Reklama

Vrácení zboží v Kik

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Neeviim
Povídálka 17 příspěvků 29.09.18 11:00
Vrácení zboží v Kik

Ahooj, vrátila jsem zboží v Kiku a chtěli po mě adresu, mohu se zeptat za jakým účelem? Vcelku mě to zajímá a jestli mam čekat poštu či ne. Děkuji :)

Reklama

Reakce:

Anna85
Kecalka 327 příspěvků 29.09.18 11:10

Jako celou adresu? Treba v Takku po mne chteli PSČ, ale to si myslim jen za ucelem statistiky.

Halamka
Závislačka 3570 příspěvků 1 inzerát 29.09.18 11:19

Nic nečekej, mě si řekli teď jen o PSČ, ale maj do jen do interní statistiky.

Neeviim
Povídálka 17 příspěvků 29.09.18 11:19

@Anna85 celou právě :/

kačka39
Kecalka 219 příspěvků 29.09.18 11:34

Je to proti zneužití vrácení prodavačkou. Alespoň v Lidlu to kdysi tak bylo, teď už se tam adresa nedává. Jakože prodavačka si udělá vrácení na fiktivní zboží a prachy shrábne sama.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >