Vrácení zápisového lístku

Anonymní
18.6.20 16:47

Vrácení zápisového lístku

Ahojte!
Potřebovala bych pomoct od některých z vás.
Včera jsem šla odevzdat zápisový lístek na 1.sš ale dneska jsem si to rozmyslela a chtěla bych na tu 2. Vím bylo to hloupé, ale co teď s tím, když je lístek už na škole? Nebyla by možnost nějak vzít lístek zpět? A popřípadě co bych k tomu potřebovala. Moc děkuji :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

SAJ
5852
18.6.20 16:49
@Anonymní píše:
Ahojte!
Potřebovala bych pomoct od některých z vás.
Včera jsem šla odevzdat zápisový lístek na 1.sš ale dneska jsem si to rozmyslela a chtěla bych na tu 2. Vím bylo to hloupé, ale co teď s tím, když je lístek už na škole? Nebyla by možnost nějak vzít lístek zpět? A popřípadě co bych k tomu potřebovala. Moc děkuji :D

Ano jednou - a opravdu JEN JEDNOU - můžeš zápisový lístek vyzvednout a odnést na jinou školu, ale POUZE v případě vydání dodatečného rozhodnutí o přijetí po odvolání.
Pokud jsi byla přijata na obě školy, nejsem si jistá, že to je možné. Nejjednodušší cesta zavolat na sekretariát přískušné školy a zeptat se.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6992
18.6.20 16:51

Mohou vyzvednout rodiče, zápisový lístek musí podepsat ředitel školy. Můžeš pouze jednou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
SAJ
5852
18.6.20 16:53
@Plmo píše:
Mohou vyzvednout rodiče, zápisový lístek musí podepsat ředitel školy. Můžeš pouze jednou.

Fakt si nejsem jistá, jestli to není jen v případě kladně vyřízeného odvolání…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
SAJ
5852
18.6.20 16:57

Tak je to tak, jak jsem psala, cituji:

Zápisový lístek lze uplatnit jen jednou, nelze ho vzít zpět. To neplatí v případě kladného rozhodnutí v rámci odvolacího řízení.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6992
18.6.20 17:02

Musí být přijata na druhou školu. My jsme řešili problém, kdy dcera byla přijata na školu bez přij. zk.,musel se do x dnů odevzdat ZL, ale přijímací zk. na druhou školu, kterou chtěla upřednostnit proběhly až po termínu odevzdání ZL. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2352
18.6.20 17:11

Také myslím, že to jde jen v případě, kdy na druhé škole vyjde odvolání. Já jsem včera zapisový lístek stahovala z umělecké školy. To je druhá výjimka, kdy ho lze stáhnout. Tam byla přijata už v únoru na základě talentové zkoušky. Teď udělala přijímačky na gymnázium a rozhodla se pro něj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
219
18.6.20 17:51

Je to tak jak je tady psano… Ale kdyz prijdes na skolu, omluvis se a vysvetlis a poprosis o pochopeni… jiste ti vyhovi… Jsme jen lidi ne stroje. Ale dobre rozmyslej a udelej pokud mozno zitra… At se ti dari a na vybrane skole libi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama