Vřídky v krku a zapáchající moč

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 01:05
Vridky v krku, zapáchající moc

Dobrý den, měla bych jeden dotaz. Dneska jsem si všimla, že mám v krku vevnitř za mandlemi na krku takové jakoby vridky nebo jak bych to popsala, neboli to, mám rýmu a trochu kašlu. Všude na internetu mi to hledá rakovinu, ale to je podle mě kravina :D nevíte co by to mohlo být?

A prejdú k 2. Dotazu.
Dnes jsem si také všimla, že jsem měla vecer divne zapáchající moc a když jsem se utrela,, tak byl papír lehce zbarven do hněda. Je pravda ze jsem dneska velmi málo pila, 1 kafe a jestli jsem vypila půllitr, je to hodně. Ale ja piju malo odjakživa a nikdy nic. Docela mě to vystrašilo
Těhotná nejsem a je mi 20 let.

Reakce:
Hrabě Dooku
Kecalka 213 příspěvků 28.11.18 01:48

Na jakékoli příznaky čehokoli vyjede na netu hned dvacet článků o rakovině a dalších smrtelných chorobách - slabší povaha při čtení těch šíleností, ve kterých se kdejakej medicínskej expert předhání ve stylu pal nepal, rovnou zkolabuje - to aby si člověk pro jistotu hodil mašli :P

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 02:47
@Hrabě Dooku píše:
Na jakékoli příznaky čehokoli vyjede na netu hned dvacet článků o rakovině a dalších smrtelných chorobách - slabší povaha při čtení těch šíleností, ve kterých se kdejakej medicínskej expert předhání ve stylu pal nepal, rovnou zkolabuje - to aby si člověk pro jistotu hodil mašli :P

Presne :D vím že bych to neměla googlit, vždycky se vyděsím :D

levandule23
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 28.11.18 05:52

Napadá mě zánět nosohltanu a zánět močových cest, i ten si tím pitným režimem přímo koledujes.

Anny2148
Kecalka 210 příspěvků 28.11.18 07:30

K prvnímu dotazu, těžko říct když jsem to ani neviděla, ale syn měl nedávno virozu s rýmou a také měl v krku pupínky, dr to zkoukla a prý to nic není jen projev té virové infekce. Takže pokud máš rýmu, tak možná toto.

prekvapenana2
Kecalka 265 příspěvků 28.11.18 07:37

To v krku můžou být mandlové kameny ;) jukni na net…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 10:17
@Anny2148 píše:
K prvnímu dotazu, těžko říct když jsem to ani neviděla, ale syn měl nedávno virozu s rýmou a také měl v krku pupínky, dr to zkoukla a prý to nic není jen projev té virové infekce. Takže pokud máš rýmu, tak možná toto.

Přidám fotku. Omlouvám se, že je to anonymně ale nechci tu být na doživotí za plasila :D každopádně moc děkuju :)

Anny2148
Kecalka 210 příspěvků 29.11.18 08:18

Vypadá to trochu podobně, jen syn to měl víc červené.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >