Vracím se po covid 19 do fabriky kde začínají testovat

Anonymní
2.3.21 14:33

Vracím se po covid 19 do fabriky kde začínají testovat.

Ahojky lidičky byla jsem nakažená covid 19 v neděli 21.2 mi dělali pcr test. Pozitivní tak jsem doma do středy a ve čtvrtek se vracím do práce a v pátek by mělo být nějaké testování či co mužů test odmítnout když budu krátce po karanténě v práci nebo jak jim prokázat že jsem pozitivní byla a taky všude čtu že se nedělají antigen ní testy těm co byli nakažení do 90 dnů? Děkuji za odpovědi. :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Dinocco
2.3.21 14:41

Co donést potvrzení od doktora?

• Citovat
  • Nahlásit
2810
2.3.21 14:53

A co ti vadi na tom, ze te znovu otestuji? Dohodni se s vedením. Bud te otestuji po prichodu oni svym testem, nebo si zajdi na klasicky test znovu, kde bude prokázáno, ze jsi negativni… ale jak rikam, asi zavolat sefovi bude nejlepsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14173
2.3.21 14:58

@Micaella22 Muze byt stale pozitivni :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75896
2.3.21 15:11
@cecetka píše:
@Micaella22 Muze byt stale pozitivni :nevim:

Ale to paradoxně nikoho nezajímá, stačí když doloží, že byla pozitivní před více jak 10 dny a nikdo ji znovu testovat nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7274
2.3.21 15:18
@Anonymní píše:
Ahojky lidičky byla jsem nakažená covid 19 v neděli 21.2 mi dělali pcr test. Pozitivní tak jsem doma do středy a ve čtvrtek se vracím do práce a v pátek by mělo být nějaké testování či co mužů test odmítnout když budu krátce po karanténě v práci nebo jak jim prokázat že jsem pozitivní byla a taky všude čtu že se nedělají antigen ní testy těm co byli nakažení do 90 dnů? Děkuji za odpovědi. :oops:

Pokud jsi byla oficiálně na neschopence kvůli covidu, tak 90 dní testy podstupovat nemusíš. Prokázat můžeš výsledkem testu, pokud sis nedělala test sama mimo systém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
250
2.3.21 20:07
@Anonymní píše:
Ahojky lidičky byla jsem nakažená covid 19 v neděli 21.2 mi dělali pcr test. Pozitivní tak jsem doma do středy a ve čtvrtek se vracím do práce a v pátek by mělo být nějaké testování či co mužů test odmítnout když budu krátce po karanténě v práci nebo jak jim prokázat že jsem pozitivní byla a taky všude čtu že se nedělají antigen ní testy těm co byli nakažení do 90 dnů? Děkuji za odpovědi. :oops:

Normalne pujdes na test a hotovo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75896
2.3.21 20:45
@Januška1912 píše:

A proč by na nej měla chodit, stačí papír o pozitivním PCR testu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
250
2.3.21 21:55
@j.a.n.i1 píše:
A proč by na nej měla chodit, stačí papír o pozitivním PCR testu.

Tak asi se ty lidi testuji kvuli tomu, aby ve firme vedeli, kdo je pozitivni a kdo ne. predpokladam, ze pokud donese papir, ze je pozitivni, tak do te prace asi nebude moct nastoupit. pokud ji znovu otestuji a vysledek bude negativni, muze do prace. Nechapu, proc se nechce nechat znovu testovat a dela kolem toho caviky. Byla pozitivni (mozna porad je), tak snad v tomhle pripade bude brat ohled i na ostatni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75896
3.3.21 07:10

@Januška1912 A proc by se mela nechat znovu testovat, když je jasne definovano, ze po ukončení izolace na test nemusi. Jen abys ty byla spokojena?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
3.3.21 07:56

OČR-test na covid

Dobrý den, dočetla jsem se, že ti, co jsou na home officu na test nemusí. Ale, co ti, co jsou dlouhodobě na OČR (kvůli uzavření škol), ti musí na test nebo ne? Já například od začátku roku ještě v práci nebyla. Co myslíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75896
3.3.21 08:11

@JPMB Tak logicky nepracujes, tak co bys delala na testu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
250
3.3.21 08:13
@j.a.n.i1 píše:
@Januška1912 A proc by se mela nechat znovu testovat, když je jasne definovano, ze po ukončení izolace na test nemusi. Jen abys ty byla spokojena?

Protoze je povinnost nechat se ve firme testovat. jednoduche.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
3.3.21 08:14
@Januška1912 píše:

No a k čemu by to bylo, když je člověk pozitivní i tři měsíce? Aby ji zase na 10 dnů poslali domu? 90 dnů se testovat nemusí. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21005
3.3.21 08:19
@Januška1912 píše:
Protoze je povinnost nechat se ve firme testovat. jednoduche.

nešiř bludy, z této povinnosti jsou logicky vyvázáni lidé, kteří mají do 90 dnů od prokázaného pozitivního PCR testu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat