Vraceni zbozi na MMB kdyz pani ukoncila prodej..

13496
22.2.10 13:42

Vraceni zbozi na MMB kdyz pani ukoncila prodej..

Ahoj
mam dotaz ohledne vraceni noveho zbozi na MMB kdyz se zrejme pani zalekla toho co se ted pise o kontrolach a ukoncila cinnost.
Byla jsem s ni domluvena ze v pripade ze mi taska nebudu sedet tak ji vratim a ona mi penize,no taska dnes dorazila,nesedi ale pani ma ukoncenou cinnost z duvodu vyhodne prac.prilezitosti v zahranici :roll: a jiz nekomunikuje..No taska stala 2000kc a ja ji nechci..
takze musi pani prevzit tasku i kdyz ukoncila prodej?
Jak to tedy vlastne je?
Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4197
22.2.10 14:12

Ahoj Tami,

zapeklitá situace . Máš na ni ještě jiné spojení než ten MMB? Email, telefon? Asi bych to zkusila nejdřív přes ten jiný kontakt - ale je mi jasné, že Ty nejsi žádné ořezávátko a tohle Tě asi napadlo.

Pokud nemáš jiný kontakt, tak bych zkusila napsat adminům, popsala jim svůj problém a poprosila o pomoc - třeba někde mají její kontaktní údaje :nevim: .

Držím palečky!

OT - Emulka je nádherná kočka , roste Ti do krásy!!! :hug: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.2.10 14:15

Ukončit činnost jí moc nepomůže, když chtějí pátrat i 3 roky zpětně. A myslím, že vždycky můžeš věci z tašky, třeba i jednotlivě sama prodat, třeba přes MMB nebo přes aukce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
22.2.10 14:59

psala jsem ji uz pres email,nasla si ji i na facebooku a i na googlu tak uvidim.
snad ma ze zakona povinnost vec prijmout a vratit penize ne?
No tasku ji poslu na adresu kterou uvedla v odesilateli,tak snad to prijme a penize se mi vrati.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
22.2.10 15:01

Amy ano to je pravda ze mohu tasku prodat ale proc?ja chci zpet sve penize a ne mit doma tasku kteru budu buhvi jak dlouho prodavat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.2.10 15:03

Taminko, to je jasné, hlavně pokud jste se tak dohodly. Ale pokud by teď s ní už žádná domluva nebyla (pokud opravdu skončila, tak ji nějaký negativní komentář už nezajímá), tak snad nepřijdeš o celé dva tisíce (při troše štěstí třeba ještě něco vyděláš :wink: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
204
22.2.10 19:29

Taminko, já bych tašku zatím neposílala, stalo se mi něco podobné a penízky už jsem nikdy neviděla:-(
Zkus se s ní opravdu domluvit, ale já třebas měla i telefon, ale pak už mi ani nebrala telefon a já byla moc naštvaná..a přišla jsem o skoro stejnou částku a soudit se? to je vtipné v dnešní době, takže za mě nikam neposílat. D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
22.2.10 21:47

no tak ja uz to poslala:(Stale verim ze to dobre dopadne,jinak to prenecham nekomu kdo z ni ty penize dostane,at si je klidne za to necha ale at pani vi ze dohody jsou od toho je plnit. :cert: :cert: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.10 11:40

denise77, soudit se nemá smysl, do škody 5000 Kč jde jen o přestupek. Trestný čin je to až nad 5000.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama