Reklama

Vrácení daně zaměstnavatel/finančák

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.18 09:45
Vrácení daně zaměstnavatel/finančák

Ahoj, je tady někdo, kdo by mi i v sobotu dokázal poradit, jestli je opravdu o tolik výhodnější nechat si vrátit daně přes finančák? Do teď jsme to dělali přes zaměstnavatele a vždy dostali ten strop 25 tisíc za manželku, ale prý z finančáku je to ještě víc. Údajně si zaměstnavatel bere nějaké procenta. Je to pravda?

Reklama

Reakce:

Lekninka91
Extra třída :D 10265 příspěvků 06.01.18 09:52

Není :lol:

Hofida
Kecalka 257 příspěvků 1 inzerát 06.01.18 10:42

Není to pravda. Dokonce od zaměstnavatele dostanete vratku většinou dřív (nejpozději s breznovou výplatou), FÚ má lhůtu na vyplacení až do konce května.

Alkata
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 06.01.18 10:49

Neni to pravda. Kdo ti takovou volovinu nakukal prosím te? :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.18 11:51

@Lekninka91 @Hofida @Alkata díky holky, taky jsem byla překvapená když s tím manžel dneska přišel že mu to nakukali kluci v práci

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.18 13:53

Bylo by to být stejné, ale…
Loni tady pár lidí zmínili, že pokud jim dělal daně zaměstnavatel, tak jim pak vrácenou daň sice dal, ale ten měsíc nedostali premie. Odůvodnění byli, že výplatu mají vysokou dost, tak prémie nepotřebují.
Pokud si dotyčný udělal daně sám, prémie dostal a tudíž na tom vydělal. Daně mu vrátil finančák.
Já si daně dělám sama od doby, kdy bylo jeden rok společně zdanění manželů. Mám to za hodinku hotové a při změně zaměstnavatele nemusím pořád řešit jestli už jsem doložila či nedoložila hypoteční smlouvu (a tedy prozrazovat, ta jakou cenu jsme si koupili byt) a podobně…
 B.

Livlin
Ukecaná baba ;) 1525 příspěvků 06.01.18 19:02

Řekli mu hloupost, ale že se chce zaměstnavatel zbavit dělání ročního zúčtování je zřejmé a pochopitelné.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Michal David o nehodě Kočky: Zamyslet by se měli ti, co dělají dopravní značení!

Michal David (58) se vyjádřil k autonehodě svého synovce Jana Kočky mladšího... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >