Vrátil se někdo k muži po 10 letech?

Anonymní
2.6.20 03:17

Vratil se nekdo k muzi po 10 letech?

Dobry den, s muzem se zname hodne hodne let, poprve jsme se potkali v mych 15cti, jemu 19, takova ta prvni laska, kluci motorky, tak jsme se v parte co se tyce sexu, chozeni stridali… ve 22 jsme se s muzem vzali, zili jsme hodne bohemsky zivot, bydleni pod mostem, prespavani u kamaradu, bojkot rodicu, i presto jsme oba vystudovali a nechali se dobre zamestnat, ale i presto jsme prezivali co nejmene nakladne a setrili, nas sen byla chata v australii, jenze jsem v 25ceti otehotnela, dvakrat jsem sedela na klinice na potrat, ale utekla jsem. Koupili jsme byt a zkouseli se trosku uklidnit, alkohol, cigarety, komunita sla pryc.. 23let jsme zili sporadany rodinny zivot, mame jeste jedno dite, deti zajisteno, my zajisteny. Ale proste manzel mel cely nas vztah milenky, jen na sex, ja se obcas taky pobavila, bez vycitek. A nikdy nas neopustila ta myslenka na tu chajdu nekde v busi, ze budeme jen vysedavat, pit, milovat se, milovat jine. Nejsme a ani nase deti nejsou poprdeni z rodiny. Tak sly by jste na stara kolena si splnit sen?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
2.6.20 03:18

Jeste jsem zapomnel uvest, ze temer 10let jsme s muzem nesdileli domacnost a jen tam se setkali.. ale ted nas to k sobe opet tahne kvuli spolecnemu snu

• Nahlásit
  • Citovat
6459
2.6.20 06:29

Myslim si, ze mit spolecne sny a predstavy o budoucnosti, je docela dulezita soucast fungujiciho vztahu.
Jen ty musis vedet, proc jste tech 10 let zili oddelene, co skripalo a zda by to ted mohlo fungovat.
Pripada mi to, ze jste se mohli rozejit tak kolem tve premenopauzy, menopauzy? To je docela caste a jak popisujes svoji povahu, tak me to ani neprekvapuje.
Deti mate velke, v podstate uz o nic moc nejde a pokud citite, ze by vam spolu bylo dobre, proc ne. Nejlepsi vek na plneni snu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7166
2.6.20 07:08

Kolik vám tedy je? Ve 22 dítě, 23 let sporadany život, manžel 10 let bydlí jinde.. Takže 55? Já bych do toho možná šla, ale ne s tvým manzelem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25706
2.6.20 07:18

Ne, s vaším přístupem k životu o ni stejně přijdete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1441
2.6.20 07:28

Sla bych. Maximalne zjistite, ze jste si to malovali moc na ruzovo a vratite se. Ale porad lepsi to zkusit nez do konce zivota premitat, jake by to bylo, kdyby…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
768
2.6.20 07:30
@Anonymní píše:
Jeste jsem zapomnel uvest, ze temer 10let jsme s muzem nesdileli domacnost a jen tam se setkali.. ale ted nas to k sobe opet tahne kvuli spolecnemu snu

Ten sen možná máte stejný, ale ne společný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
304
2.6.20 07:49

Tak, po tom, co si celý život děláte každý co chcete a 10 let, ani nesdílíte společnou domácnost, chcete odejít do chatrče v buši a tam milovat sebe a jiné?.. No, to teda good luck.. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13365
2.6.20 08:29

Mno, tak dřív než odjedete realizovat učebnicový hororový příběh o manželké vyvražďovačce v buši, tak se nejdříve dejte normálně dohromady, případně cestujte společně alespoń v rámci týdnů v obytńáku nebo jiném mrňavém prostoru a taky fungujte v rámci každodenní rutiny.

Mezi tím má smysl zkusit reálně naplánovat jestli máte peníze na to, abyste odešli na druhý konec světa a tam nějak fungovali - jak? Jak seženete víza? Jak si zajistíte dostatek prostředků? Jak budete řešit stárnutí a s ním přicházející choroby? Atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25706
2.6.20 08:52
@Ou píše:
Mno, tak dřív než odjedete realizovat učebnicový hororový příběh o manželké vyvražďovačce v buši, tak se nejdříve dejte normálně dohromady, případně cestujte společně alespoń v rámci týdnů v obytńáku nebo jiném mrňavém prostoru a taky fungujte v rámci každodenní rutiny.Mezi tím má smysl zkusit reálně naplánovat jestli máte peníze na to, abyste odešli na druhý konec světa a tam nějak fungovali - jak? Jak seženete víza? Jak si zajistíte dostatek prostředků? Jak budete řešit stárnutí a s ním přicházející choroby? Atd.

Hlavně Australané úplně „touží“ dostat takové obyvatele. Co se budou vyvalovat v buši v chatrči.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
193
2.6.20 09:14

Sen a malovanie si ruzovej buducnosti je vec jedna, realita vec druha.Uz ste mali tu moznost a nedokazali ste spolu normalne fungovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama