VŠE - jste rádi, že jste ji vystudovali?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 14:11
VŠE - jste rádi, že jste ji vystudovali?

Ahoj,

ráda bych se poradila. Je tu nějaký absolvent VŠE? Ráda bych slyšela názory a zkušenosti na tuto školu, ale z pohledu absolventa, ne studenta. Samozřejmě záleží i na oborech, tak budu ráda, když zmíníte i o jakém oboru píšete. Moc děkuju

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 14:14

ANO jsem rada, obor informacni technologie. Zpetne jsem moc rada ze me na ten mat-fyz nevzali :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 14:20

Ano, jsem ráda, obor finance. Ale je to už 32 let.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 14:35

Take jsem rada, obor Podnikova ekonomika a managent

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 14:43

A to ja jsem zase rada, ze me na VSE nevzali, byla jsem asi sesta „pod carou“, a mohla jsem kombinaci oboru informatika a ekonomika vystudovat jinde.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.07.19 17:04

Ja vystudovala mezinarodni obchod. umoznilo mi to zvladnout tri jazyky plus “neco praktickeho”, zaklady prava, businessu, matematiky / analyzy. v ramci studia jsem si pribrala jeste jeden magistersky program navic (zprostredkovano vse, vystudovano ve svycarsku). karieru jsem zacala ve velke ctyrce a pokracovala v zahranici.

mam rodinu, a protoze jsem se pred ni dostala dost “vysoko”, nebyl problem domluvit si parttime.

nelituju a zejmena ne pri pohledu na mnoho kamaradek co volily jinak. nejde mi primarne o neustale stoupani na kariernim zebricku a navysovani platu, ale on polovicni uvazek ze sto tisic funguje o dost jinak nez ze dvaceti, takze neni porad potreba delat volby typu “k veceri vajicka nebo bez vecere do kina”, coz pak zas realne umoznuje se venovat tem detem a samozrejme i sobe a ne porad nekde honit brigady nebo slevy, nebo sice mit cas ale stejne muset trcet doma nebo proste neustale kreativne vyhledavat neplacene aktivity k naplneni toho casu…

Váš příspěvek
Reklama