Vše krásné a najednou konec

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
73
15.5.22 21:46

Vše krásné a najednou konec

Je to čerstvé tak prosím o radu zvenčí, ono je to vlastně rozhodnutí protějšku a mě stejně nezbyde než se tak smířit, děkuji předem za vyslechnutí …
Přítel hasič já podnikám od začátku jsme do toho šli s tím že máme výrazně odlišné majetkové poměry, řekli jsme si ze to bude fungovat jen když se budeme vzájemně respektovat. Ja rada cestuji, přítel nechce k moři prý mezi černý tlamy nikdy neletěl letadlem nemá na to peníze ani ho to neláká raději jezdi na zahradu a pěstuje si tam.
Bydlíme od sebe 100 kM víc jezdi on zamnou já pracovně nájezdim v autě hodně.
Já mám dům a pejsky proto se lip tráví čas u mě než byt. V zimě jsme užívali lyžování vše krásný oba jsme komunikativní děti dospělé já 45 on 54,teď jsem měla narozeniny pozvala jsem rodinu na večeři vše ok, ráno mě zamrzelo ze sedí u TV jen se zeptá zda chci s něčím pomoci říkám ze po takové době nebudu říkat co he potřeba on umí vařit vše je schopny
Dřív vozil maličkosti jídlo teď přes měsíc nic, já zaplatila několik hotelu aby zažil také lepší život ale dovolenou nepřijmul tak jsem jela s dcerou.
To ráno se urazil ze je normální říct co je potřeba pomoci když jsem mlcela řekl ze tady nemusí byt ze má doma práce dost a odjel a vůbec se neozval i když věděl ze mám v sobotu oslavu :(
Dnes jsem mu zavolala a řekl ze by to rad nechal tak jak to je..nechapala jsem nikdy jsme se nepohadali, řekla jsem ze to mám chápat jako rozchod? on ze ano ze jsme každý jiný a ze nemá peníze na cestování zamnou :( Tak mate někdo zkušenost bez hádek najednou konec? dekuji 8o :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
916
15.5.22 21:57

Asi nemá smysl rozebírat „proč“. Nehodíte se k sobě, jste každý úplně jinde, nefungovalo by to. Snažila bych se to hodit za hlavu, je to absolutně bez perspektivy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1325
15.5.22 21:59

Ryba muze milovat ptaka, ale kde spolu budou zit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15614
15.5.22 22:04

Proc by měly rozchodu předcházet hádky, zvlášť ve vašem věku? Řekl ti to jasně, nehodite se k sobě a nelze ne u souhlasit. A jako někdo kdo nechce k moři protože černý tlamy tak je totální buran a omezenec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39720
15.5.22 22:05
@noemi77 píše:
Je to čerstvé tak prosím o radu zvenčí, ono je to vlastně rozhodnutí protějšku a mě stejně nezbyde než se tak smířit, děkuji předem za vyslechnutí …
Přítel hasič já podnikám od začátku jsme do toho šli s tím že máme výrazně odlišné majetkové poměry, řekli jsme si ze to bude fungovat jen když se budeme vzájemně respektovat. Ja rada cestuji, přítel nechce k moři prý mezi černý tlamy nikdy neletěl letadlem nemá na to peníze ani ho to neláká raději jezdi na zahradu a pěstuje si tam.
Bydlíme od sebe 100 kM víc jezdi on zamnou já pracovně nájezdim v autě hodně.
Já mám dům a pejsky proto se lip tráví čas u mě než byt. V zimě jsme užívali lyžování vše krásný oba jsme komunikativní děti dospělé já 45 on 54,teď jsem měla narozeniny pozvala jsem rodinu na večeři vše ok, ráno mě zamrzelo ze sedí u TV jen se zeptá zda chci s něčím pomoci říkám ze po takové době nebudu říkat co he potřeba on umí vařit vše je schopny
Dřív vozil maličkosti jídlo teď přes měsíc nic, já zaplatila několik hotelu aby zažil také lepší život ale dovolenou nepřijmul tak jsem jela s dcerou.
To ráno se urazil ze je normální říct co je potřeba pomoci když jsem mlcela řekl ze tady nemusí byt ze má doma práce dost a odjel a vůbec se neozval i když věděl ze mám v sobotu oslavu :(
Dnes jsem mu zavolala a řekl ze by to rad nechal tak jak to je..nechapala jsem nikdy jsme se nepohadali, řekla jsem ze to mám chápat jako rozchod? on ze ano ze jsme každý jiný a ze nemá peníze na cestování zamnou :( Tak mate někdo zkušenost bez hádek najednou konec? dekuji 8o :(

Vse krasne a zalite sluncem?

https://www.emimino.cz/…nost-410254/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
15.5.22 22:06

@vokishka to byl jiný vztah mám na muže vážně štěstí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19803
15.5.22 22:07

On to asi nemohl zkousnout, ze neni „hlava rodiny“, nevydrzel by v tom.
To nezmenis.

Jen k te pomoci - asi sis rict mela. On byl u tebe (takze „v cizim“), a navic se pak asi citil vic potrebny.
Na co zenu, ktera si vse zaplati, vse zorganizuje a nepotrebuje ani s nicim pomoct…?
(Jaka byla jeho role…?Jeho prace, jeho zodpovednost, jeho pole pusobnosti…? Nez jen „prijmout dovolenou“…)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2774
15.5.22 22:08
@JancaS84 píše:
Proc by měly rozchodu předcházet hádky, zvlášť ve vašem věku? Řekl ti to jasně, nehodite se k sobě a nelze ne u souhlasit. A jako někdo kdo nechce k moři protože černý tlamy tak je totální buran a omezenec.

Přesně. Já bych byla ráda, že je pryč. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
823
15.5.22 22:10

Tvůj písemný projev je naprosto tragicky, třeba takové carky ve vetach…

Jinak ve 45 jsrm sjizdela cerne sjezdovky v alpach, litali jsme casto k mori. Nyni v 50+ konec s lyzemi a more, spinava evropska more alias stoky, mě nelakaji vůbec.

Asi to v něm bublalo a uzravalo již dele, ten rozchod.
Chlapi jsou hodně jesitni-kdyz partnerka umí vydělávat větší prachy a jestli si mu to někdy dávala více či mene najevo..

Příspěvek upraven 15.05.22 v 22:15

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
15.5.22 22:14

@Ahep píšu na tel. váš projev také není ideální, nikdy jsem mu nic nedávala najevo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3542
15.5.22 22:16

Já bych o něj teda nestála. Rasista, bez koruny, který se urazí, když mu doma ženská nezadává úkoly jak děcku aby náhodou nemusel přemýšlet nebo se snažit. Takových s klidem seženeš dvanáct do tuctu, ale ono není o co stát. Teď jsi v šoku, ale až to přejde, uvidíš to taky tak. Jediné co oceňuju, že měl aspoň koule to utnout a neplýtvá tvým časem dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
823
15.5.22 22:17
@noemi77 píše:
@Ahep píšu na tel. váš projev také není ideální, nikdy jsem mu nic nedávala najevo

Já taktéž pisu na tel a možnost psaní carek tam mám, vy snad ne?

Jinak u mě je to věc automat. oprav textu, což vidím až po odeslání, už je to napraveno, a u vás?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
15.5.22 22:21

@Lucie_Sx Velmi chytrý názor, děkuji za něj :)
Když se zamyslím plánovali jsme úklid garáže drobnou pomoc na zahradě, já po nikom nic nechci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
15.5.22 22:25

@Liberalissima už nad tím uvažoval jen prý nebyla vhodná příležitost, ano jsem v šoku nikdy jsem lidi nesoudila dle peněz, práce, auta..on můj život tím že chci občas někam vyrazit jako snobský prý zážitky všichni chcete zážitky, pro nej by mohli byt hranice i wellness zavřené :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9463
15.5.22 22:27

Sim tě, hasiči mají dobré peníze, nechápu, že mu platíš hotely :roll:. Buran a vyžírka.
Nevím, jak moc bych musela být zoufalá, abych si vydržovala milence a platila za něho. I kdybych vydělala 10× víc než on, tak bych to nedělala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat