Vrátit se, nebo se na to vykašlat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.18 11:12
Vrátit se nebo se na to vykašlat?

Ahoj hoky, potřebovala bych se vypovídat a zároveň znát váš názor. Po roce jsme se rozešli s přítelem. Jde o tom, že mi vadí, že má spoustu kamarádek, se kterými si stále vypisuje. A do toho se ještě velmi kamarádí se svojí ex, ze které si udělal svoji nejlepší kamarádku. Píše si s nimi když je v práci nebo když spolu nejsme. I když sem mu řekla, že mi ta intenzita opravdu vadí, nepřestal s tím. Poté, co si s sebou nosil mobil i na zachod, do koupelny a stále si ho ukrýval, jsem nahlédla na jeho fb. A zjistila jsem, že za mými zády vystupuje jako singl a flirtuje a píše si sexuální věci s jinou. Že je s tou ex v kontaktu snad každý den a do toho si stále volají. A taky, že byl na seznamce a vytvořil na jedné síti stránku, kde psal nechutný sexistický věci, postoval sexuální obrázky a ještě psal o tom, jak mě podvádí. Ihned jsem mu to řekla a rozešla se s ním. On mi to vysvětlovat, že nic z toho není pravda a že se choval jak malé dítě a že je ta stránka jen plná výmyslů atd :roll: ale stejně jsem od něj odešla. Po 2 týdnech klidu se mi zase začal ozývat. Jak mě miluje nemůže beze mě být, že se choval blbě, ale že mě nikdy nepodvedl. Následovala velká kytka růži, večere, obrovská snaha atd atd. Jenže já pořád tak nějak cítila, že si nejsem jistá, jestli mu můžu věřit. Popovídali jsme si o tom, jak by to muselo být dál, aby ten vztah mohl fungovat. Tak jsem mu řekla, že si nepřeju, aby byl v kontaktu se svou ex nebo to minimalne co nejvíce omezil. Jenže on si myslí, že ho chci stále omezovat. Nic nepochopil. A vidím, že ho sice mrzí, že mi tou seznamkou a tím flirtem a tou hnusnou stránkou ublížil, ale vůbec nelituje toho základu, že takové věci vůbec dělal. Řekl mi, že to bylo nevinné, jen imaginární psaní nesmyslů na internetu. A že flirtuje na internetu každý. Že je to stejné jako by se na ty jholky díval venku. Že stejné je to i se seznamkou. A ty texty jinak byly vymyšlené a nikdy mě nepodvedl. Ale nevím co si o tom myslet, když si to stále neuvědomuje…
A po týdnu co jsme si říkala, že bych mu snad i další šanci dala jsem jistila, že za tu dobu co jsme spolu nebyli byl na jedná akci. Tam poznal jednu holku. A vzal si na ni číslo i se sešli a řekl mi, že si spolu píšou, ale jen kamarádsky. A to mi nejprve tvrdil, jak nikde nebyl za tu dobu odloučení a jen byl smutný doma. Sám se ale pak přiznal. Nepřijde mi to jako normální chování že mi vypisuje, jak mě miluje a za zádama už „randí“ s jinou. Děsně jsme se kvůli tomu pohádali. OD té doby si už nepíšeme. JSou to 4 dny. Myslíte, že to bylo na místě, že jsem kvůli tomu na něj hrozně vyjela? Má takový vztah ještě smysl? Přijde mi, že on je nevyzrálý, neví co chce. Nejlíp všechny ženy světa. A hlavně nedokáže být sám. Prtože jak si jinak vysvětlit, že jsme 2 týdny od sebe, nedokáže beze mě být, ale už si píše a schází se prý kamarádsky s jinou… :?

Předem děkuji za reakce.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
kve-tinka
Závislačka 4766 příspěvků 3 inzeráty 05.12.18 11:13

Ani nedocitam- s “necim” podobnym mam dite a byla jeho manzelka. Boze jak ja byla hloupa :roll: 8o nikdy vic

kve-tinka
Závislačka 4766 příspěvků 3 inzeráty 05.12.18 11:16

vlozeno 2×

Příspěvek upraven 05.12.18 v 11:16

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.18 11:16

A proč to nakonec skončilo?

kve-tinka
Závislačka 4766 příspěvků 3 inzeráty 05.12.18 11:17
@Anonymní píše:
A proč to nakonec skončilo?

Bo se precik zamiloval :think: pul roku po svatbe :mrgreen:  :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.18 11:18

a taky měl tolik kamarádek? a taky si nic neuvědomil?

Elzaaa
Kecalka 175 příspěvků 05.12.18 11:20

Hlavne se k nemu nevracet, nikdy. :pocitac:

Ginella
Kecalka 225 příspěvků 05.12.18 11:20

Vůbec se k němu nevracej! Můj ex byl to samé a já byla mladá a hloupá. Taky byl samá kamarádka, jeho dvě bejvalky samozřejmě nejlepší kamarádky, kterých se nemůže vzdát. :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.18 11:21
@Ginella píše:
Vůbec se k němu nevracej! Můj ex byl to samé a já byla mladá a hloupá. Taky byl samá kamarádka, jeho dvě bejvalky samozřejmě nejlepší kamarádky, kterých se nemůže vzdát. :roll:

A nepřestalo to? Pořád se s nimi tak intenzivně „kamarádil“ ?

kve-tinka
Závislačka 4766 příspěvků 3 inzeráty 05.12.18 11:23
@Anonymní píše:
a taky měl tolik kamarádek? a taky si nic neuvědomil?

Mel tri pidele “kamaradek” i virtualni,jako ze chaty na strankach. A argument: s holkama si vice rozumim :roll: hmmm…tak jde o to co s tema holkama pises,jak casto a kolik s nimi travis casu.
Bozinku byl to ubozak,tolik nervu jsem s nim mela!!!

Tichošlápek
Extra třída :D 12804 příspěvků 05.12.18 11:25

Třeba mne by ty kamarádky ani ex moc nevadily, zarliva nejsem. Ale zjistit, ze si někde vypisuje na seznamkach, chlubí se, jak mne podvádí apod - proste ze mne děla blbce - Tak by letěl úplně stejne jako ten tvůj. S tím rozdílem, ze bych s nim nesla na zadnou večeři a nenechala si lejt do hlavy dalsi kecy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.18 11:30

ta kto mám to stejné :( myslela jsem si, že to pochopí, jak jsem por něj důležitá, ale jak říkám. Chtěl by nejlíp všechny ženský a všechno a pak ještě někoho kdo se mu postará o domácnost a to je mu už 30. To už by měl mít rozum… :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.18 11:34

@Tichošlápek A to by ti ani nevadilo, kdyby si s nimi psal každý den? Jedno období se s jednou kamarádkou scházel 4× za týden a to sem mu nedokázala vysvětlit, že takto fakt ne. Nechápal, co je na tom špatně. A s tou ex i volají a píšou pořád. Ona si z něj udělala úplnou vrbu. Probírají i sex a úplně vše. Já nedokážu tolerovat takový extrémní „kamarádství“ když spolu byli 3 roky. Ona se teda odstěhovala do zahraničí, ale pořád nechápu, proč má takovou potřebu kontaktu. Sice říká, že mají vše mezi sebou vyřešeno. Ale pořád je na ní úplně závislí a kdykoliv odejdu někam tak si píše s ní nebo s jinýma kámoškama. :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.18 11:35

Holky a spíš ani nechápu čím to je? Myslíte, že ten chlap je ještě nevyzrálý? Je mu 30. NEbo nějaká psyhická porucha? Nebo si tak jen honí ego? NEbo opravdu neví co chce a nedokáže být sám? A z jakého důvodu mi píše, jak mě miluje, když už balí jinou holku? To nepochopím. A trápí mě to. :,(

Aduš8
Závislačka 3845 příspěvků 05.12.18 11:36

Ty seznamky a internet jsou na houby. Na druhou stranu, byla jsem nejlepší kamarádka kluka, který prostě měl mraky kamarádek, pořád si s někým psal, ale fakt se jednalo o kraviny. Vždycky svou přítelkyni miloval a nikdy ji nepodvedl. Ale taky to žádná neustála :nevim: dokonce jsem jednou byla konfrontována matkou jedné z nich, řvala na mě, že jsem coura a kdesi cosi. Dotyčného znám od puberty, byl deset let partnerem mé kamarádky z dětství a nikdy jsme spolu nic neměli, ani nás to nenapadlo. Byli jsme jako brácha a ségra :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Zíma a Yvetta Simonová: Zdraví je trápí, ale úsměv a optimismus neztrácí

Nerozluční přátelé Josef Zíma (86) a Yvetta Simonová (90) by mohli žehrat nad... číst dále >

Falešná sestra Aťky Janouškové na Zindulkově pohřbu: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >