Vrácení auta do AAA auto, dnes kupované

Napsat příspěvek
618
9.7.20 22:05

@Radka.seznam to bylo v Brně, ale jak byla covid krize fungoval bazar jako e-shop, jsem mohla do 14 dnů vrátit, jinak bych to nekupovala. Bylo to ponaučení, vlastně velké štěstí, že jsem nedojela ani domů. Kdyby se to stalo později, měla bych před domem nepojízdný vrak a peníze pryč. Bohužel jsou to křiváci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2872
9.7.20 22:07

Pokud někdo dobrovolně vleze do takového podniku, jako je AAA, tak ať si to vyžere až do dna a nefňuká tu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.7.20 22:10
@Monchichik píše:
@Aletheia Mně to fakt přijde neuvěřitelný, že když si jdu koupit auto, nevezmu si sebou zaprvé mechanika, který mi ho prověří, když tomu sama nerozumím a zadruhé bych si nemyslela, že se najde někdo, kdo ho ještě půjde koupit do AAA 8o

Automechanici došli, žádného spolehlivého nemám. Vždy narazím na nějakého vykuka. Na moje staré auto tvrdil, že potřebuje generálku motoru za 60 tisíc. A to mělo nalítáno jen cca 50 tosíc km. Bez generálky vesele jezdil denně dalších patnáct let prakticky bez údržby…
Jestli nějakého máš, sem s ním! Poděl se s námi. Ale aby nebyl dražší než to auto…
A aby taky něco poznal…

• Nahlásit
  • Citovat
9.7.20 22:13
@Pet32 píše:
@Radka.seznam to bylo v Brně, ale jak byla covid krize fungoval bazar jako e-shop, jsem mohla do 14 dnů vrátit, jinak bych to nekupovala. Bylo to ponaučení, vlastně velké štěstí, že jsem nedojela ani domů. Kdyby se to stalo později, měla bych před domem nepojízdný vrak a peníze pryč. Bohužel jsou to křiváci

Tak to je klika! Díky za odpověď. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.7.20 22:20
@Anonymní píše:
Vrátit auto NIKDY NIKDY NEPŮJDE. To vám řeknu rovnou, pracuji tam, takže to ani nezkousejte. Koneckonců bylo by to jak v půjčovně. Nákup auta je potřeba si rozmyslet a ne pak plakat, že nemám na splátky. Je tam záruka Carlife, ta ti něco může opravit a nebo napsat reklamaci, že bliká kontrolka motoru, ale vrátit opravdu ne. Do 10 dní jde vyměnit za stejné či vyšší cenové kategorie :hug:

O splátky nejde, mám ho zaplacené. Půjček se bojím jako čert kříže… Jen je to šrot. Takové cukání jsem zažila naposledy před čtvrt stoletím se škodou 120L v zimě, když jsem nezapla sytič. Jezdím dlouho a denně, nejsem žádný začátečník a už mi to za jízdy pětkrát chcíplo… Rok 2007, na lepší teď nemám… :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.7.20 23:31
@smutny klaun2 píše:
Umíš číst???Asi ne, když pracuješ v takové společnosti, jako jsou zlodějská, neseriozní a hlavně prolhaná áčka. Tazatelka se neptá na úvěr, platila hotově za šmejd, který vypověděl službu po dvou dnech, tak jako každý naleštěný křáp koupený u vás, ty chytrolíne. Styděl bych se veřejně přiznat, že pracuji pro takový zlodějský xindl.

Ano já umím číst. A ty si přečti, že úplně původní diskuze byla. skrze úvěr.
Já bych se spíš styděla reagovat jako ty. A ne nestydím, je to fajn firma, dobře platí a nefunguje to s klienty tak, jak je ta veřejná masáž. Naopak. Denně nám chodí klienti, kteří si od nás koupili už několik aut a vrací se a jsou spokojeni. Bohužel ten problém je hlavně v těch, kteří si myslí, že si koupí ojeté auto a mají záruky jako u nového auta. Tak to prostě není. Jiné autobazary mají stocky, žádné záruky a bůh ví co.
Takže ty chytroline, hlavu z prdylky ven a léčí si komplexi jinde :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
9.7.20 23:34
@Anonymní píše:
O splátky nejde, mám ho zaplacené. Půjček se bojím jako čert kříže… Jen je to šrot. Takové cukání jsem zažila naposledy před čtvrt stoletím se škodou 120L v zimě, když jsem nezapla sytič. Jezdím dlouho a denně, nejsem žádný začátečník a už mi to za jízdy pětkrát chcíplo… Rok 2007, na lepší teď nemám… :(

Reakce na splátky byla na původní příspěvek zakladatelky. Celkově situace s covidem byla jiná, teď v normálnim režimu to vrátit nejde

• Nahlásit
  • Citovat
72345
10.7.20 06:59
@Anonymní píše:
Ano já umím číst. A ty si přečti, že úplně původní diskuze byla. skrze úvěr.
Já bych se spíš styděla reagovat jako ty. A ne nestydím, je to fajn firma, dobře platí a nefunguje to s klienty tak, jak je ta veřejná masáž. Naopak. Denně nám chodí klienti, kteří si od nás koupili už několik aut a vrací se a jsou spokojeni. Bohužel ten problém je hlavně v těch, kteří si myslí, že si koupí ojeté auto a mají záruky jako u nového auta. Tak to prostě není. Jiné autobazary mají stocky, žádné záruky a bůh ví co.
Takže ty chytroline, hlavu z prdylky ven a léčí si komplexi jinde :lol:

No cist se nauc spis ty, abys rozeznala novy dotaz od toho původního 5 mesicu stareho…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14085
10.7.20 07:16
@Anonymní píše:
Automechanici došli, žádného spolehlivého nemám. Vždy narazím na nějakého vykuka. Na moje staré auto tvrdil, že potřebuje generálku motoru za 60 tisíc. A to mělo nalítáno jen cca 50 tosíc km. Bez generálky vesele jezdil denně dalších patnáct let prakticky bez údržby…
Jestli nějakého máš, sem s ním! Poděl se s námi. Ale aby nebyl dražší než to auto…
A aby taky něco poznal…

No představ si, že mám…a navíc by mě teda vůbec nenapadlo jít koupit auto do AAA, tím by ses vyhnula mnoha problémům, které teď pravděpodobně nevyřešíš…oni se s tebou bavit nejspíš vůbec nebudou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1141
10.7.20 09:43

Tady tahle kritika Acek je úplně nesmyslná, jsou možná ještě horší bazary. Smůla Acek je, že prodávají hodně, tak jsou hodně vidět. Ale znám nezpocet lidi, co odtud mají auto, někteří i několikáté, a jsou spokojeni. A naopak znám lidi, co si koupili jinde a totální smůla. Prostě u ojetiny je to hodně o výběru a poměrně dost o štěstí, nic jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14085
10.7.20 17:29

@NinaU. Tak ani tak nejde o to, jaké auto si tam koupíš, ale o to, že když zjistíš, že sis koupila téměř nepojízdný vrak, máš smůlu, nikdo se s tebou nebaví…je to o přístupu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama