Vrácení nevolností 2.trimestr / 3.trimestr

Anonymní
21.2.20 11:03

Vrácení nevolností 2.trimestr / 3.trimestr

Ahoj vsem :mavam:

Chtela bych se zeptat, zda jste to nektera tak taky mela. Trapily me v těhotenství docela silne nevolnosti s celodennim zvraceni (cca od 8 tt do 16 tt). Pak to preslo a ted posledni tydny se mi nevolnosti vraci. Uz teda nezvracim, ale behem dne pocituju takovou zvláštní pachut v puse a proste mi neni uplne dobre. Je to normalni? :think: jsem 27 tt.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

723
21.2.20 11:06
@Anonymní píše:
Ahoj vsem :mavam:Chtela bych se zeptat, zda jste to nektera tak taky mela. Trapily me v těhotenství docela silne nevolnosti s celodennim zvraceni (cca od 8 tt do 16 tt). Pak to preslo a ted posledni tydny se mi nevolnosti vraci. Uz teda nezvracim, ale behem dne pocituju takovou zvláštní pachut v puse a proste mi neni uplne dobre. Je to normalni? :think: jsem 27 tt.

Jsem 33 TT a opět mi začalo zvracení. Pročítala jsem diskuze, ženským se to stává často. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15364
21.2.20 11:14

Jojo mě se to stávalo pořád, bylo mi zle až do porodu, akorát byl mezitím občas nějaký světlý den, kdy mi bylo líp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1033
21.2.20 13:12
@Anonymní píše:
Ahoj vsem :mavam:Chtela bych se zeptat, zda jste to nektera tak taky mela. Trapily me v těhotenství docela silne nevolnosti s celodennim zvraceni (cca od 8 tt do 16 tt). Pak to preslo a ted posledni tydny se mi nevolnosti vraci. Uz teda nezvracim, ale behem dne pocituju takovou zvláštní pachut v puse a proste mi neni uplne dobre. Je to normalni? :think: jsem 27 tt.

Zvracela jsem i u porodu. Jak miminko roste, utlačuje vnitřní orgány včetně žaludku a někdo to snáší hůř. Doporučuji jíst malé porce, i pít po troškách a zásadně po jídle neležet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama