Reklama

Vrácení daní zpětně z brigády i stálé práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evča 20
Povídálka 39 příspěvků 21.08.18 08:57
Vrácení daní zpětně z brigády i stále prace

Chtěla bych se zeptat, zda mi někdo pořadí. Jsem po střední a nabrala jsem si brigády, takže jsem samozřejmě mohlo to růžové prohlášení vyplnit jen jednou. Ale i presto mi vždy peníze přišly OK, az ted ne. Na brigádě jsem dostala méně kvůli daním, které se mi prý vrátí. Ale uz mám i stálou práci, kde tedy neuplatnuji slevu na danich, jak mám tedy pak postupovat, az budu chtít nějak zažádat o vrácení dani? Mám si ted něco hlídat, psát nějaké udaje nebo zkratka co k tomu budu potřebovat? Vůbec netusim jak se to dělá ???? Děkuji za rady.

Reklama

Reakce:

leyllae
Stálice 55 příspěvků 21.08.18 09:24

Z každé brigády potřebuješ „prohlášení o zdanitelných příjmech“, které ti vystaví jejich účetní. Pak za rok 2018 mezi lednem a dubnem 2019 dáš na finanční úřad daňové přiznání, během dubna by ti peníze měly vrátit.

vokishka
Extra třída :D 12328 příspěvků 21.08.18 20:41
@leyllae píše:
Z každé brigády potřebuješ „prohlášení o zdanitelných příjmech“, které ti vystaví jejich účetní. Pak za rok 2018 mezi lednem a dubnem 2019 dáš na finanční úřad daňové přiznání, během dubna by ti peníze měly vrátit.

a když někdo skončí v srpnu s dohodou , může to prohlášení dostat třeba v září nebo až na konci roku?

Hanula1212
Kelišová 5034 příspěvků 22.08.18 05:52

Já ho zaměstnancům, kteří končí, dávám zrovna se zápočťákem.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama