Vrácení zboží bez visačky

13.3.17 15:58

Vrácení zboží bez visačky

Zdravím, koupila sem si před čtyři dny bundičku v gate, odstřihla jsem pouze visačky a ty už nemám, mám jen doklad o zaplacení a bundička je jako nová, vůbec poškozená ani nic :? Myslíte, že by byli ochotni ji vyměnit za jinou v jiné barvě? Ptám se jen jestli nemáte nějaké zkušenosti, nechci se tam až tak ztrapnit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6975
13.3.17 16:03

Zkusila bych zavolat tam, v Nextu mi věci bez problémů vzali, jinde se ošívali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.17 16:05

@Almatka no prave dnes bych tam chtěla zajet, jen mám trochu strach :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Annapavelkovaml
13.3.17 16:08

Zkus to ja to zkusila v house a též to prošlo, hlavně že máš paragon…

• Citovat
  • Upravit
20807

Zkus, spíš to bude na prodavačce. Všimla jsem si v několika obchodech, že je tam přidělaná jiná cedulka, ne ta původní, takže asi to možné je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2740

Záleží na prodavačce a podmínkách obchodu, většině obchodníků vadí, když je zboží co chcete vrátit bez visaček

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.17 16:55

Vrátit by mělo jít, když máš paragon.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.17 16:56

Ze zákona je vrácení dva roky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1866
13.3.17 17:00

@Borůvka1990 vraceni zbozi zakon (krom internetovych nakupu a predvadecek) neresi, je to ciste dobra vule obchodniku. Dvouleta je zaruka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.17 17:34
@Manticora píše:
@Borůvka1990 vraceni zbozi zakon (krom internetovych nakupu a predvadecek) neresi, je to ciste dobra vule obchodniku. Dvouleta je zaruka.

Vidíš jak to mám popletený, máš pravdu, vrácení či výměna je 14ti denní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13211
13.3.17 17:39
@Borůvka1990 píše:
Vidíš jak to mám popletený, máš pravdu, vrácení či výměna je 14ti denní.

Ano, ale pouze při nákupu přes internet. V kamenném obchodě to záleží na podmínkách daného obchodu, ze zákona na to člověk právo nemá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.17 17:47
@nozu píše:
Ano, ale pouze při nákupu přes internet. V kamenném obchodě to záleží na podmínkách daného obchodu, ze zákona na to člověk právo nemá.

To nevím, nikdy jsem se nesetkala s nevýměnou zboží, pokud to bylo ve lhůtě :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13211
13.3.17 18:31

@Borůvka1990 víš co, to je tím, že se kamenné obchody snaží držet krok s těmi internetovými. Ale ze zákona to dělat nemusí. Je to jejich marketingový tah.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.3.17 19:35
@nozu píše:
@Borůvka1990 víš co, to je tím, že se kamenné obchody snaží držet krok s těmi internetovými. Ale ze zákona to dělat nemusí. Je to jejich marketingový tah.

Však jo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama