Vrátit se k manželovi, nebo budovat nový vztah?

Anonymní
18.2.21 14:24

Vrátit se k manželovi nebo budovat nový vztah

Ahoj, po patnácti letech jsem před rokem odešla od manžela. Vztah jsme měli moc hezký, ale poslední dva roky jsme se hádali kvůli žárlivosti a vyústilo to v rozvod. Máme dvě děti (11 a 13).Exmanžel o záchranu vztahu nestál a tak jsem si našla přítele.
Nyní se ale exmanžel dozvěděl, že mám s přítelem neshody (jeho nevyřešená minulost s ex, kdy se hádají o syna) a exmanžel se začal velmi snažit, abych se k němu vrátila. Slibuje hory doly, že se změnil, je fakt, že jsme měli jinak velmi hezký vztah. A ve mě se to pere. Zda se vrátit k ex s tím, že děti budou mít jednu rodinu, stále ho mám ráda, ale spíš jako kamaráda, než muže. Nebo budovat vztah s přítelem, kterého miluji, toužím po něm jako muži, ale jsme na začátku a řešíme boj s expartnery, který nám to naše růžové kazí. Přítel je jiný než já, ale ty rozdíly se mi líbily, že si navzájem ukazujeme jiné věci a zážitky. Na příteli mi ale vadí jeho ex, která nám ovlivňuje život, já na ni vlastně žárlím, přítele vydírá kvůli dítěti a ten má špatnou náladu, která se odráží do našeho vztahu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9727
18.2.21 14:33

Nevracet se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16393
18.2.21 14:39

V manželství si žárlila, teď zase žárlíš, když se vrátíš k ex, budeš zase žárlit…

navíc teda momentálně zvažuješ že chlapa kterého tvrdíš že miluješ opustit kvůli jinému. Což je docela dost problematické z hlediska věrnosti, že.

Takže první co udělej je že se začneš věnovat tomu, že si pročistíš svoje vnitřná paniky, strachy a nejistoty, ze které pramení tvoje žárlivost. Dost si tím otevřeš prostor k tomu, aby všechny tvoje vztahy vlastně byly příjemnější a jednodušší. Ať už si nakonec vybereš kteréhokoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.2.21 14:45

@Ou důvodem rozvodu byla žárlivost meho ex. Ne moje.

• Citovat
  • Nahlásit
5325
18.2.21 14:50

No manžela nemiluješ, nynějšího přítele taky ne, tak co zkusit štěstí úplně s jiným mužem? Nebo se smířit se vztahem z rozumu, ale to teda taky není zrovna nabídka - buď žárlivý exmanžel nebo nynější partner s nevyřešenou minulostí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21077
18.2.21 15:30

Vykašli se na oba, srovnej si život sama a teprve potom přemýšlej o chlapech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1471
18.2.21 17:11

A děti to vidí jak? přecijen jsou ve věku, kdy mají názor už. Ale zase vím nebo si říkám, že rozhodnout se úplně a jen podle dětí je taky blbost. Aspoň já bych to tak asi neudělala.
Ale tady to trochu vypadá, že tvůj bývalý m.zase žárlí a tvé neshody s novým ho jen víc podněcují k tomu, aby chtěl „vyhrát“ a mít tě tam, kde chce, potřebuje. Jak dlouho jsi s novým? Žijete spolu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
818
18.2.21 17:18

Taky bych byla chvíli sama, 15 let manželství, před rokem jsi odešla, velmi málo času si nějak srovnat myšlenky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat