VŠ Marketing - co nejjednodušší - poraďte prosím

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.1.22 11:10

VŠ Marketing - co nejjednodušší - poraďte prosím

Ahoj, zrovna nastupuju na mateřskou a zaměstnavatel mi naznačil, že mi neprodlouží smlouvu, pokud si během mateřské nedodelam titul Ing. z Marketingu… můžete mi někdo poradit co nejjednodušší školu, kde by bylo možné si titul na mateřské získat? Šlo by o dálkové studium… Vím, že je to zvláštní dotaz, ale prosím jen o relevantní názory.

Díky :)

Anonymně, kvůli zaměstnavateli

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3206
2.1.22 11:19

Jako nejjednodussi by byla nejaka soukroma, ale je otazka, jaky mate rozpocet, take odkud jsi a tak.., ale za me..ja bych si to dodelala, pokud bych chtela, ne na natlak zamestnavatele…jestli trva na tom, aby sis zvedla vzdelani, tak ti to musi umoznit behem zamestnani :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.22 11:26

Rozpočet mám cca 15000 na semestr. Ideální v okolí Ostravy, Olomouce… Zaměstnavatel vyloženě neřekl, že musím mít vyšší vzdělání, jen naznačil, že bez titulu mi ukončí smlouvu… Jde o super práci, za skvělé peníze, tak bychom o ní nechtěla přijít…

• Citovat
  • Nahlásit
802
2.1.22 11:29

Slezská univerzita v Karviné má obor Marketing, moc lidí se tam nehlásí, takže se určitě dostaneš a je prý lehčí než Ostravská. Já nemůžu srovnávat, byla jsem jen v Karviné 😃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
493
2.1.22 12:36

Karviná Slezska univerzita má kombinované (dálkove studium). Má pověst že je to tam jednodušší než na Báňské.
V Ostravě a Olomouci jsou soukromé VŠ, kde je možné dodělat Ing. dalkove. Školné je určitě vyšší než 15000 za semestr. Tak 30000 - 40000 za semestr. Ceník najdeš na webu těch soukromých VŠ.

V Opavě máš Mgr. dalkove veřejnou správu. Humanitní obor bez „počítání“. Ale není to Ing. jestli potřebuješ konkrétně tento titul.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6664
2.1.22 13:36

A ty budeš na mateřské 5 let??? Tak dlouho totiž trvá studium titulu Ing. Ještě je možné mít Bc. a z toho Mgr. Tam máš jakousi jistotu alespoň něčeho. Ono totiž studovat 5 let není žádná legrace.
Aktuálně snad budu končit Bc., ne nijak složitý obor a mohu ti říct, že toho mám plné zuby. Věčně něco píšu k zápočtu, učení na zkoušky, účast na přednáškách. Bez absolutní podpory manžela bych neměla nejmenší šanci. Mám dvě děti a pracuji. Rovněž jsem začala na mateřské.
Všichni kolem se baví, já se učím, nebo něco chystám do školy. Tohle jsou mé třetí studijní svátky. Žádné pořádné Vánoce, ani oslavy. Je totiž zkouškové období a hned příští sobotu mám dvě zkoušky. Do toho psaní bakalářské práce a chystáni otázek ke státnicim. Je to opravdu náročné.
15 000 Kč bych neplatila, je to stejně málo. To si představuješ hodně levně.
Jdi na státní školu. Jednoduché to není nikde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
493
2.1.22 13:47
@Trojlístek píše:
A ty budeš na mateřské 5 let??? Tak dlouho totiž trvá studium titulu Ing. Ještě je možné mít Bc. a z toho Mgr. Tam máš jakousi jistotu alespoň něčeho. Ono totiž studovat 5 let není žádná legrace.
Aktuálně snad budu končit Bc., ne nijak složitý obor a mohu ti říct, že toho mám plné zuby. Věčně něco píšu k zápočtu, učení na zkoušky, účast na přednáškách. Bez absolutní podpory manžela bych neměla nejmenší šanci. Mám dvě děti a pracuji. Rovněž jsem začala na mateřské.
Všichni kolem se baví, já se učím, nebo něco chystám do školy. Tohle jsou mé třetí studijní svátky. Žádné pořádné Vánoce, ani oslavy. Je totiž zkouškové období a hned příští sobotu mám dvě zkoušky. Do toho psaní bakalářské práce a chystáni otázek ke státnicim. Je to opravdu náročné.
Jdi na státní školu. Jednoduché to není nikde.

Inženýr je dvouleté studium po získání bakaláře. Stačí dva roky.
Jakých pět let? To je jenom výjimečně např na právech, medicína má šest roku, a některé další extra obory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6664
2.1.22 15:01
@jejjej píše:
Inženýr je dvouleté studium po získání bakaláře. Stačí dva roky.
Jakých pět let? To je jenom výjimečně např na právech, medicína má šest roku, a některé další extra obory.

Ale já nevím, jaké vzdělání zakladatelka má. Uvedla to někde? Vycházím z toho, ze má SŠ. Pokud Bc. má, tak se omlouvám, ale to je tady nedostatek téměř všech založených diskusí. Jakože téměř žádné výchozí informace, za to vše levně a bez námahy. Nepředpokládám ani ten Bc., to už by věděla, že za 15000 Kč ani kuře nehrabe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.22 19:16

@Trojlístek
Já již Bc. Jsem ;) takže by to byly 2 roky na Ing…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.22 19:18
@Trojlístek píše:
Jdi na státní školu. Jednoduché to není nikde.

Mam trochu pocit, že jste si chtěla spíš postěžovat, jak to máte těžké… K tématu to úplně není :D

• Citovat
  • Nahlásit
6664
2.1.22 20:06
@Anonymní píše:
Mam trochu pocit, že jste si chtěla spíš postěžovat, jak to máte těžké… K tématu to úplně není :D

Stěžovat ne, ale legrace to není. Bylo by fajn kdybys dávala ucelené informace.

Já vzdělání schvaluji, ale v rámci duševního zdraví všech bez dětí.
Každopádně se tě bude studium týkat až o rok později, přihlášky se podávaji dříve, přijímací zkoušky už někde probíhají a u nás běží až do května. U nás už bys dodatečně přijata nebyla. Ale nevím, jak je to jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.22 20:51

@Trojlístek Já vím, jak to chodí na vysokých školách, Bc. Titul narozdíl od tebe již mám ;) ptala jsem se na zkušenosti ostatních, kdo dělal Vš při mateřské a nebylo to tak složité :)

• Citovat
  • Nahlásit
6664
2.1.22 21:38
@Anonymní píše:
@Trojlístek Já vím, jak to chodí na vysokých školách, Bc. Titul narozdíl od tebe již mám ;) ptala jsem se na zkušenosti ostatních, kdo dělal Vš při mateřské a nebylo to tak složité :)

Ale já ti poskytla informace jaké to je.
Budeš pravděpodobně studovat o rok méně, ale složité to bude. A je to dobře. Vzdělání na VŠ má mít úroveň, má to být složité, vždyť ty máš přímé zkušenosti, o moc jiné to nebude. Místo práce budeš mít dítě, pokud budeš mít zajištěno hlídání, tak to tak složité v rámci zvládnutí požadavků nebude.

Anebo jsi borka a dáš to levou zadní. Na rozdíl od mě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14485
2.1.22 21:45
@Anonymní píše:
@Trojlístek Já vím, jak to chodí na vysokých školách, Bc. Titul narozdíl od tebe již mám ;) ptala jsem se na zkušenosti ostatních, kdo dělal Vš při mateřské a nebylo to tak složité :)

Ja dělala vos i vs při dětech a chystám se na přijímačky na nmgr.
Jako bojím se, ale kdy jindy, když ne na rodičovské dovolené?

Ano, je to omezení života, ale navazující je jen na dva roky.
Ja teda úplně jiné obory, ale jdi do toho!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14485
2.1.22 21:47

@Trojlístek teď je normálně otevřeno přijímací řízení alespoň na UK a UHK. Letos otevřeli už od prosince některé obory

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat