Vřídek na jazyku - příčina?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marcela 812
Povídálka 26 příspěvků 14.12.18 21:15
Vřídek na jazyku - příčina?

Zdravím, :P
dnes je to asi 3. den, co mám pocit, jako bych měla na jazyku vlas, ale nemám. Navíc jsem si dnes objevila téměř u kořene více vpravo na vrchní straně jazyka malý…vřídek, pupínek..nevím přesně. Je to něco vystouplého, co pořád cítím na jazyku (asi předchozí pocit vlasu na jazyku). Ráno jsem byla u praktického lékaře a ten mi přepsal jen něco na bolest v krku, sprej do nosu a Zodac. Sestřička mi udělal výtěr z krku a v pondělí si mám zavolat na výsledky. Nevíte, někdo pro uklidnění, co by to mohlo být? Docela se bojím, jakožto velký hypochondr, aby to nebyla třeba rakovina jazyka atd. 8o :D Ještě má možná souvislost, že poslední měsíc jsem celkem ve stresu a za poslední dva dny jsem vykouřila asi 6 cigaret (nejsem kuřák, tohle bylo po druhé v životě) a k tomu jsem začala užívat prášek na bělení zubů, takže to může být nějaké reakce. Na opary netrpím a v krku mě zatím taky nebolí. Mám ještě trochu bílý povlak na jazyku. Každá rada, či názor e hodí, než se v pondělí dozvím výsledky stěru. :palec:

Reakce:
Coctailgirl
Kecalka 311 příspěvků 14.12.18 21:18

Neni to jen aft? :)

Marcela 812
Povídálka 26 příspěvků 14.12.18 21:25

@Coctailgirl to právě nevím, protože moc dobře to vidět nejde a afty jsem snad nikdy neměla, takže je nepoznám :D proto tak panikařím :D ale doufám, že snad jo

Zkai
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 42 inzerátů 14.12.18 21:38

Mě se taky nedávno udělalo něco obdobného a je to bílé. Od pondělí to mažu gelem na afty, taky nevím jak aft vypadá, ale zatím se nic neděje. Dneska jsem koupila ještě kloktadlo tak jsem zvědavá. K doktorovi se mi ted úplně nechce, tahám všude dítě sebou. Takže taky nevím :mrgreen:

Coctailgirl
Kecalka 311 příspěvků 14.12.18 21:45

@Marcela 812 toz takovy pupinek no :lol: docela je to neprijemne, kdyz je to na blbem miste tak to i boli a objevuje se kdyz mas oslabenou imunitu a me se delaji i treba kdyz si dam citrusy nebo ananas :lol: me na to zabira ustni voda, ale taky to trva nejakou dobu nez to zmizi… ale rakoviny bych se asi nebala :lol:

Marcela 812
Povídálka 26 příspěvků 14.12.18 21:48

@Coctailgirl já jsem strašný hypochondr totiž :D uvidím, co v pondělí no… :D

Coctailgirl
Kecalka 311 příspěvků 14.12.18 21:49

@Marcela 812 zkus to maznout fialkou to pry taky pomaha :lol:

Zkai
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 42 inzerátů 14.12.18 21:57
@Coctailgirl píše:
@Marcela 812 zkus to maznout fialkou to pry taky pomaha :lol:

Jo jo, nad tou jsem taky uvažovala, ale jsem hroznej chomout a zas bych měla celou fialovou hubu. Tý taky fandim.

@Marcela 812 píše:
@Coctailgirl já jsem strašný hypochondr totiž :D uvidím, co v pondělí no… :D

Dej vědět jak si dopadla prosím.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 14.12.18 22:14

Myslím že aft by si určitě poznala dost pálí :) já jednou měla velký na tváři a nemohla týden jíst jak mě všecko pálilo, pila sem jen brčkem :lol: spíš to bude nějaká reakce na to bělení zubů nebo neškrábla si se třeba? :nevim:

Anitramm
Zasloužilá kecalka 721 příspěvků 14.12.18 22:39

Nedávno jsem to měla taky, pořád nutkání to dávat jazykem pryč..několik pupínků až vzadu na jazyku. Než jsem se dokopala jít pro něco do lékárny, zmizelo to. :nevim: Nejspíš stres, únava, málo vitamínů..to nebude nic vážnýho. ;)

pajaja12
Povídálka 34 příspěvků 15.12.18 01:56

Nebojte, bude to dobré a za týden by to mělo být ok, kupte si hned Bkomplex forte Opti a k tomu vitamín C 250mg. Šalvějovým čajem vyplachujte dutinu ústní 5krát denně. Doporučuji klid a co nejméně stresu. Zubní prášek vysaďte, může být také příčinou.

Zkai
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 42 inzerátů 19.12.18 22:47

@Marcela 812 Nějaký výsledky? Já to teda s tím gelem na afty zabalila, ale v patek jsem si koupila ještě železo, béčko a vyplachuju Tantum Verde a je to o půlku lepší…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Impotentní chlapák Eda z Mostu zlomil Čechy v pase: Co víte o Isteníkovi?

Vypadá, že byste mu dali korunu a klidně byste strčili ruku do ohně za to, že... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >