Vše v pořádku, přesto nemohu otěhotnět

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.19 23:55
Vše v pořádku,ale nejde otěhotnět

Ahoj holky. Prosím o radu. Vždy to vypadá nadějně, ale stále nic. Měřím bazální teplotu, tento měsíc to vypadalo velmi nadějně. Teplota 37,5 a Ms meškala 7 dní. A stejně ta mrška červená přišla. :( Už nevím proč to nejde. Vždy se snažíme v době ovulace i pravidelně celý měsíc a stále nic. Už je mi z toho až smutno. :( Ovulaci vím kdy mám. mám nepravidelný cyklus, ale dle bazální teploty vim, kdy je.. přála bych si miminko ale
nedaří se :( :nevim: jak mohu přispět? Už jsem se dnes těšila a stejně prisla. Co vám pomohlo? Dnes jsem byla 33dc a začínám na novo. :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
evulinda79
Stálice 71 příspěvků 17.03.19 00:22

no,přispět nejspíš nemůžete nijak,prostě některé věci se dějí bez našeho přičinění,možná se na to tak neupínat a nestresovat se tím,to bývá někdy velký problém

pikola
Generální žvanilka 20463 příspěvků 17.03.19 00:23

Třeba má problém on :nevim: jak dlouho se snažíte?

eileithia
Kecalka 304 příspěvků 17.03.19 01:05

Zkusila bych nějaké podrobnější vyšetření vás obou, to většinou napoví

Zoe1
Zasloužilá kecalka 540 příspěvků 17.03.19 06:11

Mohla to být náhoda, ale mně s manželem pomohlo odjet z domácího prostředí :-D taky to pár měsíců nešlo a pak jsme jeli na wellness víkend a ten víkend jsem otěhotněla, akorát já to až takhle nesledovala, jen jsem věděla, že bych v tu dobu mohla mít ovulaci. Kamarádka taky otěhotněla, když byli někde pryč. Člověk to tam tolik neřeší a asi je uvolněnější nebo já nevím, ale u nás to zabralo :-) naopak druhé to jsem otěhotněla doma a ještě po třech měsících po porodu, neplánovaně, jen jednou jsme si nedali pozor a já zrovna měla ovulaci, což jsem nevěděla, protože jsem do té doby neměla menstruaci, teď se s tím budu muset nějak poprat, v létě se narodí a do toho budu mít doma ročního špunta.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.19 07:05

Jak píše Zoe1.. též nám nešlo a oba jsme v pořádku, lékař nám doporučil ať odjedeme někam v době ovulace.
K tomu jsme přikoupili Conceive Plus lubrikační gel a ja jsem pila cca 2 měsíce čaj od Mojžíšové.
Teď už je to týden co koukám na druhou čárku :)

Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 7550 příspěvků 17.03.19 07:22

kdyz pises, ze je vse v poradku, tak jste byli oba u doktora na vysetreni?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.19 07:29

Zkus pít kontryhelovy čaj. Já otěhotněla hned druhý měsíc..piješ prvních 14dni od začátku ms. Fakt nám pomohl a má nescetne kladných recenzí

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.19 07:36

Ano byli jsme oba dva.. poslal nás tam můj gynekolog po roce a něco snažení, kdy se nic nedělo.
Tak jsme si zaplatili dovolenou, kde jsme nic nemuseli řešit.
Cca týden na to jsem si udělala test a něco tak vykouklo. Viz foto :)

Tichošlápek
Extra třída :D 13550 příspěvků 17.03.19 07:52

Nepises dobu snažení, věk, jaká mate vyšetření.

katintheBOx63
Kecalka 199 příspěvků 17.03.19 10:17
@Anonymní píše:
Jak píše Zoe1.. též nám nešlo a oba jsme v pořádku, lékař nám doporučil ať odjedeme někam v době ovulace.
K tomu jsme přikoupili Conceive Plus lubrikační gel a ja jsem pila cca 2 měsíce čaj od Mojžíšové.
Teď už je to týden co koukám na druhou čárku :)

Uplne jak cez kopirak to bylo u nas - tenhle gel + caj. Akurat tedy misto odjezdu, mi stacilo mit potvrzeno, ze spermiogram partnera je ok a hned pak pri nejblizsi ovulaci se zadarilo po cca roku a pul snazeni :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.19 12:18

V pořádku jsme. I doktorka nám řekla kdy je ovulace při kontrole a ať se snažíme co můžeme stále nic. Snažíme se už téměř rok a zachvili mi bude 24

Rachel_cz
Stálice 73 příspěvků 17.03.19 14:02
@eileithia píše:
Zkusila bych nějaké podrobnější vyšetření vás obou, to většinou napoví

@eileithia
Jaká vyšetření se pak ještě dělají? Nám dělali jen spermiogram a mě testy na ovulaci. Vše ok a také se nedaří zatím…

Děkuji

Rachel_cz
Stálice 73 příspěvků 17.03.19 14:05
@katintheBOx63 píše:
Uplne jak cez kopirak to bylo u nas - tenhle gel + caj. Akurat tedy misto odjezdu, mi stacilo mit potvrzeno, ze spermiogram partnera je ok a hned pak pri nejblizsi ovulaci se zadarilo po cca roku a pul snazeni :lol:

Kéž bychom to měli také tak. Jedeme na wellnes za měsíc a +/-to vychází přes ovu ;)
Rok a půl je už dlouhá doba, ale zatím to bereme dobře :kytka:

katintheBOx63
Kecalka 199 příspěvků 17.03.19 14:24

@Rachel_cz Tak to drzim palce aby se zadarilo :hug: U nas to taky uz vypadalo na potencionální problem, a nakonec to je prirozene v 35 letech ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama