Vrácení Mary Kay přípravků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.19 01:49
Vrácení Mary Kay přípravků

Předem prosím o zachování anonymity, protože nechci, aby si známé, které jsou na Emiminu, spojovaly toto téma s mým nickem.

K dotazu:
Holky, máte, prosím, některá zkušenost s vrácením přípravku na firmu Mary Kay? Registrovala jsem se jako poradkyně, ale tato práce není pro mě. Nejsem na to, přemlouvat ženy, aby si za šílené peníze kupovaly něco, na co nechci používat ani já a co mi nevyhovuje. Na trhu jsou mnohem kvalitnější produkty, které jsou mnohdy mnohem levnější. S registrací je spojený kufřík. Některé přípravky z něj si chci ponechat, ale většinu jsem jen vyzkoušela a nevyhovují mi. Pak tu mám taky další přípravky, které nebyly součástí registračního kufříku, taky jen vyzkoušené, ale nevyhovují mi.

Jak postupovat, když chci přípravky vrátit? (Ta možnost tu je, informovala mě o tom moje poradkyně.) “Ředitelka” vždycky perfektně komunikovala, ale velice rychle lomjnikovat přestala, když jsem jí řekla, že s Mary Kay jdu skončit. :think:

Děkuju za rady a ještě jednou děkuju za zachování anonymity. :kytka:

Reakce:
Burj Chalifa
Vesmírná mluvilka 30363 příspěvků 15.03.19 06:07
@Anonymní píše:
Předem prosím o zachování anonymity, protože nechci, aby si známé, které jsou na Emiminu, spojovaly toto téma s mým nickem.

K dotazu:
Holky, máte, prosím, některá zkušenost s vrácením přípravku na firmu Mary Kay? Registrovala jsem se jako poradkyně, ale tato práce není pro mě. Nejsem na to, přemlouvat ženy, aby si za šílené peníze kupovaly něco, na co nechci používat ani já a co mi nevyhovuje. Na trhu jsou mnohem kvalitnější produkty, které jsou mnohdy mnohem levnější. S registrací je spojený kufřík. Některé přípravky z něj si chci ponechat, ale většinu jsem jen vyzkoušela a nevyhovují mi. Pak tu mám taky další přípravky, které nebyly součástí registračního kufříku, taky jen vyzkoušené, ale nevyhovují mi.

Jak postupovat, když chci přípravky vrátit? (Ta možnost tu je, informovala mě o tom moje poradkyně.) “Ředitelka” vždycky perfektně komunikovala, ale velice rychle lomjnikovat přestala, když jsem jí řekla, že s Mary Kay jdu skončit. :think:

Děkuju za rady a ještě jednou děkuju za zachování anonymity. :kytka:

on to dneska ještě někdo kupuje :think:

edding400
Kecalka 232 příspěvků 2 inzeráty 15.03.19 07:05
@Burj Chalifa píše:

Zjevně ne, když s tím zakladatelka sekla. Přece jen doba pokročila…

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34311 příspěvků 1 inzerát 15.03.19 07:07

Podívej se do smlouvy, tam budou podmínky vrácení.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.19 07:18

Ahoj, stalo se mi přesně to samé co tobě, už je to tedy pár let, ale vím, že jsem vzala všechno co jsem doma měla (jen pár věcí jsem si nechala) a odnesla to na centrálu v Praze 5 (kde tenkrát sídlili), myslím, že vraci 70% ze zaplacené částky (což je lepší než nic) ale raději bych zavolala na centrálu a domluvila se s nimi, jestli to nestačí jen poslat a obávám se, že to vezmou jen věci, které jsou nepoužité :)

Držím palce, ať se ti to podaří brzo vrátit a též se omlouvám za anonymní příspěvek :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.19 07:26

Dámy. To jste mě Teda po ránu nepotěšili. Já si objednala tři produkty od sestřenice. Ta si to nemůže vynachválit. Naštěstí mi na to dala 50% slevu… tak uvidíme no :think:

stinga
Kelišová 5923 příspěvků 3 inzeráty 15.03.19 07:29

tulipáne - podmínky neznám, ale přece nemůžeš vrátit použité produkty, co by s tím tak asi dělali :nevim: ty by sis chtěla koupit třeba krém, do kterého už někdo strkal ruce :nevim:

stinga
Kelišová 5923 příspěvků 3 inzeráty 15.03.19 07:30
@Anonymní píše:
Dámy. To jste mě Teda po ránu nepotěšili. Já si objednala tři produkty od sestřenice. Ta si to nemůže vynachválit. Naštěstí mi na to dala 50% slevu… tak uvidíme no :think:

tak určitě všechno není hrozné, kór když to máš za půl ceny

cecetka
Echt Kelišová 8069 příspěvků 15.03.19 07:38
@Anonymní píše:
Dámy. To jste mě Teda po ránu nepotěšili. Já si objednala tři produkty od sestřenice. Ta si to nemůže vynachválit. Naštěstí mi na to dala 50% slevu… tak uvidíme no :think:

Myslim, ze ti to neprodala za polovinu ceny, ale za nakupku, takze bez zisku pro sebe. To je od ni fer, kdyz je to rodina.

Elishka1
Závislačka 3195 příspěvků 15.03.19 08:02
@cecetka píše:
Myslim, ze ti to neprodala za polovinu ceny, ale za nakupku, takze bez zisku pro sebe. To je od ni fer, kdyz je to rodina.

známá tam dřív pracovala a říkala, ze ma zamestnaneckou 50% slevu

Lajla
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 15.03.19 08:05

Nevím nedělám Mary kay ale bezkonkurenční je pro mě makeup a fluid pod něj, neměla jsem nikdy lepší a to jsem vyzkoušela drahé značky. Taktéž pudr…takže nevím

Uživatel je onlineKlopotkova
Extra třída :D 10144 příspěvků 15.03.19 08:39

Moje matka od nich používá 2výrobky na obličej už 6let a je neskutečně spokojená, jedno balení jí vydrží skoro rok a taky dostává slevu.

Tools
Závislačka 3028 příspěvků 15.03.19 08:46
@Burj Chalifa píše:
:lol: Švagrová to prodává,opruzuje s tím celou rodinu, a když jsem ji několikrát odmítla,
tak se mnou přes půl roku nemluvila :lol:
Uživatel je onlineKlopotkova
Extra třída :D 10144 příspěvků 15.03.19 08:53
@Tools píše: :lol: Švagrová to prodává,opruzuje s tím celou rodinu, a když jsem ji několikrát odmítla,
tak se mnou přes půl roku nemluvila :lol:

Tak to musí být strašně nepříjemné, jak píši výše, moje máma si před pár lety koupila tuto kosmetiku - nějaké 2 výrobky na obličej od jedné ženy, byla neskutečně spokojená, chtěla koupit podruhé, ale paní už MK nedělala, tak horkotěžko v našem městě hledala někoho, kdo jí to prodá, našla a od té doby kupuje pravidelně a je moc spokojená.
Sice je to drahé, ale vydrží a ještě na to dostává slevu.
Já jsem od nich neměla nikdy nic.

Váš příspěvek
Reklama