Vrátit se, nebo se na to vykašlat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.18 11:12
Vrátit se nebo se na to vykašlat?

Ahoj hoky, potřebovala bych se vypovídat a zároveň znát váš názor. Po roce jsme se rozešli s přítelem. Jde o tom, že mi vadí, že má spoustu kamarádek, se kterými si stále vypisuje. A do toho se ještě velmi kamarádí se svojí ex, ze které si udělal svoji nejlepší kamarádku. Píše si s nimi když je v práci nebo když spolu nejsme. I když sem mu řekla, že mi ta intenzita opravdu vadí, nepřestal s tím. Poté, co si s sebou nosil mobil i na zachod, do koupelny a stále si ho ukrýval, jsem nahlédla na jeho fb. A zjistila jsem, že za mými zády vystupuje jako singl a flirtuje a píše si sexuální věci s jinou. Že je s tou ex v kontaktu snad každý den a do toho si stále volají. A taky, že byl na seznamce a vytvořil na jedné síti stránku, kde psal nechutný sexistický věci, postoval sexuální obrázky a ještě psal o tom, jak mě podvádí. Ihned jsem mu to řekla a rozešla se s ním. On mi to vysvětlovat, že nic z toho není pravda a že se choval jak malé dítě a že je ta stránka jen plná výmyslů atd :roll: ale stejně jsem od něj odešla. Po 2 týdnech klidu se mi zase začal ozývat. Jak mě miluje nemůže beze mě být, že se choval blbě, ale že mě nikdy nepodvedl. Následovala velká kytka růži, večere, obrovská snaha atd atd. Jenže já pořád tak nějak cítila, že si nejsem jistá, jestli mu můžu věřit. Popovídali jsme si o tom, jak by to muselo být dál, aby ten vztah mohl fungovat. Tak jsem mu řekla, že si nepřeju, aby byl v kontaktu se svou ex nebo to minimalne co nejvíce omezil. Jenže on si myslí, že ho chci stále omezovat. Nic nepochopil. A vidím, že ho sice mrzí, že mi tou seznamkou a tím flirtem a tou hnusnou stránkou ublížil, ale vůbec nelituje toho základu, že takové věci vůbec dělal. Řekl mi, že to bylo nevinné, jen imaginární psaní nesmyslů na internetu. A že flirtuje na internetu každý. Že je to stejné jako by se na ty jholky díval venku. Že stejné je to i se seznamkou. A ty texty jinak byly vymyšlené a nikdy mě nepodvedl. Ale nevím co si o tom myslet, když si to stále neuvědomuje…
A po týdnu co jsme si říkala, že bych mu snad i další šanci dala jsem jistila, že za tu dobu co jsme spolu nebyli byl na jedná akci. Tam poznal jednu holku. A vzal si na ni číslo i se sešli a řekl mi, že si spolu píšou, ale jen kamarádsky. A to mi nejprve tvrdil, jak nikde nebyl za tu dobu odloučení a jen byl smutný doma. Sám se ale pak přiznal. Nepřijde mi to jako normální chování že mi vypisuje, jak mě miluje a za zádama už „randí“ s jinou. Děsně jsme se kvůli tomu pohádali. OD té doby si už nepíšeme. JSou to 4 dny. Myslíte, že to bylo na místě, že jsem kvůli tomu na něj hrozně vyjela? Má takový vztah ještě smysl? Přijde mi, že on je nevyzrálý, neví co chce. Nejlíp všechny ženy světa. A hlavně nedokáže být sám. Prtože jak si jinak vysvětlit, že jsme 2 týdny od sebe, nedokáže beze mě být, ale už si píše a schází se prý kamarádsky s jinou… :?

Předem děkuji za reakce.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

kve-tinka
Závislačka 4442 příspěvků 6 inzerátů 05.12.18 11:13

Ani nedocitam- s “necim” podobnym mam dite a byla jeho manzelka. Boze jak ja byla hloupa :roll: 8o nikdy vic

kve-tinka
Závislačka 4442 příspěvků 6 inzerátů 05.12.18 11:16

vlozeno 2×

Příspěvek upraven 05.12.18 v 11:16

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.18 11:16

A proč to nakonec skončilo?

kve-tinka
Závislačka 4442 příspěvků 6 inzerátů 05.12.18 11:17
@Anonymní píše:
A proč to nakonec skončilo?

Bo se precik zamiloval :think: pul roku po svatbe :mrgreen:  :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.18 11:18

a taky měl tolik kamarádek? a taky si nic neuvědomil?

Elzaaa
Povídálka 31 příspěvků 05.12.18 11:20

Hlavne se k nemu nevracet, nikdy. :pocitac:

Ginella
Kecalka 117 příspěvků 05.12.18 11:20

Vůbec se k němu nevracej! Můj ex byl to samé a já byla mladá a hloupá. Taky byl samá kamarádka, jeho dvě bejvalky samozřejmě nejlepší kamarádky, kterých se nemůže vzdát. :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.18 11:21
@Ginella píše:
Vůbec se k němu nevracej! Můj ex byl to samé a já byla mladá a hloupá. Taky byl samá kamarádka, jeho dvě bejvalky samozřejmě nejlepší kamarádky, kterých se nemůže vzdát. :roll:

A nepřestalo to? Pořád se s nimi tak intenzivně „kamarádil“ ?

kve-tinka
Závislačka 4442 příspěvků 6 inzerátů 05.12.18 11:23
@Anonymní píše:
a taky měl tolik kamarádek? a taky si nic neuvědomil?

Mel tri pidele “kamaradek” i virtualni,jako ze chaty na strankach. A argument: s holkama si vice rozumim :roll: hmmm…tak jde o to co s tema holkama pises,jak casto a kolik s nimi travis casu.
Bozinku byl to ubozak,tolik nervu jsem s nim mela!!!

Tichošlápek
Extra třída :D 10839 příspěvků 05.12.18 11:25

Třeba mne by ty kamarádky ani ex moc nevadily, zarliva nejsem. Ale zjistit, ze si někde vypisuje na seznamkach, chlubí se, jak mne podvádí apod - proste ze mne děla blbce - Tak by letěl úplně stejne jako ten tvůj. S tím rozdílem, ze bych s nim nesla na zadnou večeři a nenechala si lejt do hlavy dalsi kecy.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.18 11:30

ta kto mám to stejné :( myslela jsem si, že to pochopí, jak jsem por něj důležitá, ale jak říkám. Chtěl by nejlíp všechny ženský a všechno a pak ještě někoho kdo se mu postará o domácnost a to je mu už 30. To už by měl mít rozum… :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.18 11:34

@Tichošlápek A to by ti ani nevadilo, kdyby si s nimi psal každý den? Jedno období se s jednou kamarádkou scházel 4× za týden a to sem mu nedokázala vysvětlit, že takto fakt ne. Nechápal, co je na tom špatně. A s tou ex i volají a píšou pořád. Ona si z něj udělala úplnou vrbu. Probírají i sex a úplně vše. Já nedokážu tolerovat takový extrémní „kamarádství“ když spolu byli 3 roky. Ona se teda odstěhovala do zahraničí, ale pořád nechápu, proč má takovou potřebu kontaktu. Sice říká, že mají vše mezi sebou vyřešeno. Ale pořád je na ní úplně závislí a kdykoliv odejdu někam tak si píše s ní nebo s jinýma kámoškama. :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.18 11:35

Holky a spíš ani nechápu čím to je? Myslíte, že ten chlap je ještě nevyzrálý? Je mu 30. NEbo nějaká psyhická porucha? Nebo si tak jen honí ego? NEbo opravdu neví co chce a nedokáže být sám? A z jakého důvodu mi píše, jak mě miluje, když už balí jinou holku? To nepochopím. A trápí mě to. :,(

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2241 příspěvků 05.12.18 11:36

Ty seznamky a internet jsou na houby. Na druhou stranu, byla jsem nejlepší kamarádka kluka, který prostě měl mraky kamarádek, pořád si s někým psal, ale fakt se jednalo o kraviny. Vždycky svou přítelkyni miloval a nikdy ji nepodvedl. Ale taky to žádná neustála :nevim: dokonce jsem jednou byla konfrontována matkou jedné z nich, řvala na mě, že jsem coura a kdesi cosi. Dotyčného znám od puberty, byl deset let partnerem mé kamarádky z dětství a nikdy jsme spolu nic neměli, ani nás to nenapadlo. Byli jsme jako brácha a ségra :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >