Vse mi smrdi/jsem nafoukla - tehotenstvi, nemoc?

124
včera v 22:15

Vse mi smrdi/jsem nafoukla - tehotenstvi, nemoc?

Ahojte,

chtela bych se zeptat, zda tu neni nekdo, kdo si prosel tim, cim si prochazim ted ja. :D Jde o to, ze uz asi mesic mi nektere jidla vyslovene smrdi. Hlavne jsou to mlecne vyrobky nebo oddeleni zeleniny v supermarketech. Smrdi mi i muj pot (je to jiny zapach nez driv) nebo prdy (pardon). Puvodne jsem si myslela, zda za to nemuze covid - ten jsem ale prodelala v prosinci (ztratila jsem cich a chut na tyden, pak se vse vratilo do normalu), akorat mi prijde divny, ze by se to objevilo az po pul roce takto. Pred par dny mi zacaly smrdet nektere parfemy - i od pritele, jako by byly zatuchle/stare. Tri dny ted mam silene nafoukle bricho a strasne me to stve. Jinak chci dodat, ze minuly mesic jsem MS mela normalne (ale par dni pred ni pri sexu krvacela). Ted bych mela ovulovat, ale takhle nafoukla jsem nebyla snad nikdy. Tehotenstvi u sebe odmitam, jak jsem rekla, MS jsem mela, a chranime se…plus test negativni, to neverim, ze bych tehotna byla, ale ty priznaky by jinak sedely asi. :D Uz jsem byla i na ORL, na dalsi tyden jsem objednana na neurologii (na orl nezjistili nic), a pak i na gyndu. Myslite, ze to muze byt i nejaky gynekologicky nebo gastro problem? Uz me to fakt nebavi a na netu jsem se taky nic nedocetla. :( Pekny vecer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4145
včera v 23:29

Třeba nějaká forma post covidového syndromu. Tebou popsané „příznaky“ mi moc těhotenské nepřipadají. Určitě je vhodné to, co činíš, tedy návštěva lékaře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
177
včera v 23:37

Pravděpodobně postcovidovy syndrom. Mám to taky, vše mi smrdí, navaluje se mi z většiny jídla. Hodně lidí v mém okolí to má podobně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat