Vrácení zboží Sinsay

145
5.6.21 12:41

Vrácení zboží Sinsay

Zdravím, zkoušel prosím někdo zboží objednané z internetu vrátit v kamenné prodejně? Vím že to možné je, ale objednala jsem zboží na dobírku a platila hotově, tak jestli mi vrátí na pokladně peníze hotově, nebo jak to je? Díky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8492
5.6.21 13:08

Já jsem si říkal, že přece není tak hloupá, že by se absolutně nepodívala na jejich web a ono ejhle u nich na webu.

VRÁCENÍ & VÝMĚNA
Informujeme Vás, že v e-shopu není možná výměna zboži. Jestli máte zájem o jinou velikost nebo jině zboži, je nuté vytvořit novou objednávku.

Pokud Vám zboží nevyhovuje, je možné jej vrátit do 30 dnů od data nákupu. Vracené zboží nesmí být poškozené ani zničené a musí obsahovat všechny originální štítky a visačky.

Nejjednodušší způsob vrácení zboží je přes Vámi vybranou prodejnu Sinsay v České republice. Připravte výrobky určené k vrácení a doklady, které nám umožní potvrdit nákup - např. účtenku, fakturu nebo potvrzení objednávky.

Výrobky lze také vrátit v našem internetovém obchodě, dodržením následujících kroků:

• Vyplňte internetový formulář k vrácení zboží dostupný na účtu;
  • Zabalte výrobky – můžete použít stejný obal, ve kterém jste zboží obdrželi. Můžete k němu také přiložit účtenku – usnadníte a urychlíte tak proces vrácení peněz;
  • Vyčkejte na příjezd bezplatné kurýrní služby.

Adresa pre vrátenie tovaru:
LPP – GLS CZ
Průmyslová 1
586 01 Jihlava
Czech Republic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
5.6.21 13:20

@Cenarius a věř nebo ne, ale já se podívala. A můžeš mi říct prosím tě, kde se tam dozvím odpověď na moji otázku? ;) Neptám se, jestli to zboží vrátit jde. I píšu, že vím že to jde. Ptám se na ty peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8492
5.6.21 15:13

@Esmeralda1998 tak když nad tím popremyslis. Tak když zboží vracíš, tak dostáváš zpět peníze ne? Jelikož tam nemají výslovně uvedeno nic jiného, žádné výjimky, tak to platí pro všechny případy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
5.6.21 20:04

@Cenarius jak kde, někde vrací peníze výhradně na účet. Proto se ptám tady a neberu to jako hotovou věc. Ráda bych tam jela, zboží vrátila a rovnou si vybrala nové tak, abych nebyla potom s penězi v mínusu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat