Vrátil někomu kontryhel ovulaci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
gumicka8
Povídálka 35 příspěvků 23.05.19 09:25
Vrátil někomu kontryhel ovulaci?

Holky máte některá zkušenosti s kontryhelem? Upravil Vám ciklus a případně vrátil i ovu? děkuji

Reakce:
Tableta
Kelišová 5163 příspěvků 23.05.19 09:59

Mám, negativní. Užívala jsem ho 2 cykly. Měla jsem je zkrácený a doufala, že mi je pomůže prodloužit. Ne, nepomohl. Naopak, ještě víc mi je zkrátil a navíc jsem měla šíleně bolestivou ovulaci, při které jsem měla křeče v konenčníku. Dva dny :potlesk: Vysadila jsem ho, začala jsem pravidelně cvičit sestavu jógy na lymfatický systém a hned první cyklus se mi prodloužil na mých obvyklých 29 dní. Ovulace byla bez bolesti.

gumicka8
Povídálka 35 příspěvků 23.05.19 10:01
@Tableta píše:
Mám, negativní. Užívala jsem ho 2 cykly. Měla jsem je zkrácený a doufala, že mi je pomůže prodloužit. Ne, nepomohl. Naopak, ještě víc mi je zkrátil a navíc jsem měla šíleně bolestivou ovulaci, při které jsem měla křeče v konenčníku. Dva dny :potlesk: Vysadila jsem ho, začala jsem pravidelně cvičit sestavu jógy na lymfatický systém a hned první cyklus se mi prodloužil na mých obvyklých 29 dní. Ovulace byla bez bolesti.

no já myslím, že ovu právě vůbec nemám a cikly mám právě i 66 dní což je hodně

Tableta
Kelišová 5163 příspěvků 23.05.19 10:04

@gumicka8 to ji pravděpodobně opravdu nemáš. Bylas s tím u gynekologa? Hele, s anovulačními cykly nemám zkušenost. Jako ano, třeba 1× do roka ho mám taky, kdo ne, že. Hodně holek si tu chválí gynex. Jinak si myslím, že tohle je práce spíš pro gynekologa, možná i psychoterapeuta. Pokud jsi nakloněná „aletrnativní“ léčbě, mohla bys zkusit TČM.

Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 8768 příspěvků 23.05.19 10:06

Pila jsem ho na zkraceni cyklu asi 2-3 mesice, vzdycky prvni 2 tydny cyklu, jestli ovlivnil ovulaci netusim, ja ji nikdy nehlidala. otehotnela jsem kdyz jsem ho pak prestala pit…

gumicka8
Povídálka 35 příspěvků 23.05.19 10:07
@Tableta píše:
@gumicka8 to ji pravděpodobně opravdu nemáš. Bylas s tím u gynekologa? Hele, s anovulačními cykly nemám zkušenost. Jako ano, třeba 1× do roka ho mám taky, kdo ne, že. Hodně holek si tu chválí gynex. Jinak si myslím, že tohle je práce spíš pro gynekologa, možná i psychoterapeuta. Pokud jsi nakloněná „aletrnativní“ léčbě, mohla bys zkusit TČM.

gynex jsem zkoušela, ale asi mi tam nějaká bylinka nesedí…a u dr. jsem byla, ta mě odbyla s tím, že se na mě podívá zda ovu prohíhá na preventive v prosinci a že se tělo vrací s menstruaci do doby před vysazení HA. což se mi nezdá

gumicka8
Povídálka 35 příspěvků 23.05.19 10:10
@debra.morgan píše:
Pila jsem ho na zkraceni cyklu asi 2-3 mesice, vzdycky prvni 2 tydny cyklu, jestli ovlivnil ovulaci netusim, ja ji nikdy nehlidala. otehotnela jsem kdyz jsem ho pak prestala pit…

a cyklus ti upravil prosím?

Tableta
Kelišová 5163 příspěvků 23.05.19 10:17

@gumicka8 Jak je to dlouho od vysazení?

Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 8768 příspěvků 23.05.19 10:18
@gumicka8 píše:
a cyklus ti upravil prosím?

vzhledem k tomu, ze si to uz nepamatuji :oops:, tak asi nijak vyrazne, max. o den, dva…taky jsem chtela vetsi sliznici, na to to myslim fungovalo…

gumicka8
Povídálka 35 příspěvků 23.05.19 10:26
@Tableta píše:
@gumicka8 Jak je to dlouho od vysazení?

v prosinci jsem byla po vysazení HA a prý další až v prosinci

gumicka8
Povídálka 35 příspěvků 23.05.19 10:27
@debra.morgan píše:
vzhledem k tomu, ze si to uz nepamatuji :oops:, tak asi nijak vyrazne, max. o den, dva…taky jsem chtela vetsi sliznici, na to to myslim fungovalo…

já mu dám šanci…není možné :D

Váš příspěvek
Reklama