Reklama

Vrtání zubu - bolest i po zákroku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janulii7
Nováček 5 příspěvků 11.10.18 12:21
Vrtání zubu, bolest

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda má někdo s tým zkušenost.. včera jsem byla u zubaře a vrtal mi zub a hned mi ho zaplomboval je možné že mě zub bude bolet i po tom? Na studenou a teplou vodu to nereaguje a cuky v tom také nemám jen mě ten zub bolí a nechce se mi tam hned den nebo dva dny po vrtání letět znova :

Reklama

Reakce:

kve-tinka
Závislačka 4366 příspěvků 7 inzerátů 11.10.18 12:22

Zub bude nejspis spatne zablombovany. Zavolala bych zubarce.

TMana
Zasloužilá kecalka 712 příspěvků 11.10.18 12:24

Může bolet a být citlivý týden.

Safrik
Kecalka 186 příspěvků 1 inzerát 11.10.18 12:31

Urcite muze bolet.

Janasas
Kelišová 5251 příspěvků 11.10.18 12:34

Může bolet, možná si měla kaz hluboko, tak prostě musel hlouběji

Janulii7
Nováček 5 příspěvků 11.10.18 12:40

A cca kolik dní je to normální ? :

Janasas
Kelišová 5251 příspěvků 11.10.18 12:41

@Janulii7 tak já byla opravovat zub ve středu a ještě v neděli jsem ho cítila. Ne bolelo, ale věděla jsem o něm. Spíš bych řekla, že by se to nemělo stupňovat…

Ivettk
Povídálka 32 příspěvků 11.10.18 12:42

Mně, když kaz byl velký a hluboký, paní zubařka řekla, že může bolet a být citlivý i 3 týdny.

smudlinky
Závislačka 2521 příspěvků 361 inzerátů 11.10.18 12:48

pokud by to nepřešlo do týdne a bolest se horšila, zavolala bych zubaři. je běžné, že vrtané zuby bolí i několik dnů po zákroku.

Janulii7
Nováček 5 příspěvků 11.10.18 21:49

@Ivettk Citlivý ho nemám tak budu doufat že to bude ustupovat :(

-Evka-
Závislačka 3646 příspěvků 12.10.18 06:05

Po vrtání mám také zuby více reagující. Kdyby se však bolest zhoršovala, zajdi si raději hned k zubaři.
Mně se stalo, že mi dávala novou plombu a zub pak bolel docela dost. Za 48 hodin začala být bolest nesnesitelná (a jako vždy, když něco bolí, byl pátek odpoledne). S brekem jsem čekala do sobotního rána kvůli pohotovosti, z ní jsem odešla a za pět minut začala ještě horší bolest, takže zase čekat dalších 24h, kdy mi nakonec rozvrtali celkem 2 zuby (původní a vedle) a dali drén do horního patra. Léky na bolest nezabíraly a to jsem měla docela silné.

Takže kdyby se to zhoršovalo, tak ihned vyhledej lékaře.

Janulii7
Nováček 5 příspěvků 12.10.18 10:16

@-Evka- jej to muselo být strašné :(
dneska jsem volala zubaři že mě ten zub bolí ale že teplá a studená voda mi na to nevadí a tlaky v tom také nemám tak se mě zeptal jestli mě to bolí při skusu tak říkám že ne tak mi na to řekl že to je normální a že to může bolet až 3 týdny tak doufám že se neplete mno :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 13:24

Já jsem byl převrtat včera plombu, protože mi kousek upadl. Zákrok byl naprosto ok, protože jsem měl zub umrtvený. Jak umrtvení odeznělo, tak jsem začal cítit jednou za nějakou dobu takové bodnutí. Nevím jak to popsat, ale jednou za cca 10-30 min mě v tom zubu šlahne a projede zimnice po celém těle :-) není to nic, co by se nedalo přežít, ale co si budeme povídat není to nic příjemného. Na teplé a studené zub nereaguje. Na zkus taky ne, avšak pokud bych začal jest, tak se bolest projeví.

Měl někdy něco podobného ? Nějaká rada, co udělat, aby to odeznělo ? :-)

TMana
Zasloužilá kecalka 712 příspěvků 12.10.18 15:02

Důvod k anonymu?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 15:04

A musí k tomu být důvod ? Když chci být anonym, tak jim budu.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >