Reklama

Vrásky na krku v 28 letech - co na ně zabírá?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Conchita
Kecalka 352 příspěvků 09.01.17 19:21
Vrásky na krku v 28 letech - co na ně zabírá?

I přes můj věk se mi na krku udělaly dvě hluboké vrásky a pár menších. Všimla jsem si, že poslední cca rok jsou daleko víc vidět a já si připadám, jak když mám krk alespoň o 30 let starší :D Vypadá to dost divně…
Máte nějaké tipy na to, co by mohlo na vrásky na krku zabírat? Nechci ještě používat krémy proti vráskám.

Reklama

Reakce:

lentilka248
Kelišová 6422 příspěvků 09.01.17 19:42

@Conchita Roláky, šátky a šály :-D pokud nechceš krémy proti vráskám..ale ne, kvalitní kosmetika dělá divy..mně táhne na 35, 4 roky pořádně nespím a je to znát..ale kvalitní kosmetikou, momentálně Lancome, to trochu zachraňuju..

Jogrr
Závislačka 4201 příspěvků 09.01.17 19:49

S vraskou na krku se snad uz rodi i novorozenci.
ja treba cistim pletovou vodou i krk a dekolt a natiram hydratacnim kremem oboje. Na krku mam dve (fakt uz od detstvi) a na dekoltu zadnou, a to spim ve vsech polohach.
Cast je urcite dana i geneticky.

rvhp
Kecalka 169 příspěvků 09.01.17 21:14

@Conchita určitě mazat mazat a mazat a žádný solarko ani sluníčko. Ale hodně děla genetická výbava.

katieee4 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.17 18:13
100%

Mně dost pomohla camelie renovality

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28519 příspěvků 14.03.17 18:44
@katieee4 píše:
Mně dost pomohla camelie renovality

běž do pr–ele s tou otravnou reklamou, kterou tlačíš všude možně. Nahlásila jsem Tě.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28519 příspěvků 14.03.17 18:45

S jednou vzniklou vráskou, když už nastala, neuděláš nic. Je to zlom v kůži, kterého se už nezbavíš. Tím spíše na krku.

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 14.03.17 18:48

Já se mazu olivový olejem, obličej krk i dekolt…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama