Vrácení zboží Next do Anglie

8825
22.9.20 11:41

Vrácení zboží Next do Anglie

O víkendu jsem zjistila, že Next zrušil možnost vracení zboží na prodejnách. Mám toho na vrácení celkem dost (dětem jsem kupovala boty, takže pro každé dítě různé boty, vždy dvě velikosti na vyzkoušení…).

Jak nejlépe poslat zboží zpět do Anglie? Máte někdo zkušenosti?

Co jsem zatím koukala, tak Česká pošta vychází asi nejdráž a trochu se obávám, aby to vůbec dorazilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3566
22.9.20 12:03

Posílala jsem poštou a dorazilo v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8825
24.9.20 10:42

@sediza díky za odpověď. Nepamatuješ se, kolik to stálo? Na mě teď z kalkulačky pošty vyjela cena přes 9 stovek! 8o :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8825
24.9.20 10:44

Zkoušela jsem poslat přes Zaslat.cz, nejlepší cenu mi to našlo na GLS. Jenže tam je potřeba konkrétní osoba a NEXT uvádí jen PO Box.

Příspěvek upraven 19.10.20 v 09:39

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3566
24.9.20 11:50

@Titty maximalne 250kc, ale je to uz pres rok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.10.20 01:59

Ahoj, já mám stejný problém a jak to dopadlo? nezkoušela si přes zasilkovnu doručení na adresu? já mám jednu dětskou bundu a cena přes českou poštu je v porovnání s hodnotou zásilky des;nejnižší cena je skoro 500kc. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8825
19.10.20 11:34

@prskavka.mala Zásilkovnu jsem nezkoušela. Pokud budeš zkoušet, dej prosím potom vědět, jestli to jde.

Nakonec jsem poslala balík Českou poštou, stálo to 755,– Kč. Balík dorazil, Next mi peníze vrátil. Docela jsem se toho bála, protože jsem o pár dní prošvihla jejich lhůtu na vrácení (protože jsem zboží chtěla vrátit na prodejně…), tak jsem ráda, že jsou slušní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama