Vrátí se ke mě bývalý přítel?

Anonymní
27.2.21 22:20

Vrátí se ke mě bývalý přítel?

Dobrý den, mám tu jeden strašně zapeklitý problém. Měla jsem vztah, krásný vztah..byli jsme spolu s přítelem rok. Jemu 22 mě 19. Po půl roce se ke mě kvůli covid situaci nastěhoval a moji rodiče ho vzali a pomáhali mu, aby mohl mít práci tam, kde jsme bydleli. Měli jsme opravdu krásný a harmonický vztah, pořídili jsme si spolu pejska a žili spokojeně. Pak nastaly problémy, co se týká me rodiny. Moje máma začala dělat problémy a začala se nám míchat do vztahu. Hlavně se mi začala čím dal tím vic navážet do přítele a jako kdyby žárlila, ze mám funkční vztah a už nejsem ta její holcicka.. na partnera už to byl opravdu velký nátlak, protože mám dělala opravdu naschvaly a problémy. Jednoho dne to vyvrcholilo a přítel se sbalil a odesel. Odesel se slovy, ze my dva to spolu zvládneme, Ale ze on už to takhle s ni nezvládá. Ze me miluje. Já porad studuju, on taky. V tu dobu jsem měla antibiotika a ještě fenu, která měla každým dnem začít rodit. Ještě stěně naše společné a do toho skolu. Teochu mi bylo líto, ze me v tomhle celém nechal. Ale opravdu pro nej mám pochopení, ze se to nedalo zvladnout. Den po jeho odchodu jsme se viděli a já se furt zajišťovala jestli to zvládneme společně. Asi jsem byla až moc zlomena z toho všeho a on taky, ze jsem byla i s téma otázkama otravná. Moji matce se to hodilo do krámu, ze odesel a začala jít proti nemu. Nakonec to dopadlo tak, ze přítel se semnou rozešel z hodiny na hodinu. Den před rozchodem mi dal kytku se slovy,,nebyl jsem nikdy šťastnější chlap. Společně to zvládneme”.. ještě ten den mi tvrdil, ze me miluje. Pak přišel jakoby zlom. A tohle. Já se zhroutila. Snažila jsem se to zachránit, ale on začal byt hrozné chladný. Samozřejmě, ze každý děla chyby. Ale my jsme si vždycky vse vyřešili a spolu byli opravdu stastny🙏🏻 Řekl mi sám, ze neměl lepší vztah, ale ze takhle sám je spokojený. Ze potřebuje byt sám.. nepoznavam ho vubec a hrozné me to bolí.. dopadlo to tak, ze jsem se odstěhovala i já, protože pak přišel nátlak ze strany moji matky i na me. A už jsem to neustála i já. Pomohl mi se stěhováním, ale odesel jako člověk, kterého vubec nepoznavam.. sama osobně si myslim, ze nechce definitivní konec, protože si chce brát našeho společného pejska občas. Kdyby chtěl konec, tak to utne úplně a nechá to na me s tím, ze mi třeba občas pošle peníze na účet pro ni. Ale porad tady chce udržovat nějaký kontakt.. taky mi začal dělat trochu naschvaly u kterých vi, ze me naštve.. ale proč to děla? To nedokážu pochopit. Milovali jsme se. Já ho miluju porad a myslim, ze i on me. Jen mi prijde, ze si potřebuje teď něco dokázat..
Vim, ze s tímto klukem chci opravdu byt. Neskutečné mi chybí a nedokážu bez něho byt.
Myslíte, ze se vzpamatuje trochu? Nepřipouští si teď vubec nic..
vim, ze bych ho za to mohla nakopat a odejít s gracii, ze utekl bez boje a ještě nás 2 hodil přes plot.. ale nejde to. I když se snažím..
chtěla bych, aby si to trochu uvědomil.. ještě porad to je tyden, co jsem ho přestala kontaktovat. Jinak 2 týdny od rozchodu, ale s tím, ze jsem mu furt psala a volala a prosila ho😄jako totální blbka.
Miluju ho a chci, abysme spolu zas byli. Co mám pro to udělat? Mohla bych prosim dostat radu? Vrátil se k Vám váš bývalý?
Myslim, ze my dva spolu nemáme důvod nebýt. A proto me to tak trapi.. ze udělal takový unáhlený závěr a děla spokojeneho.. sám asi neví co chce..
děkuju moc za rady❤️

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
59
27.2.21 22:25

Soucítím a fandím, aby vám to vyšlo. Stalo se mi něco podobného, ale za sebe můžu říct, že když ten druhý nechce, tak je snaha marná, ať cítíme cokoliv.

:,(
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2016
27.2.21 22:27

Tak za prvé, myslet si, že ti někdo bude něco přispívat na psa je fakt vtipný (jakože alimenty? :lol: ) a za druhý, už ses dost ponížila, že si mu vyvolávala a prosila ho ať se vrátí. Si mladá, tak dlouho jste spolu nebyli. Vem psa na procházku a už ho neřeš ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.2.21 22:28

@PeBa12 já si sama myslím, že on sám neví co chce. Potřebuje si to asi uvědomit..
Vůbec nemám od rozchodu chuť k životu. Ještě v této době. Nemohu ani nikam pořádně s nikým jít a přijít na jiné myslenky..
děkuji mockrát

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.2.21 22:29

@PeBa12 také jsem mu to řekla. Ze nic takového nechci. Ale on sám se bránil😄

• Citovat
  • Nahlásit
2016
27.2.21 22:32
@Anonymní píše:
@PeBa12 já si sama myslím, že on sám neví co chce. Potřebuje si to asi uvědomit..
Vůbec nemám od rozchodu chuť k životu. Ještě v této době. Nemohu ani nikam pořádně s nikým jít a přijít na jiné myslenky..
děkuji mockrát

Ve 22 skoro nikdo neví co pořádně chce. Pro jedno kvítí slunce nesvítí ;) Ukaž mu, že se od něj nenecháš zlomit, naprosila ses ho už dost, kdyby něco změnit chtěl už to udělá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2267
27.2.21 22:45

Jste mládí, spíše si každý časem najdete někoho jiného…
Jinak příběh mého kamaráda - žil s manželkou a jejich synem, po několika letech jeho manželka přišla s tím, že chce na pár měsíců pauzu, že už mezi nimi není jiskra, že si chce urovnat myšlenky v hlavě… No, a po něm chtěla, aby se odstěhoval na tu dobu a pak se zase vrátil.. Tak si našel pronájem a brzy zjistil, že je mu bez manželky lépe, že má svůj klid a místo návratu domů, se rozvedl… Říkal, že kdyby po něm tehdy manželka nechtěla tu pauzu, tak by ho ani nenapadlo přemýšlet nad tím, zda je s ní spokojený a byli by spolu pořád.. A ten Tvůj to má třeba podobné - byl s tebou spokojený, pak ho tvá máti vystvala a on si třeba uvědomil, že mu to bez tebe vyhovuje víc… Kdyby se chtěl vrátit, tak by nedělal to, co dělá… Spíše si není jistý… A taky v tom už může být jiná žena

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.2.21 22:48

@Beckyttine5 prý v tom jiná žena není.
Jako důvod rozchodu mi řekl, cituji,, chování tvé matky mělo celkový dopad na můj vztah k tobe”
Sama neverim tomu jaký je.. najednou ne úplně jiný na okolí a opravdu si myslim, ze se snaží ze sebe dělat něco, co opravdu není..

• Citovat
  • Nahlásit
4818
27.2.21 22:53

Za rok nepoznáš, že je to ten pravý. To mi věř. :mrgreen:
Prostě ho to omrzelo a šel dál. Nemyslím si, že někoho hodil přes palubu. Pes není dítě. :mrgreen:
Proste jste se rozešli a kazdy šel nějak svoji cestou. Možná se k sobě budete snažit vracet, třeba za xx let se k sobě vrátíte a budete spolu.
Ale jste mladí. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2267
27.2.21 23:06
@Anonymní píše:
Jako důvod rozchodu mi řekl, cituji,, chování tvé matky mělo celkový dopad na můj vztah k tobe”
Sama neverim tomu jaký je.. najednou ne úplně jiný na okolí a opravdu si myslim, ze se snaží ze sebe dělat něco, co opravdu není..

No, hodně žen ti tady klidně potvrdí, že chlapi jinou ženu obvykle neradi přiznávají, spíše říkají věty typu - jsi pro mě až moc dobrá, máš na víc apod..
Jinak je fakt, že problém bude ta tvá matka - nesedli si, proto ve vašem vztahu nevidí budoucnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10582
27.2.21 23:17
@Anonymní píše:
Sama neverim tomu jaký je.. najednou ne úplně jiný na okolí a opravdu si myslim, ze se snaží ze sebe dělat něco, co opravdu není..

Asi ho to tak vydeptalo, že svoje stresy ventiloval vůči tobě. Ale to bohužel bývá dost nevratné.
Nekontaktuj ho, nech ho být. Jestli se bude chtít vrátit, udělá to sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
353
27.2.21 23:31
@Anonymní píše:

No, asi si uvědomil, že tuhle tchyni prostě nedá, nestojí mu to za ty nervy, a i na tebe se kvůli tomu začal dívat jinýma očima. Buď ráda, že se na to přišlo včas.
Udělalo to mamince radost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.2.21 23:45

@Karamba2020 prijde mi, ze moji mamince dělají radost jen lidi, kterým muže udělat zle..je to smutný, ale je to bohužel tak

• Citovat
  • Nahlásit
234
27.2.21 23:52

Možná mu někdo poradil: jaká matka, taká Katka. Třeba má strach zůstat v takové „povedené rodině". Já třeba jsem jiná, za prvé bych nikdy s chlapem nežila u rodičů, za druhé kdyby mi matka ničila vztah natolik, že by vyhnala přítele z domu, určitě by neodcházel sám, ale my oba spolu, i kdyby to mělo být pod most. Nemohla bych tam zůstat s vědomím, že on je kvůli mé rodiny bůhví kde. Jste mladí, ještě se toho v životě dost naučíš. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.2.21 23:54

@Xanderka bydleli jsme spolu jen my dva. Jen to k nám měla máma blízko :) a porad studujeme oba. On rozhodnutě odešel na kolej🙈

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat