Vrátil se k vám otec dítěte po porodu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Emilie79
Povídálka 13 příspěvků 22.04.17 14:44
Vrátil se k vám otec dítěte po porodu ?

Ahoj jsem v 7. měsíci těhotenství a po 10 letém vztahu ode mě otec miminka odchází. Bydlí jinde, za mnou dojede jednou za čas - má u mě své věci. Momentálně jsem stále v kontaktu pro okolí jako že se nic neděje a vše běží, jak má. Ale mě řekl, že mě má už pouze rád. Vím, že jsem ve vztahu k němu udělala dost chyb a že jsem si za to odmilování vlastně mohla sama. Čekám vysněnou holčičku a bojím se toho, co všechno přijde. Bydlet mám kde, podporu v rodičích také. Od něj snad v budoucnu také budou finance. Zda-li bude zájem o holčičku - nevím:-( Prošli jsme si spolu těžkými obdobími a teď když se všechno obrací k lepšímu (finace, má práci), tak zůstanu sama. Stalo se některé z vás, že se k vám partner vrátil a znovu jste se do sebe zamilovali? Miminko jsem chtěla teď hlavně já a on mi „přání“ splnil (je mi 38), ale bohužel to že mě má už „jen“ rád mi řekl až okolo pátého měsíce. Stalo se některé z vás, že k vám partner vrátil a znovu jste se do sebe zamilovali? Nějaké rady, jak ho získat zpět? Nedokážu se smířit s tím, že je konec…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
hatawai
Kecalka 441 příspěvků 22.04.17 14:47

Tady bych měla obavu, že je asi zamilovaný jinde.

Emilie79
Povídálka 13 příspěvků 22.04.17 14:50

Nikdo třetí v tom zatím není… jen chce „žít“, mít svobodný život, záliby, cestovat, je mu 40…

e008
Závislačka 3483 příspěvků 32 inzerátů 22.04.17 14:51

Pokud ti jen splnil prani a po diteti netouzil, nepredpokladam, ze dite bude duvod, proc se k tobe vratit… Ale byla bych rada, ze budu mit dite, i kdyz to nebude jednoduche, to male ti to vynahradi.

Emilie79
Povídálka 13 příspěvků 22.04.17 14:54

@e008 furt ještě doufám, že pokud bude u porodu (chtěl by jít), tak se v něm může něco zlomit…

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15871 příspěvků 22.04.17 15:00

Možná má pocit že mu něco uteče když bude otec :think:

e008
Závislačka 3483 příspěvků 32 inzerátů 22.04.17 15:05

@Emilie79 Muj manzel deti chtel, presto ho nejak zvlast nebavi o ne pecovat. Chlapi to maji jinak, nejsou na to naprogramovani automaticky :nevim:

Emilie79
Povídálka 13 příspěvků 22.04.17 15:06

@ka2ka jo to je další věc, přitom ještě okolo Vánoc se na mimíska těšil a zkoumal fotky z ultrazvuku…

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1301 příspěvků 22.04.17 15:09

Hele, bez urážky… ale tvůj život ti nikdo nepředpoví, a ani milion zdejších pozitivních ohlasů „jo, přišel zpátky“ nezaručí, že tvůj chlap se zachová stejně. :nevim:
Rady jak ho získat zpět, no jasně, protože láska, úcta, respekt a něha se dají naprogramovat… :nevim: Já sice chápu, že jsi v naprd situaci, ale co takhle prostě počkat, jak se vyvine… :nevim:

statecna.oslice
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 22.04.17 15:10

Není to prostě tak, že se nechce vzdát svobodného života? Když je mu 40, je zvyklý být bez dítěte, pro chlapy je to velká změna, 40cátníci bezdětní jsou zvyklí na svůj standart, čím jsou starší, hůře se přizpůsobují… takových znám několik… porod asi tak moc nezmění, spíše pozdější kontakt, zda se do dítěte zamiluje…

DenisaRak
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 22.04.17 15:11

@e008 tu samou zkušenost mám i já… Děti měl vymodlený strašně si je přál ale starost už je druhá věc… Doma se ohledně děti nestaral prostě je měl jen jako chloubu no mě to přestalo bavit bylo tam více problémů takže byl rozvod nyní má ženu a čekají spolu dítě :D semnou má 3..

Emilie79
Povídálka 13 příspěvků 22.04.17 15:11

@e008 já myslela, že má děti rád - obzvlášť holčičky. Když už se nevrátí ke mě, tak snad bude mít malá tátu aspoň někdy. Nedokážu si přestavit, že si najdu jiného chlapa a pořídím ji nového tatínka. Momentálně jsem ve stavu, že mě čeká už jen starání se holčičku do konce života… ale takhle jsem to teda fakt nechtěla. Kdybych tušila, jak to ke mě má, tak si hodně rozmyslím, jestli do těhu půjdu… Zas tak zoufalá jsem nebyla. Prostě jsem si přála dítě s ním a přišlo mi, že už je prostě na čase.

Emilie79
Povídálka 13 příspěvků 22.04.17 15:12

@LAlezane děkuju, já vím, že se chovám jak puberťačka:-(

nostress
Extra třída :D 14660 příspěvků 22.04.17 15:14
@Emilie79 píše:
Ahoj jsem v 7. měsíci těhotenství a po 10 letém vztahu ode mě otec miminka odchází. Bydlí jinde, za mnou dojede jednou za čas - má u mě své věci. Momentálně jsem stále v kontaktu pro okolí jako že se nic neděje a vše běží, jak má. Ale mě řekl, že mě má už pouze rád. Vím, že jsem ve vztahu k němu udělala dost chyb a že jsem si za to odmilování vlastně mohla sama. Čekám vysněnou holčičku a bojím se toho, co všechno přijde. Bydlet mám kde, podporu v rodičích také. Od něj snad v budoucnu také budou finance. Zda-li bude zájem o holčičku - nevím:-( Prošli jsme si spolu těžkými obdobími a teď když se všechno obrací k lepšímu (finace, má práci), tak zůstanu sama. Stalo se některé z vás, že se k vám partner vrátil a znovu jste se do sebe zamilovali? Miminko jsem chtěla teď hlavně já a on mi „přání“ splnil (je mi 38), ale bohužel to že mě má už „jen“ rád mi řekl až okolo pátého měsíce. Stalo se některé z vás, že k vám partner vrátil a znovu jste se do sebe zamilovali? Nějaké rady, jak ho získat zpět? Nedokážu se smířit s tím, že je konec…

Pokud se ještě okolo vánoc na dítě těšil, a zkoumal fotky z ultrazvuku, pak je takový obrat velmi divný. Nabízí se někdo třetí, i když to zatím třeba tají. Taky nepíšeš, jak jsi si to zavinila sama, co se stalo mezi vámi, že tak citově ochladl, dokonce se od tebe odstěhoval bez ohledu na pokročilé těhotenství. Připadá mi, že jsi tady nenapsala všechno.

ka2ka
Neúnavná pisatelka 15871 příspěvků 22.04.17 15:15

Ono je to u chlapa asi bud a nebo, manžel mi nedávno říkal že netušil jaká sranda už může být s dvouletým a miminka miluje, ale před prvním si taky vůbec nebyl jistý co dítě obnáší. měl někdy možnost přijít do kontaktu s dětmi?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama