Reklama

Vratí se moje ex?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 16:50
Vratí se moje ex?

Dobrý den, na konci srpna se se mnou rozešla moje přítelkyně, teď je to tedy už něco přes měsíc. Byli jsme spolu 3 roky. Byválé přítelkyni je 20 let a mě je 22 let. První dva roky našeho vztahu byly super, trávili jsme spolu hodně času, chodili na večere, jezdili na výlety atd. Samozřejme občas proběhla nějaká hádka, ale nebylo to nic hroznýho a myslím, zě to k tomu patří. Poslední rok už to tak super nebylo, začli jsme se častěji hádat skrz blbosti, už tam nebyla tolik ta zamilovanost. Z mojí strany už tam nebyla tak velká potřeba trávit s ní tolik času jako dřív a začal to být trošku stereotyp. Oba nás náš vztah přestal naplňovat a nebyli jsme ani jeden štastní. Přítelkyně je taková, že radá cestuje a poznává nové věci, já už jsem ale třeba tolik cestovat nechtěl, raději jsem chtěl být doma. Větší problém byl spíše z mojí strasny, protozě jsem upřednostňoval jiné věci před ní. Například jsem si chťel koupit kola na auto za 30tisíc a nějakou dobu mi trvalo, než jsem na ně našetří, bylo to teď v létě. Přítelkyni vadilo, že místoho toho, aby jsme třeba jeli někam na dovolenou, tak raději investuju peníze do auta a ne do našeho společného vztahu. V srpnu jsme jeli na 3 denní výlet do rakouska, tam to bylo super, užili jsme si to. Potom jsme se vrátili domů a přítlkyně po nějaké době začla brečet a řekla mi, že si myslí, že uz si jeden druhému nemamé co dát a že si myslí, že by jsme se měli rozejít. Já to tak v té chvíli cítil stejně, že už to není ono. Tak jsme se rozešli. Všechno jsme si v klidu vyříkali a řekli jsme si, že zůstaneme kamarádi a že jestli spolu ještě někdy mamé být, tak si k sobě cestu najdeme. Asi po 2 dnech po rozchodu mi začala šíleně chybět, všechno mi to začlo docházet o co jsem vlastně přišel. Začal jsem si vyčítat, že jsem si přestal vážit její hodnoty a nedal do toho víc. První dva týdny byly hrozný, byl jsem úplně na dně, pořád jsem brečel. Všechno jsem jí psal, že me to moc mrzí a že toho lituju. Říkal jsem ji, že bych to s ní chtěl zkusit znovu, ale ona nechce. Říkala mi, že mi to říkala několikrát, že už není štastná a že jsem s tím stejne nic neudělal. Potom mi napsala, že chce, abych si připustil, že to mezi námi skončilo a že se ke mě nevrátí. Takže vím, že teď je zbytečný něco zkoušet, protože opravdu nemá zájem. Mě to trápí a chtěl bych ji zpět. Vypsal jsem si všechny svoje chyby, abych je už v budoucnu neopakoval a ponaučil se z nich. A asi se to takhle mělo stát, abych zjistil, jaký to je, příjit o tak blízkou osobu v mým životě a ponaučil se z toho a některý věci změnil a víc na sobě zapracoval. Zajímalo by mě jestli je ještě nějaká šance, že se ke mě bude chtít vrátit zpátky a jestli s tím někdo máte zkušenost? Tohle byl teprve můj první dlouhodobej vztah, takže pro mě určitě velké ponaučení. Přítelkyňe už nějaké vztahy měla, ale ten nejdelší byl se mnou. Vím, že se máme oba moc rádi a přejeme si jen to nejlepší.

Reklama

Reakce:

Biancca
Kecalka 122 příspěvků 03.10.18 17:03

Nejspíš se nevrátí.Člověk, který s tebou nechce být, bude tvé SMS považovat za obtěžující.Prosím tě nekontaktuj ji, to nedělá dobrotu pokud s tebou vážně být nechce.Pokud by chtěla, cestu k sobě si najdete.Jsi tak mladý a tolik tě toho čeká.U ní mě trochu zaráží ta věc, že ona se rozhodla jet na dovolenou za tvoje peníze, ale spíš by měla ocenit to, že sis dovedl v tak mladém věku našetřit na kolo a auto,které by jistě využila, aniž by ses zadlužil.To klobouk dolů.
Zaměstnej se něčím jiným, bohužel je asi konec.Časem bude líp, uvidíš.

zoidberg
Extra třída :D 11584 příspěvků 03.10.18 17:06

Šance je vždycky. Prodej kola a kup za to nějaký šperk pro ni, pak se ti vrátí. Holky takhle fungují. Otazka je, jestli to tak opravdu chceš, abys ji dělal šťastnou za tvé peníze.

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1179 příspěvků 03.10.18 17:07

No ty vole, bud rad, ze se zbavil vyzirky. :zed: Setris si na kolo a ona ti bude vycitat, ze ji nepozves na dovcu? :zed: At si najde nekoho bohateho no, holt kazdy neni milionar, zvlast ve 22…

lachtanice86
Kelišová 5989 příspěvků 03.10.18 17:10

Nevrátí. Řekla to několikrát.

DanielaD
Ukecaná baba ;) 1696 příspěvků 03.10.18 17:31

Lidé jsou spolu kvůli lásce, která je naplňuje štěstím a spokojeností. Když vztah funguje, štěstí je to, co prožíváš.Přítomnost milované osoby, společné chvíle, zábavu.

Pokud šťastná nebyla, vztah míří ke svému konci. Pokud se ti podaří najít příčinu tvojí nebo její nespokojenosti, jistá šance na návrat je.

Pokud je vztahem natolik otrávena, že už ani ten důvod hledat nechce,nehodlá do tebe investovat další čas a energii, jsi bez šance.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16472 příspěvků 03.10.18 17:33
@zoidberg píše: Šance je vždycky. Prodej kola a kup za to nějaký šperk pro ni, pak se ti vrátí. Holky takhle fungují. Otazka je, jestli to tak opravdu chceš, abys ji dělal šťastnou za tvé peníze.

To máš zkušenosti asi s těmi jednoduššími děvčaty. Ono to tak odpovídá. :mavam:

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8089 příspěvků 03.10.18 17:54

tvl, nejdřív si pravdivě odpověz na otázku, proč potřebuješ hlíny za 30 táců :zed: pak se možná posuneš

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8089 příspěvků 03.10.18 17:56
@Sandokanos píše:
No ty vole, bud rad, ze se zbavil vyzirky. :zed: Setris si na kolo a ona ti bude vycitat, ze ji nepozves na dovcu? :zed: At si najde nekoho bohateho no, holt kazdy neni milionar, zvlast ve 22…

tady nejde o kolo s přehazkou, ale o ty 4 kola pod autem, asi chtěl bejt gangstakhůl

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16472 příspěvků 03.10.18 18:16
@Anonymní píše:
Dobrý den, na konci srpna se se mnou rozešla moje přítelkyně, teď je to tedy už něco přes měsíc. Byli jsme spolu 3 roky. Byválé přítelkyni je 20 let a mě je 22 let. První dva roky našeho vztahu byly super, trávili jsme spolu hodně času, chodili na večere, jezdili na výlety atd. Samozřejme občas proběhla nějaká hádka, ale nebylo to nic hroznýho a myslím, zě to k tomu patří. Poslední rok už to tak super nebylo, začli jsme se častěji hádat skrz blbosti, už tam nebyla tolik ta zamilovanost. Z mojí strany už tam nebyla tak velká potřeba trávit s ní tolik času jako dřív a začal to být trošku stereotyp. Oba nás náš vztah přestal naplňovat a nebyli jsme ani jeden štastní. Přítelkyně je taková, že radá cestuje a poznává nové věci, já už jsem ale třeba tolik cestovat nechtěl, raději jsem chtěl být doma. Větší problém byl spíše z mojí strasny, protozě jsem upřednostňoval jiné věci před ní. Například jsem si chťel koupit kola na auto za 30tisíc a nějakou dobu mi trvalo, než jsem na ně našetří, bylo to teď v létě. Přítelkyni vadilo, že místoho toho, aby jsme třeba jeli někam na dovolenou, tak raději investuju peníze do auta a ne do našeho společného vztahu. V srpnu jsme jeli na 3 denní výlet do rakouska, tam to bylo super, užili jsme si to. Potom jsme se vrátili domů a přítlkyně po nějaké době začla brečet a řekla mi, že si myslí, že uz si jeden druhému nemamé co dát a že si myslí, že by jsme se měli rozejít. Já to tak v té chvíli cítil stejně, že už to není ono. Tak jsme se rozešli. Všechno jsme si v klidu vyříkali a řekli jsme si, že zůstaneme kamarádi a že jestli spolu ještě někdy mamé být, tak si k sobě cestu najdeme. Asi po 2 dnech po rozchodu mi začala šíleně chybět, všechno mi to začlo docházet o co jsem vlastně přišel. Začal jsem si vyčítat, že jsem si přestal vážit její hodnoty a nedal do toho víc. První dva týdny byly hrozný, byl jsem úplně na dně, pořád jsem brečel. Všechno jsem jí psal, že me to moc mrzí a že toho lituju. Říkal jsem ji, že bych to s ní chtěl zkusit znovu, ale ona nechce. Říkala mi, že mi to říkala několikrát, že už není štastná a že jsem s tím stejne nic neudělal. Potom mi napsala, že chce, abych si připustil, že to mezi námi skončilo a že se ke mě nevrátí. Takže vím, že teď je zbytečný něco zkoušet, protože opravdu nemá zájem. Mě to trápí a chtěl bych ji zpět. Vypsal jsem si všechny svoje chyby, abych je už v budoucnu neopakoval a ponaučil se z nich. A asi se to takhle mělo stát, abych zjistil, jaký to je, příjit o tak blízkou osobu v mým životě a ponaučil se z toho a některý věci změnil a víc na sobě zapracoval. Zajímalo by mě jestli je ještě nějaká šance, že se ke mě bude chtít vrátit zpátky a jestli s tím někdo máte zkušenost? Tohle byl teprve můj první dlouhodobej vztah, takže pro mě určitě velké ponaučení. Přítelkyňe už nějaké vztahy měla, ale ten nejdelší byl se mnou. Vím, že se máme oba moc rádi a přejeme si jen to nejlepší.

A co kola? Dobrý?

nejmenov
Nováček 1 příspěvek 03.10.18 18:22

@DanielaD četl jsem na internetu, že některým vztahům může rozchod naopak pomoct. Uvědomí si chyby, přehodnotí svoje priority a pak spolu můžou být zase štastní. Ale je jasný, že každej to má jinak. Já bych si to přál, ale to asi ukáže až čas..

helekoukej
Kecalka 185 příspěvků 04.10.18 09:52

Ahoj já vím, že to bolí byl to tvůj první dlouhodobej vztah. Vím, že ti najednou ta holka chybí…Každy jsme si tím prošli, první rozchod. Z vlastní zkušenosti ti můžu říct, že je lepší se nevracet. Já se ke svému ex vrátila, ale nikam to nevedlo. Hádat jsme se začali znovu a vše bylo ještě horší i ten rozchod. Nech to vyšumět je bezva, že máš nějaké ponaučení a víš, co jsi dělal špatně aspoň v dalším vztahu budeš štastnější :hug:

zoidberg
Extra třída :D 11584 příspěvků 04.10.18 11:02
@Kobliha51 píše:
To máš zkušenosti asi s těmi jednoduššími děvčaty. Ono to tak odpovídá. :mavam:

Tady nejde o jednoduchost či složitost děvčat. Proto je Straka ženského rodu a vzoru žena, taky bere vše lesklé :mavam:

P-aulin-a
Stálice 64 příspěvků 04.10.18 13:59
@zoidberg píše: Šance je vždycky. Prodej kola a kup za to nějaký šperk pro ni, pak se ti vrátí. Holky takhle fungují. Otazka je, jestli to tak opravdu chceš, abys ji dělal šťastnou za tvé peníze.
:lol: :lol: :lol: :lol: pobavilo

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16472 příspěvků 07.10.18 11:40
@zoidberg píše:
Tady nejde o jednoduchost či složitost děvčat. Proto je Straka ženského rodu a vzoru žena, taky bere vše lesklé :mavam:
Úchyl je zase mužského rodu, protože je jich velmi mnoho. :mavam:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >