Vracející se tlak v podbřišku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 23:12
Vracející se tlak v podbrisku

Ahoj děvčat, už asi 3 mesice se mi vrací takový tlak v podbrisku…někdy mi i kruci v břiše, krev, moc, ultrazvuk je v poradku…myslíte ze to muže souviset s onemocněním pochvy(infekce, zánět)nebo to můžou být jenom větry?

Reakce:
Fany97
Stálice 57 příspěvků 06.01.19 23:21
@Anonymní píše:
Ahoj děvčat, už asi 3 mesice se mi vrací takový tlak v podbrisku…někdy mi i kruci v břiše, krev, moc, ultrazvuk je v poradku…myslíte ze to muže souviset s onemocněním pochvy(infekce, zánět)nebo to můžou být jenom větry?

Mám podobný problém. Dnes jsem byla na pohotovosti proto že mě v podbřišku začalo i dost bolet. Mám teď teda zánět mocaku ale to nic nemění na věci, že jsem měla problémy i předtím. Slepak to prý asi nebude. Zítra musím do nemocnice znovu na krev a ještě na utz. Myslí si že se mi zánět rozšiřuje a prý se musí přijít na to jestli nahoru do břicha nebo dolů. Každopádně ten zánět poznal z krve a z moci. Pořád tam mám velký zánět a krev. A kdy bych po chirurgické stránce byla v pohodě, tak musím na gyndu.. Ze to nemusí být jen zánět mocaku ale Klidně vaječníků apod. Tak uvidím co se mnou bude nebo jestli objeví můj dlouhodobější problém. Takže bych vám poradila poradit se s obvodní ohledně střev a trávicího traktu a popř.gynekologicke vyšetření a určitě vzít sebou moč a ať vám vezme krev na zánět. ;) a pokud máte krev v moci dlouhodobě měly by se zkontrolovat ledviny. Víc vám asi neporadím. Třeba někdo jiný poradí co dalšího by to mohlo být.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 23:27

2krat mi brali moc a jednou krev,nikde nic@Fany97

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 23:28

I na dobu jsem byla, nic proste..gynekolozce jsem to rikala jenomže ona je ****** . a neudělá mi vyter…protože jsem nemela pohlavní styk tak to prej nemuze nic vaznyho být nebo co..@Fany97

**edit adminem* -vulgarita

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 23:29

I na sonu*@Fany97

Fany97
Stálice 57 příspěvků 06.01.19 23:29
@Anonymní píše:
2krat mi brali moc a jednou krev,nikde nic@Fany97

A na gynde jste byla ? Pokud budete i po gynekologicke stránce v pohodě, pak to asi bude, jak se říká slabé misto. Každý ho někde ma. Stres, ofouknuti, zátěž…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 23:31

nemam ten tlak vždy,jen někdy ale často no..@Fany97

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 23:32

Snad to nejsou třeba chlamydie trachomatis 8o :,( prý se to dá chytit i jinak než pohla.stykem @Fany97

Fany97
Stálice 57 příspěvků 06.01.19 23:33
@Anonymní píše:
I na sonu*@Fany97

Jo tak pokud jsi neměla pohlavní styk, tak jsi ještě chráněná. To už nevím jak poradit . Ja mam za sebou několikrát utz břicha. Jednou CT a taky nikde nic. Jen že já mám ty bolesti stehovave. Přijdou a odejdou. U tebe nevím už, co by to mohlo být. Někdy to může být fakt po zátěži nebo když se vynervujes apod.

Fany97
Stálice 57 příspěvků 06.01.19 23:34
@Anonymní píše:
Snad to nejsou třeba chlamydie trachomatis 8o :,( prý se to dá chytit i jinak než pohla.stykem @Fany97

Já jen vím že pohl. Stykem a pak jsou plicní ale to by jsi zas měla problém s dýchacím ústrojím .

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 23:42

Třeba to mám i z ty psychiky nebo ze se špatně stravuju,8.1.jdu na gynekologii tak ji přemluvim a jasne ji řeknu ze to proste boli ať už něco děla nebo ji tam asi svihnu@Fany97

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >