Vrácení daní, daňové přiznání při dlouhodobé nemoci

Napsat příspěvek
3044
3.2.16 16:58

Já dělala 3,5 měsíce a přiznání dělat budu. 2014 jsem dělala taky 3,5 měsíce a něco mi vrátili :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6202
3.2.16 17:03

@Maty1989 tak pokud Ti něco srazili, pak Ti to vrátí. Ale ona sice pár měsíců pracovala, ale při mzdě 9500 jí nic nesrazili, takže ani jí nemají co vrátit. Takže je zbytečné přiznání podávat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3044
3.2.16 17:06
@Hanula1212 píše:
@Maty1989 tak pokud Ti něco srazili, pak Ti to vrátí. Ale ona sice pár měsíců pracovala, ale při mzdě 9500 jí nic nesrazili, takže ani jí nemají co vrátit. Takže je zbytečné přiznání podávat.

Tak pokud nic neodvedla, tak to pak ano.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13387
13.2.16 19:20

Ahoj. Není to možná tento problém, ale včera mi přišla z Kooperativy listina a potvrzení o zdanitelných příjmech..,překvapilo mne to.. 8o :roll:,ale týká se to že vloni jsem měl v práci pracovní úraz a marodil jsem asi 14 dní..Při telefonátu na infolinku Kooperativy mi paní sdělila že musím si s listinou dojít na finančák a vše si zařídit..-máte s tím prosím někdo zkušenost? Děkuji za pomoc.. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6202
13.2.16 19:30

Pokud jste měl pracovní úraz a byla vyplacena náhrada mzdy od Kooperativy, jste povinen podat daňové přiznání. Tzn. vyýžádat si od zaměstnavatele potvrzení o příjmu a spolu s příjmy od Kooperativy uvést v daňovém přiznání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13387
13.2.16 19:35
@Hanula1212 píše:
Pokud jste měl pracovní úraz a byla vyplacena náhrada mzdy od Kooperativy, jste povinen podat daňové přiznání. Tzn. vyýžádat si od zaměstnavatele potvrzení o příjmu a spolu s příjmy od Kooperativy uvést v daňovém přiznání.

To znemená v práci si na mzdovce si vyžádat příjmy a pak spolu s papírem od Koperativy fr na finančák? ;) Jinak děkuji moc za info. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6202
13.2.16 19:38

Ano, do přiznání musí jít jak příjmy ze zaměstnání, tak od Kooperatiy (ztráta na výdělku a pak sražená záloha, nepočítá se bolestné!). Údaje z obou potvrzení doplníte do přiznání, které odevzdáte na FÚ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama