Vrácení daní a insolvence

Anonymní
24.2.21 13:34

Vrácení daní a insolvence

Dobrý den. Máme s manželem insolvenci, ja jsem na rodičáku. Srážky mu jdou z výplaty. Teď si Budem žádat o vrácení daní, tak jako každý rok. Částka se pohybuje kolem 20tisic. Zůstane nám částka, nebo si ji vezmou. Díky za info.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8436
24.2.21 13:51

Setkal jsem se s obouma variantama. Jak že zůstalo, tak že to vzal IS. Informujte se u svého IS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
862
24.2.21 14:01

Kamarádce to vzali…když podepisovala tuším nějaké to ZOPO nebo jak, kde potvrzuje že neobdržela jiné příjmy, tak to tam měla zahrnuté. :nevim: určitě se na to zeptej svého IS

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 14:29

Daně nám šly vždy na inso

• Citovat
  • Nahlásit
1692
24.2.21 14:35

Vezmou si to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4428
24.2.21 14:41
@Anonymní píše:
Dobrý den. Máme s manželem insolvenci, ja jsem na rodičáku. Srážky mu jdou z výplaty. Teď si Budem žádat o vrácení daní, tak jako každý rok. Částka se pohybuje kolem 20tisic. Zůstane nám částka, nebo si ji vezmou. Díky za info.

Doufám, že vám to vezmou. To by byl dost hardcore, kdyby vám to zůstalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64238
24.2.21 15:36
@Anonymní píše:
Dobrý den. Máme s manželem insolvenci, ja jsem na rodičáku. Srážky mu jdou z výplaty. Teď si Budem žádat o vrácení daní, tak jako každý rok. Částka se pohybuje kolem 20tisic. Zůstane nám částka, nebo si ji vezmou. Díky za info.

Vezmou. Ex brali přes 50 tis. Berou vše vč mimořádných odměn

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 16:36
@Kockazvysocan píše:
Doufám, že vám to vezmou. To by byl dost hardcore, kdyby vám to zůstalo.

Nic o nás nevíš, vzhledem ktomu že manželovi zrušily přesčasy.. A noční směny.. Kvůli krizy, nemohl už dál platit své závazky. To snad se může stát každému ne???

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 16:40
@Anonymní píše:
Nic o nás nevíš, vzhledem ktomu že manželovi zrušily přesčasy.. A noční směny.. Kvůli krizy, nemohl už dál platit své závazky. To snad se může stát každému ne???

V krizi, pardón

• Citovat
  • Nahlásit
2740
24.2.21 16:45
@Anonymní píše:

Doporučuji si pořádně přečíst Usnesení, které jste obdrželi. Tam se mimo jiné píše, že dlužník je povinnen veškeré mimořádné příjmy vydat IS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4428
24.2.21 16:47
@Anonymní píše:
Nic o nás nevíš, vzhledem ktomu že manželovi zrušily přesčasy.. A noční směny.. Kvůli krizy, nemohl už dál platit své závazky. To snad se může stát každému ne???

Každá půjčka se dá pojistit proti ztrátě zaměstnání a navíc v době koronakrize se dal dimlzvit odklad. Ano, neznám vás, ale o lidech s exekucí, insolvencí apod si myslím své. Vše se dá řešit, pokud se chce, ale kdo nechce, tak je tam, kde je a platíme to my všichni pracující. Soucit nemám, sorry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
764
24.2.21 16:50

Je to podle splaceni a rozhodnuti spravce, pokud radne splacite, je velka snaha, spravce vam je muze ponechat. Tento dotaz bych smerovala primo na nej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 16:52
@Kockazvysocan píše:
Každá půjčka se dá pojistit proti ztrátě zaměstnání a navíc v době koronakrize se dal dimlzvit odklad. Ano, neznám vás, ale o lidech s exekucí, insolvencí apod si myslím své. Vše se dá řešit, pokud se chce, ale kdo nechce, tak je tam, kde je a platíme to my všichni pracující. Soucit nemám, sorry.

Chápu, pojištěné to bylo jen kvůli strátě zaměstnání, nemoci, tohle jsme nikdo netušil. Exekuci jsme se chtěli právě vyhnout. Myslíte že jsme stoho nadšený či co. Děláme co můžeme ať je to brzy za náma a zaplatíme 100%mějte se hezky…

• Citovat
  • Nahlásit
764
24.2.21 16:53

@Kockazvysocan Nemluve o tom, ze exekuce byly do unora pozastaveny, takze urcite to nebude krizi z covidu.
Jako se x lidi vymlouva jak musi po covidu do insolvence a dluhy jsou z roku raz dva, nesplacene jeste pred rokem 2019.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.2.21 16:59

Děkuji za rady a zjistila jsem, že lidi jsou zlý, když nechci poradit tak nereagují, hezký den

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat