Vrácení čichu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
76
17.11.21 14:47

Vrácení čichu

Zdravím chtěla bych se zeptat těch co ztratily čich asi cca 7-8 den co jsem ztratila čich ale zdá se mi že poslední dva dny když si přičichnu voňavce nebo k citronu atd Tak se mi zdá že to cítím ale úplně jemně a za chvíli to zase třeba necítím může být že se mi už pomalu vrací ale úplně pomalu děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35
17.11.21 14:55

To je hodně individuální. Může a nemusí, mně se vrátil ze dne na den asi po týdnu, taky ze začátku jsem cítila jen jemně. Někomu se nevrátil vůbec a někomu jen trochu, můžeš doufat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18045
17.11.21 15:08

Mně se po 8 měsících stále zcela nevrátil. Plus hodně vůní (a některých chutí) mám bohužel zkreslených (např. kávu cítím jako spáleninu, voňavky a skoro všechna kosmetika typu sprcháče, mýdla mi strašně smrdí). Ale netřeba se hroutit, ztráta čichu nebolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25917
17.11.21 15:09

Já doufám, že se mi vrátí co nejdřív. Mám to od soboty a už z toho šílím. Zjišťuju kolikrát denně se přesvědčuju zda je něco ok tím, že čichnu a ono nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
17.11.21 15:10

Ano, já třeba rok po covidu pořád necítím přirozeně. Občas sem tam nějaký závan, ale spíš jen smrad a dokonce čichové halucinace :D pořád mi někde smrdí zkažená vajíčka. No jako dřív to rozhodně není. Vůně jako parfém nebo sprej jsou jenom chemické cosi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
17.11.21 15:13

@Aspera přesně to dělá i já každý den čuchám čuchám trochu cítím ale pak zase necítím nic už z toho taky šílím protože mi to prostě vadí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4478
17.11.21 16:53
@MartinaIrena píše:
Mně se po 8 měsících stále zcela nevrátil. Plus hodně vůní (a některých chutí) mám bohužel zkreslených (např. kávu cítím jako spáleninu, voňavky a skoro všechna kosmetika typu sprcháče, mýdla mi strašně smrdí). Ale netřeba se hroutit, ztráta čichu nebolí.

Stejně tak manžel, veškerá kosmetika, úklidový prostředky mu smrdí, některý věci mu přijdou jako spálený, něco necítí vůbec, není schopen rozeznat, když něco peču, jestli je to buchta nebo kuře, od covidu má skoro rok :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18045
17.11.21 16:59
@Venpet píše:
Ano, já třeba rok po covidu pořád necítím přirozeně. Občas sem tam nějaký závan, ale spíš jen smrad a dokonce čichové halucinace :D pořád mi někde smrdí zkažená vajíčka. No jako dřív to rozhodně není. Vůně jako parfém nebo sprej jsou jenom chemické cosi :nevim:

Jo jo to je přesný. Taky všude možně cítím divný zápach. U mě tedy něco mezi zkaženými vajíčky a blitky. Moooc fajn. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
17.11.21 17:04

Můžu se ještě zeptat byli jste s tím někdo na ORL nebo je to zbytečné protože se mi tam ani nechce bojím se toho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat