Vrásky ve dvaceti

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nikitka07
Nováček 8 příspěvků 12.07.18 10:07
Vrásky ve 20

Zdravim,

koupila jsem si krém na oči s kozím mlékem od Ziaja, protože mám každé ráno hrozné modrofialove kruhy pod očima a taky docela vrásky, tak jsem si řekla, že to bude dobrá volba. Používala jsem ho asi tři dny a kruhy byly najednou spíš červené, oči mě trochu bolely, ale co je nejhorší - vytvořily se mi vrásky, které jsem vůbec neměla! A ty staré se mi ještě zvyraznily. Okamžitě jsem to přestala používat a koupila jsem si od Nivey Q10.
Měli jste někdo podobnou zkušenost? I když ten krém měl být hydratacni a proti vraskam? Je mi 20..

Reakce:

Uživatel je onlineEmimin7
Echt Kelišová 9235 příspěvků 12.07.18 10:13

To se u některých přípravků může stát. Vyhni se očním krémům se složkami mineral oil a petroleum.

nikitka07
Nováček 8 příspěvků 12.07.18 10:19

@Emimin7 to může být ono? V té Nivee to snad není, i když se v tom složení nevyznám :)

Uživatel je onlineEmimin7
Echt Kelišová 9235 příspěvků 12.07.18 10:20
@nikitka07 píše:
@Emimin7 to může být ono? V té Nivee to snad není, i když se v tom složení nevyznám :)

Ano, tohle se se zmíněnými složkami u někoho stává. A pokud tam vrásky předtím nebyly, tak by zase měly za chvíli zmizet.

nikitka07
Nováček 8 příspěvků 12.07.18 10:24

@Emimin7 Děkuju za vysvětlení, hned jsem klidnější :)

MáškaMarie33
Kecalka 214 příspěvků 12.07.18 10:46

Používám oční krém od Atoku, ten s růží, je perfektní.

lampicka11
Závislačka 3413 příspěvků 2 inzeráty 12.07.18 11:33

Hele buď v klidu…já mám 3rejhy na cele od 17ti stejně jako 3sedivy vlasy :jazyk:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >