Vracení syna z pěstounské péče a RP

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 21:17
Vracení syna z pěstounské péče a RP

Ahoj holky mam dotaz, chtela bych se informovat. Vratil se mi syn z Pest, pece na prech.dobu,od kvetny uz je u me..rozhodnuti nabylo pravni moci az 9.7.vtiskle to je az ted koncem cervence.Za jakou dlouhou dobu muzu zadat RD zpetne? az od pravni moci? Jinak pani z OSPODU rikala ze nebyl celou cerpan tim padem bude vyssi.Chci se jen informovat…prosim komentare typu ze sem si vzala syna kvuli penezum atd vynechte.Mam pritele a dceru…a je to narocne zit jen z jednoho platu, syn ma 2 roky. Kazdych 14 dni aspon chodim na plazmu, na brigadu ted nemuzu nemam hlidani. Dekuji

Reakce:
Lisa_Qr
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 05.08.19 21:23

Mě přijde, ze od doby co ho budeš mít u sebe. Protože to je příspěvek za peci s výška je vždy stejná 220 tis. Záleží na jak dlouhou dobu si to každá dáme, podle toho je pak výška částky. Ale na sociálceburčitě poradi ty datumy. Tak hodně štěstí když už jste zas spolu pohromadě mate novou šanci. Držím pěsti. P. s. Pobírat rodicak lze pouze na nejmladší dítě a nejde zároveň ani s mateřskou (já musela dokonce část rodicaku vracet )

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 21:26

Aha jasne no…tam se dozvim vice…moc dekuji :) strasne jsem za to bojovala :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 21:31

Je to na prd no clovek musi vracet kazdou korunu :nevim:

Lisa_Qr
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 05.08.19 21:32

To jo, ale chapu, ze to chceš vědět z více stran. :slight_smile: to je moc dobre (Čtyřlístek) a hodně síly. :mavam: Kolik je dceři?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.19 21:34

Jasan ted uz bude jen dobre…:) :* :*

Váš příspěvek
Reklama