse vracelo, asi jak těm potvorám tam bylo „teploučko“. Včem spíš ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2831
8.1.13 11:32

Ahoj, měla jsem to stejně jako ty. Zlepšení bylo po těch borax globulích - ale pozor, používat s vložkou, šíleně tečou! Nejvíc mi ale pomáhá vždycky 4 týdny držet očistnou kůru - nejíst ovoce (na ty citrusy taky pozor, krom grepu jsou to mrchy), bílou mouku, z mléčných výrobků jen jednou denně hollandii, hlavně vynechat cukr - je to jed :( a k tomu popíjet čaj Lapacho, ten je zásaditý, pomáhá odkyselit organismus. Ale pozor, nesmí se v těhotenství - takže moje těhu byla jedna dlouhá kvasinková infekce :( Pak ještě pomáhají kapky z grepových jader, ty jsme užívali oba i s mužem, když jsme chtěli počít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama