Vrátil jste se někdo do práce, ze které jste odešli?

Anonymní
22.3.16 13:59

Vratil jste se nekdo do prace ze ktere jste odesli?

Anonym kvuli manzelovi.
Manzel odesel z prace, protoze jsme se stehovali. Ted toho porad lituje. Ja mu rikam at se vrati, at se zkusi zeptat. On ze to nejde ze je to trapny kdyz uz jednou odesel a pry misto nej uz stejne nekdo je.

Myslite ze to skutecne nejde, ze kdyz nekdo uz odejde tak uz je vazne trapny se vratit? Ja tedy bych se aspon zeptala. On nechce a pritom porad nadava ze toho lituje ze odesel. :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3589
22.3.16 14:04

Já ne ale pár kolegyň odešlo a potom se vrátili moc jich není ale prý měli vyhlidnute lepší místo a nakonec z toho sešlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.3.16 14:05

Já jsem se vrátila do práce ze které jsem odešla a nikdo to neřešil a každému to bylo úplně fuk.

• Citovat
  • Upravit
11366
22.3.16 14:06

Příspěvek již není aktuální.

Příspěvek upraven 10.09.19 v 19:15

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7881

Já bych se rozhodně nevrátila. Přišlo by mi to stejně trapný, jako to teď přijde tvému manželovi. Připadala bych si jako neschopný blbec, který neví, co chce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10862

Záleží na tom, jaké má šéfy a jak odešel.
U nás vím o dvou lidech, co se takto vrátili, ale odcházeli v dobrém a šéf je v tomto velmi přívětivý.

Ale do většiny zaměstnání, co jsem měla, by se takto vrátit spíš nešlo :think: Šéfové to většinou brali trochu jako „pohrdnutí jejich svělým podnikem“.

Nech to na chlapovi, je dospělej, ví, jak to tam chodí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1109
22.3.16 14:07

Co je na tom trapnyho? pokud je dobry, tak ho uvitaji!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bora-Bora
22.3.16 14:08

Nechápu, proč odešl kvůli stěhování, když ted by se rád vrátil? Nebyl důvod odchodu jiný? Kvůli stěhování chápu oroblémy s dojížděním, ale v tomhle případě mi to přijde divný.

Jinak ano, vrátila jsem se a nikdo to neřešil, byli rádi, orotože jsem byla schopná

• Citovat
  • Upravit
2842
22.3.16 14:11

Ja bych se nevracela, respektive bych nemela odvahu zaklepat na dvere z kterych jsem ze sve vule odesla. Chapu tveho manzela, taky bych si pripadala trapne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58709
22.3.16 14:15

Pokud neodešel ve zlým, tak to trapný není :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.3.16 14:20

@Bora-Bora Znamenalo by to se zase odstehovat nekam pobliz k byvale praci. Ted jsme 120km daleko.

• Nahlásit
  • Citovat
7881
22.3.16 14:22
@Anonymní píše:
@Bora-Bora Znamenalo by to se zase odstehovat nekam pobliz k byvale praci. Ted jsme 120km daleko.

To je dost na palici :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bora-Bora
22.3.16 14:27
@Anonymní píše:

Tak to mi přijde trochu ujetý, ale :nevim:

• Citovat
  • Upravit
5263
22.3.16 14:27

Nevím no za zkoušku nic nedá když se zeptá já ale osobně pokud odejdu sama z práce tak je to z nějakého důvodu a už se prostě nevracim. Jednou jsem se vrátila. To jsem se s provozní rozešla ve zlém a odešla. Za půl roku mi ona sama volala a přemlouvala at se vrátím. Vrátila jsem se ale bylo to děsný, vedení se ke mě chovalo jak kdyby to byla jediná práce ve městě a pořád chtěli abych byla vděčná že tam můžu být. Přitom mi sami volali at se vrátím :D Takové peklíčko jsem vydržela tři měsíce a dala výpověd. Už prostě mám ponaučení pokud někde skončim už se nevracim. Ale jak jsem psala výše za zeptání nic nedá akorát nevím co jim chce říct že se chce vrátit když odcházel kvůli stěhování

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2842
22.3.16 14:30

Jako stehovat se tam a zase zpet, to mi prijde uplne padle na hlavu, pripada mi, ze nevite co vlastne chcete. To jste si tohle vsechno neuvedomili nez jste se odstehovali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama