Vrácení zboží - golfky

267
4.5.21 17:45

Vrácení zboží - golfky

Ahoj. Byla jsem nucena objednat golfky přes internet a ač vzhledově i materiálově jsou dobrý, tak jsou příšerný - jsou hodně malé a nízké a 16m tam je namačkaný, rukojeť nízká, zakopávám o něj, zkratka nevyhuvují mi. Budu je tedy vracet, ale jak? To jde jen přes ČP? Dle ceníku na netu, by to byl XL balík za postovné cca 350 - 400 Kč a to je šílenost. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12296
4.5.21 17:57

Zkus ppl, dpd, ale hlavně si zjisti podmínky v eshopu, někteří chtějí určitou dopravu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22505
4.5.21 18:01

Nejdřív jim napis do toho e-shopu a domluv se, třeba by to šlo levněji přes zasilkovnu? Nicméně u reklamace platí, ze to poštovné většinou platis ty (pokud to zboží asi není vyloženě nějaký vadný kus a jejich chyba), ono ta firma taky nemuze za to, ze ty si koupíš něco, co ti nevyhovuje a oni by na tom tratili to poštovné :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
267
4.5.21 18:06

@Kriss Tina Ne, s tim počítám. Chyba tedy byla, že nemají vypsané rozměry a moje, že jsem i tak zkusila, protože vzhledově se mi líbil, ale to je jedno. Jen se mi nechce platit skoro 400Kč poštovný a tak koukám na levnejsi variantu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat