Vrazila bych si - láká mě mít tohoto kamaráda/milence

Anonymní
4.12.20 17:49

Vrazila bych si - láká mě mít tohoto kamaráda/milence

V první řadě se omlouvám za anonym, ale je to pro mě hodně citlivé. Potřebuji se tu vypovídat, protože nemám a nemůžu to s nikým probrat. Mám už několik let partnera, opravdu ho miluji, bydlíme spolu, chci s ním být i nadále, vše nám klape, ale seznámila jsem se náhodou s osobou, která mě po delší době okouzlila a přeskočila nějaká jiskra.
Pracuji ve sportovním odvětví a vždy končím s jednou skupinou, do které mi chodí jedna úžasná šestiletá holčička. Její rodiče se nedávno rozváděli a její tatínek za mnou byl řešit situaci ohledně střídavé péče (závody, vyzvedávání aj.). Když si pro ni jednou týdně přijde on, můžeme na sobě oči nechat. Někdy zůstává déle, než se holčička sbalí a ještě si se mnou chvíli povídá, než uklidím, občas i pomůže, když ví co a kam. Povídáme si o různých věcech, i o soukromějších, které bych cizímu jen tak neřekla. Cítím v něm důvěru. Je asi o 7 let starší než já. On však ví, že mám partnera (sám na toto téma zabrousil) a zároveň mi nedávno přiznal, že je sám a nikoho nemá. Máme společné zájmy, ráda bych s ním zašla na kafe, zasportovat si, … Přitahuje mě svým charakterem i vzhledem. Partner mi nijak kamarády mužského pohlaví nezakazuje, sám se setkává se svými kamarádkami, ale bojím se, že by to u nás jako kamarádství nemuselo zůstat, protože vzájemné sympatie jsou velké (lze to poznat i z jeho chování a gest). Někdy se mnou zaflirtuje, někdy mi zalichotí.
Poslední dobou mě to hodně trápí, neustále na něj musím myslet, v noci se mi o něm zdají sny a mám potřebu s ním jakkoli navázat kontakt a být v jeho fyzické i psychické blízkosti. Bojím se ale odmítnutí nebo špatného pochopení situace - třeba jsem mu jen sympatická a potřebuje se vypovídat a nehledá v tom žádný záměr. Ráda bych se s ním skamarádila a měla ho jako dobrého přítele, ale opravdu se obávám, že by naše vášeň u kamarádství nemusela zůstat.
Vrazila bych si, protože mám být vděčná za můj dosavadní fungující vztah, ale nemůžu si pomoct, chtěla bych ho mít více nablízku. Zároveň nechci ztratit svého partnera a je mi to hrozně líto, mrzí mě to vůči němu, ale na tohoto nemůžu jen tak zapomenout. Jak byste se zachovali? Jak mám zjistit, zda on má zájem o vztah, o kamarádství? Jaký udělat krok? Jak zapomenout?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3415
4.12.20 17:53

Vždyť jsi to tady už nedávno psala, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5103
4.12.20 17:55
@akavi píše:

Ale to ještě neměla několik let partnera ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3415
4.12.20 17:57

Ale jinak - proč se chceš kamarádit s někým, u koho nejsi schopná se ovládat a hned se s ním vidíš v posteli a přemýšlíš o něm jako o někom, s kým bys mohla partnera podvést, protože „vášeň“? To není potencionální kamarád, ale potencionální milenec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6138
4.12.20 17:58

Tak kamaradstvi to urcite nebude… Dat si par facek a studenej obklad. A nebo myslete vaginou, uzijte si, vsechno znicte a pak sem za par mesicu dolezte si poplakat, jak je zivot nefer a jak jste na tom spatne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3415
4.12.20 17:58
@Maria37 píše:

Situace se mění ze dne na den. Ani se nenaděješ a už máš několikaletý vztah :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
240
4.12.20 18:02

Nikam bych ho nezvala, příjde mi to nevhodné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
696
4.12.20 18:04

To už jsem četla. Jestli ti to stojí zato, kdyby si tvůj partner našel takovou kamarádku, bylo by to v pořádku? Třeba to partner uvidí stejně, můžete mít otevřený vztah?
Toto bych nechala být, kdyby to byl kamarád, ale ty doufáš v něco víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
672
4.12.20 18:07
@Anonymní píše:
Mám už několik let partnera, opravdu ho miluji,

Myslim, ze to nebude tak horke, jak pises.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2679
4.12.20 18:14
@Anonymní píše:
V první řadě se omlouvám za anonym, ale je to pro mě hodně citlivé. Potřebuji se tu vypovídat, protože nemám a nemůžu to s nikým probrat. Mám už několik let partnera, opravdu ho miluji, bydlíme spolu, chci s ním být i nadále, vše nám klape, ale seznámila jsem se náhodou s osobou, která mě po delší době okouzlila a přeskočila nějaká jiskra.
Pracuji ve sportovním odvětví a vždy končím s jednou skupinou, do které mi chodí jedna úžasná šestiletá holčička. Její rodiče se nedávno rozváděli a její tatínek za mnou byl řešit situaci ohledně střídavé péče (závody, vyzvedávání aj.). Když si pro ni jednou týdně přijde on, můžeme na sobě oči nechat. Někdy zůstává déle, než se holčička sbalí a ještě si se mnou chvíli povídá, než uklidím, občas i pomůže, když ví co a kam. Povídáme si o různých věcech, i o soukromějších, které bych cizímu jen tak neřekla. Cítím v něm důvěru. Je asi o 7 let starší než já. On však ví, že mám partnera (sám na toto téma zabrousil) a zároveň mi nedávno přiznal, že je sám a nikoho nemá. Máme společné zájmy, ráda bych s ním zašla na kafe, zasportovat si, … Přitahuje mě svým charakterem i vzhledem. Partner mi nijak kamarády mužského pohlaví nezakazuje, sám se setkává se svými kamarádkami, ale bojím se, že by to u nás jako kamarádství nemuselo zůstat, protože vzájemné sympatie jsou velké (lze to poznat i z jeho chování a gest). Někdy se mnou zaflirtuje, někdy mi zalichotí.
Poslední dobou mě to hodně trápí, neustále na něj musím myslet, v noci se mi o něm zdají sny a mám potřebu s ním jakkoli navázat kontakt a být v jeho fyzické i psychické blízkosti. Bojím se ale odmítnutí nebo špatného pochopení situace - třeba jsem mu jen sympatická a potřebuje se vypovídat a nehledá v tom žádný záměr. Ráda bych se s ním skamarádila a měla ho jako dobrého přítele, ale opravdu se obávám, že by naše vášeň u kamarádství nemusela zůstat.
Vrazila bych si, protože mám být vděčná za můj dosavadní fungující vztah, ale nemůžu si pomoct, chtěla bych ho mít více nablízku. Zároveň nechci ztratit svého partnera a je mi to hrozně líto, mrzí mě to vůči němu, ale na tohoto nemůžu jen tak zapomenout. Jak byste se zachovali? Jak mám zjistit, zda on má zájem o vztah, o kamarádství? Jaký udělat krok? Jak zapomenout?

V předchozí diskuzi si o partnerovi nepsala. Ale pravda, ani o tom, že bys byla sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2679
4.12.20 18:16
@akavi píše:

Přesně jsem si na to taky vzpomněla. Až moc podobnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2679
4.12.20 18:17
@Maria37 píše:

Ale myslím, že nepsala ani, že je sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3415
4.12.20 18:19
@Kockazvysocan píše:
Přesně jsem si na to taky vzpomněla. Až moc podobnosti.

Jj. Akorát v předchozí nenapsala o partnerovi, nejspíš aby jí lidi psali ať do toho jde. Nebo je to zase nějaká provokace :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2679
4.12.20 18:23
@akavi píše:
Jj. Akorát v předchozí nenapsala o partnerovi, nejspíš aby jí lidi psali ať do toho jde. Nebo je to zase nějaká provokace :lol:

No a já ji zrovna psala, ať do toho nejde :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3415
4.12.20 18:28
@Kockazvysocan píše:
No a já ji zrovna psala, ať do toho nejde :mrgreen:

To se divím :mrgreen: Taková lávstory. Opuštěný a zhrzený tatínek a trenérka, se kterou zažívá osudové souznění. To by šlo i zfilmovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat