Vrátí se ke mně někdy ?

5.10.19 06:22

Vrátí se ke mě někdy ?

Zdravim, rád bych se zeptal co se to děje?
Nedávno se moje přítelkyně vrátila z dovolené a najednou mi sdělila, že neví zda mě miluje a zda chce se mnou vůbec zůstat. Před tím než odletěla tak bylo vše v pořádku i po dobu dovolené, kdy jsme spolu komunikovali.
Možná jsem ji až moc otravoval, že se mi po ni stýska a že už se těším až se vrátí, to nevím.. Poté když se vrátila tak byla najednou úplně jiná a ihned začala vymýšlet jak se do té země odstěhovat.. pro ni bylo protivné mě i vidět a tak řekla, že bude lepší když budem chvilku od sebe a že ted neví.. ano v průběhu vztahu jsem ji 2× lhal, ale nejednalo se o nevěru a už je to delší dobu co se to stalo.
Ted nevím co dělat, protože na ni nemůžu přestat myslet a hrozně mi chybí.. nemůžu jíst, spát prostě se bojím, že to se mnou ukončí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4215
5.10.19 06:47

Zřejmě tam měla románek a popletl ji hlavu. Nicméně není nic odpudivejsiho než člověk doprosujici se o city a lásku. Rozumím, že ji máš rád, ale možná je na čase ukázat svou sebeúctu a hrdost a nechat ji jít. Protože lásku si prostě nevyprosis a budeš vypadat jen zoufale.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2585
5.10.19 06:48
@Roman105 píše:
Nedávno se moje přítelkyně vrátila z dovolené a najednou mi sdělila, že neví zda mě miluje a zda chce se mnou vůbec zůstat. Před tím než odletěla tak bylo vše v pořádku i po dobu dovolené, kdy jsme spolu komunikovali.
Možná jsem ji až moc otravoval, že se mi po ni stýska a že už se těším až se vrátí, to nevím.. Poté když se vrátila tak byla najednou úplně jiná a ihned začala vymýšlet jak se do té země odstěhovat.. pro ni bylo protivné mě i vidět a tak řekla, že bude lepší když budem chvilku od sebe a že ted neví.. ano v průběhu vztahu jsem ji 2× lhal, ale nejednalo se o nevěru a už je to delší dobu co se to stalo.
Ted nevím co dělat, protože na ni nemůžu přestat myslet a hrozně mi chybí.. nemůžu jíst, spát prostě se bojím, že to se mnou ukončí.

Na dovolene mela vice casu na prysleni a po tech tvych sms zjistila ze te uz nechce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
380
5.10.19 06:53
@Roman105 píše:

Nech ji jít. Nejspíš se tam zamilovala a je to pro ni silnější než ten vztah s tebou nebo zjistila, že s lhářem být nechce a tam si to ujasnila, protože měla čas přemýšlet. A když Ti žena nestojí za to, abys jí nelhal, tak to asi není nic moc ani z Tvé strany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34866
5.10.19 07:09

Chce to, aby jste si spolu na rovinu promluvili. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2932
5.10.19 08:27

Chce se tam stěhovat? Natrefila tam pravdepodobne na opacné pohlaví. Jsou metody, jak to zjistit, pokud to potrebujes vedet. Ja bych šla dál. Nepotrebovala bych nekoho, kdo se necha zblbnout na dovolené za týden :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.10.19 08:54

@Roman105 Nemuzes nikoho donutit, aby byl s tebou. Musi si to prat ona. Nejlepsi co muzes udelat je dat ji cas pro jeji rozhodnuti.
Nekdy prilisne vykazovani citu zpusobuje druhemu pocit nesvobody, natlaku. Mozna to ji nevyhovovalo, spis bych ale hledal i dalsi priciny.
Kazdy konec je smutny, ale nejlepsi reakci je uvedomit si chyby, ktere se na obou stranach staly, a v dalsim vztahu se pokusit je neopakovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.10.19 08:55

Taky myslím, že se už nevrátí… Ber to jako konec a bez dal…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.10.19 09:21

A z jake země se vrátila?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22472
5.10.19 09:46

@Roman105 asi bych měla svou hrdost a nechala ji jít. na co potřebuješ někoho, kdo si pravděpodobně nechal zblbnout hlavu a najednou tě nechce ani vidět?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.10.19 09:50

To se mi stalo, byla jsem na dovolene, tam jsem se zakoukala do delegata a prijela jsem a rozesla jsem se se svym klukem. Ta uvaha byla takova, ze jestli mi je schopen takhle poplest hlavu nejaky cizi kluk na prvni dobrou, tak asi nemam dostatecne rada toho svyho, tak mu dam sanci, aby byl s nekym, kdo ho oceni a bude milovat tak, jako ja nemůžu. Brala bych to od ni takto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.10.19 14:37

Tak já bych vydržela a v klidu si promluvila, abych věděla, jak na tom jsem. Držím palce, ať to vyjde pro tebe dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
5.10.19 14:41

Já bych třeba nemohla být s pologramotným člověkem, který neumí gramatiku čtvrté třídy základní školy (m-ě, m-n-ě) :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1268
5.10.19 16:23
@sediza píše:
Chce se tam stěhovat? Natrefila tam pravdepodobne na opacné pohlaví. Jsou metody, jak to zjistit, pokud to potrebujes vedet. Ja bych šla dál. Nepotrebovala bych nekoho, kdo se necha zblbnout na dovolené za týden :D

Jaké jsou to metody?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.10.19 16:25

A

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu