Reklama

Vrácení podpory v nezaměstnanosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.18 17:22
Vrácení podpory v nezaměstnanosti

Ahoj, je tu někdo, kdo vracel podporu v nezaměstnanosti? Jak to probíhá? Nebo spíš, jak na to z ÚP přijdou, že by jste ji měli vracet? Z UP vás pak někdo kontaktuje? :roll: Muj problém je ten, že jsem v půlce února nastoupila na PPM a rovnou volala na ÚP, že chci ukončit evidenci, paní mi řekla, že mi to ukončí ke konci února, že by bylo škoda přijít o podporu, ale pokud se nemylim, tak se mi v jednom měsíci nemůže sejít podpora a mateřská ne? :roll:

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.18 18:05

Pokud jsi na podpoře materskou nedostanes, jen rodicak a ten se muze pobirat dohromady s podporou, podporu si klidne celou vyber, je to vlastni zkusenost

misuled
Kecalka 384 příspěvků 11.03.18 18:15
@Anonymní píše:
Pokud jsi na podpoře materskou nedostanes, jen rodicak a ten se muze pobirat dohromady s podporou, podporu si klidne celou vyber, je to vlastni zkusenost

to není pravda, pokud je v ochranné lhůtě a má odpracované dny

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.18 18:18

Na mateřskou nárok mám, mám odpracovano, jen mi skončila koncem roku smlouva a jsem v ochranné lhůtě :)

Lendeš
Kelišová 5151 příspěvků 11.03.18 18:19
@Anonymní píše:

Proč by neměla dostat mateřskou?

@Anonymní píše:
Ahoj, je tu někdo, kdo vracel podporu v nezaměstnanosti? Jak to probíhá? Nebo spíš, jak na to z ÚP přijdou, že by jste ji měli vracet? Z UP vás pak někdo kontaktuje? :roll: Muj problém je ten, že jsem v půlce února nastoupila na PPM a rovnou volala na ÚP, že chci ukončit evidenci, paní mi řekla, že mi to ukončí ke konci února, že by bylo škoda přijít o podporu, ale pokud se nemylim, tak se mi v jednom měsíci nemůže sejít podpora a mateřská ne? :roll:

Zkušenost nemám, takže jak na to přijdou to nevím. Ale je pravda, že nemůžeš pobírat současně podporu a mateřskou, takže až na to přijdou, budeš podporu za tu dobu vracet.

§ 44

(1) Uchazeči o zaměstnání se podpora v nezaměstnanosti a podpora při rekvalifikaci neposkytuje po dobu
b) poskytování dávek nemocenského pojištění, s výjimkou dávek nemocenského pojištění, které jsou uchazeči o zaměstnání poskytovány z účasti na nemocenském pojištění z titulu výkonu činností podle § 25 odst. 3 nebo zaměstnání podle § 25 odst. 6,

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 11.03.18 19:00

Ty už jsi tuhle diskuzi jednou zakládala ne? myslím že ti tam holky radily jak to pořešit

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama