Reklama

Vrtání zoubků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vačinka18
Povídálka 46 příspěvků 27.01.17 20:25
vrtání zoubků

Ahoj holky mám dotaz. Když vašim dětem zubař vrtá zoubky taky jim odmítá dát injekci proti bolesti? Myslím mléčné stoličky. Dcerka má zoubky už vrtané ale vždy se nám udělá kaz přesně na stejném místě a to o zoubky pečujeme. Objednací doba 3 měsíce na prohlídku když jsem říkala že má kaz který neopravila a objednala nás za další 3 měsíce mi taky nepříjde v pořádku. Dcerka spolupracuje vždy si zoubky nechala opravit ale přece jen když vím že je možnost zoubek umrtvit aby se tam nebála chodit raději bych ho umrtvit nechala zubařka to ale odmítá proč to mi neřekla.

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.17 20:38

Ježiš umrtvovací injekce je daleko horší než vrtání :mrgreen:

yweta
Závislačka 4157 příspěvků 27.01.17 20:45

Pokud Vám zubařka nevyhovuje, tak vyměnit… Jinak dcerka si stěžuje, že jí vrtání bolí?
Starší má teď první kazík a sama říkala, že jí to nebolelo. Jinak i zubařka nás upozornila, že některá místa jsou prostě špatně přístupná a v podstatě nevyčistitelná…
Možná zkusit zubní hygienu.

atominnka
Generální žvanilka 21547 příspěvků 27.01.17 20:46

@Doe_Jane jak pro koho :nevim:

@vačinka18 já nechala dceři vždy opravit zub bez umrtvení - ale měla malé kazy. U jednoho většího to dala taky bez umrtvení, zaplombovala, udělal se zánět - pak dala injekci, ptž by jí to hodně bolelo

Tamtama
Extra třída :D 11691 příspěvků 27.01.17 20:55

Já se o umrtvovací injekci od zubaře dozvěděla až nedávno tady. :lol: A to mám zuby samou plombu. :oops: Ale nikdy mě vrtání nebolelo. Je to nepříjemné, to jo, ale nebolelo mě to. Syn taky říká, že ho to nebolí.

Kriss Tina
Závislačka 4707 příspěvků 27.01.17 20:59

@Doe_Jane injekce vubec neboli, max to trochu zatlaci.
Nam jako detem nikdy zuby neumrtvovali, a zvladali jsme to v pohode. Nepises jak je dcera stara, pokud spolupracuje a nestezuje si na nevydrzitelnou bolest tak bych neumrtvovala, deti se spis budou bat ty injekce :nevim: jinak pokud pristup dr nevyhovuje tak se porozhlidnete nekde jinde…

atominnka
Generální žvanilka 21547 příspěvků 27.01.17 22:20

@Tamtama šťastná to žena ;)

Annci
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 27.01.17 23:03
@Kriss Tina píše:
injekce vubec neboli, max to trochu zatlaci.

Ehm, jak od kterého lékaře. Já jsem třeba roky žila s tím, že to bolí tak nějak přiměřeně, pak musela navštívit pohotovost s „milým“ panem doktorem a injekce bolela příšerně. Zřejmě jako trest za moji opovážlivost dostavit se v neděli dopoledne na pohotovost. No a od nové paní doktorky injekce skutečně nebolí vůbec.

Tamtama
Extra třída :D 11691 příspěvků 27.01.17 23:19
@atominnka píše:
@Tamtama šťastná to žena ;)

tak doufám, že jsem to teď nezakřikla :lol:

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama