Všechno funguje, až na sex

Anonymní
1.4.20 21:28

Všechno funguje, až na sex...

Zdravím…
S mým přítelem jsem už zhruba přes čtyři roky. Vztah je to super, hrozně si rozumíme, je zároveň i můj nejlepší kamarád, má stejné záliby, líbí se mu stejná hudba… Často si o nás lidé co nás neznají myslí, že jsme sourozenci, jak moc jsme si podobní. A často také slýchám, že já jsem on jen v holčičí podobě (co se chování týče).
Prostě takový absolutní souznění co se málokdy stává řekla bych.
Jenže…
Když jsme spolu začali chodit, mně bylo 15 jemu 17.
Teď je mi dvacet.
A je tudíž logický, že za tu dobu jsme se každej někam posunul.
Co se mně týče, mám hodně ráda sex. Baví mě zkoušet nový věci, baví mě všelijaký prasárny. Jenže přítel je v tomhle trochu puritán. Jeho rodina je hrozně umírněná a on považuje spousty věcí za tabu, příjdou mu nechutný, nebo,,že se to prostě nedělá. Snaží se toho zbavit a postupně se to trochu zlepšuje, ale prostě stejně je hrozně,,ukřiknutej a nepovažuje sex za nějak extra důležitou věc. Pro obrázek - jemu stačí sex jednou do týdne.
Což pak vypadá tak, že vzhledem k tomu, že mně to zdaleka nestačí, tak ve většině případů, kdy spolu spíme, tak jemu se do toho nechce, je vidět jak ho to nebaví a že to dělá jen aby si to odbyl.
Do toho já mám ráda když je to tvrdší, když na mě nejsou moc braný ohledy, když je ten chlap dominantní. Jenže on se bojí, že mi ublíží, takže na mě nedokáže být moc tvrdej a taky není moc váhově větší než já (ne nejsem tlustá, vážím 50 kilo, spíš on je dost hubený), takže převahu nademnou taky nemá.
A můj problém je, že už vážně nevím co s tím dělat.
Když vedle něj usínám, cítím, jak je mi s ním dobře a jak bych s ním klidně byla celý život, jenže jakmile dojde na sex je to z mý strany většinou katastrofa. Skoro mě nevrušuje.
Bavili jsme se o tom nespočetněkrát, jednou už jsme se,,rozešli'' jenže hned jsem začala mít pocit, že to byla chyba a zase jsme se k sobě vrátili.
Do toho všeho o mě usiluje někdo další a tam ta chemie prostě funguje skvěle a jsem si dost jistá, že v posteli by to klapalo. Jenže si s ním nerozumím tak dobře jako se současným přítelem a myslím, že s nikým si nebudu rozumět tak dobře jako s ním. Jenže ten sex…
Asi bych to neřešila, kdyby mi bylo 30 a hledala bych někoho s kým chci založit rodinu a strávit zbytek života, jenže mně je 20 a jsem dost sexuálně založená a tohle mě vážně frustruje.
Vážně nevím co s tím mám dělat. Bojím se, že když se s nim rozejdu, udělám fatální a příjdu o super kluka, jen kvůli sexu…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

179
1.4.20 21:35

Ja jsem si treba muze, ktereho jsem v 16ti poznala, vzala za manzela, takze to klidne muze byt partner na cely zivot…ted si jen ujasnit priority, co z toho je pro Vas v zivote vic dulezite…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24796
1.4.20 21:37
@Anonymní píše:
Zdravím…
S mým přítelem jsem už zhruba přes čtyři roky. Vztah je to super, hrozně si rozumíme, je zároveň i můj nejlepší kamarád, má stejné záliby, líbí se mu stejná hudba… Často si o nás lidé co nás neznají myslí, že jsme sourozenci, jak moc jsme si podobní. A často také slýchám, že já jsem on jen v holčičí podobě (co se chování týče).
Jenže…
Teď je mi dvacet.
Co se mně týče, mám hodně ráda sex. Baví mě zkoušet nový věci, baví mě všelijaký prasárny. Jenže přítel je v tomhle trochu puritán. Jeho rodina je hrozně umírněná a on považuje spousty věcí za tabu, příjdou mu nechutný, nebo,,že se to prostě nedělá. Snaží se toho zbavit a postupně se to trochu zlepšuje, ale prostě stejně je hrozně,,ukřiknutej a nepovažuje sex za nějak extra důležitou věc. Pro obrázek - jemu stačí sex jednou do týdne.
Což pak vypadá tak, že vzhledem k tomu, že mně to zdaleka nestačí, tak ve většině případů, kdy spolu spíme, tak jemu se do toho nechce, je vidět jak ho to nebaví a že to dělá jen aby si to odbyl.
Do toho já mám ráda když je to tvrdší, když na mě nejsou moc braný ohledy, když je ten chlap dominantní. Jenže on se bojí, že mi ublíží, takže na mě nedokáže být moc tvrdej a taky není moc váhově větší než já (ne nejsem tlustá, vážím 50 kilo, spíš on je dost hubený), takže převahu nademnou taky nemá.
Když vedle něj usínám, cítím, jak je mi s ním dobře a jak bych s ním klidně byla celý život, jenže jakmile dojde na sex je to z mý strany většinou katastrofa. Skoro mě nevrušuje.
Bavili jsme se o tom nespočetněkrát, jednou už jsme se,,rozešli'' jenže hned jsem začala mít pocit, že to byla chyba a zase jsme se k sobě vrátili.
Do toho všeho o mě usiluje někdo další a tam ta chemie prostě funguje skvěle a jsem si dost jistá, že v posteli by to klapalo. Jenže si s ním nerozumím tak dobře jako se současným přítelem a myslím, že s nikým si nebudu rozumět tak dobře jako s ním. Jenže ten sex…
Asi bych to neřešila, kdyby mi bylo 30 a hledala bych někoho s kým chci založit rodinu a strávit zbytek života, jenže mně je 20 a jsem dost sexuálně založená a tohle mě vážně frustruje.
Vážně nevím co s tím mám dělat. Bojím se, že když se s nim rozejdu, udělám fatální a příjdu o super kluka, jen kvůli sexu…

Málokdo zůstane s někým od 15. Já bych teda nechtěla dalších 30 nebo kolil let řešit, že chlap se mnou nespí. Koníčky jsou bezva. Ale jste taky milenci, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.4.20 21:40

Sex je pro me take důležitý a s věkem četnost ještě klesne… opustila bych ho, dokud nemáme závazky.

• Nahlásit
  • Citovat
176
1.4.20 21:42

Obávám se, že jestli spolu zůstanete, stejně nepodlehneš časem milenci, který ti v sexu dá co potřebuješ. Těžko radit, jste mladí a v takovém věku vy souznění v sexu měla být symfonie. Pokud je moc vanilkový, bude tě nudit. Nepovažuju sex za prioritu. Ale rozdíl v technice a stylu, který je důležitý pro vzrušení, je podstatný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.20 21:49

Reknu ti svoji zkušenost. V 20 jsem měla partnera který byl přesně jak píšeš. Rozuměli jsme si, měli rádi stejně věci po téhle stránce fungovalo vše, uměla jsem si predstavit život s nim. Ale v posteli to nebylo úplně ono chemie uz také nebyla tolik(byli jsme spolu dva roky) rozešli jsme se…potom jsme měla partnera se který byl sex báječný i po roce a půl chemie fungovala celou dobu ale jinak ten vztah nefungoval. Neměli jsme nic společné, žádné zájmy názory na život úplně jiné…fungoval ten jen ten sex a ta chemi. Zpětně když to vezmu radši bych měla ten vztah kde sex byl ucházející ale ostatní fungovalo protože to je dle mne důležité pro dlouhodobý vztah.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49806
1.4.20 21:49

Bude to horší a horší :? Sama cítíš že tohle nefunguje a to je prostě problém :? Každý tohle máte nastavené jinak, bohužel :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
292
1.4.20 21:50

Každej jsme jinej. V posteli se má dělat jen to, co druhému nevadí. Já bych tě holka nechtěl ani za nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.4.20 21:54
@Kopretina96 píše:
Reknu ti svoji zkušenost. V 20 jsem měla partnera který byl přesně jak píšeš. Rozuměli jsme si, měli rádi stejně věci po téhle stránce fungovalo vše, uměla jsem si predstavit život s nim. Ale v posteli to nebylo úplně ono chemie uz také nebyla tolik(byli jsme spolu dva roky) rozešli jsme se…potom jsme měla partnera se který byl sex báječný i po roce a půl chemie fungovala celou dobu ale jinak ten vztah nefungoval. Neměli jsme nic společné, žádné zájmy názory na život úplně jiné…fungoval ten jen ten sex a ta chemi. Zpětně když to vezmu radši bych měla ten vztah kde sex byl ucházející ale ostatní fungovalo protože to je dle mne důležité pro dlouhodobý vztah.

Jenže já nepoznala sexuálně nikoho jiného. Je můj první a já jeho taky.
A vlastně mě děsí, že by se to nezlepšilo a já za celý svůj život neměla sex co by mě bavil.
O to jde… Kdybych byla sexuálně vybitá a měla tohle všechno za sebou, tak bych to tolik neřešila…

• Nahlásit
  • Citovat
3171
1.4.20 21:56
@Anonymní píše:
Zdravím…
Jenže…
Teď je mi dvacet.
Vážně nevím co s tím mám dělat. Bojím se, že když se s nim rozejdu, udělám fatální a příjdu o super kluka, jen kvůli sexu…

Spatne „jen ten sex“ je. hoodne dulezity. U vas je to. absolutni nesoulad. Rozejdi se, jinak mu zahy zahnes a stejne se rozejdete jen to bude hnusnejsi..jste absolutne v tom nekontabilni..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.20 21:59
@Anonymní píše:
Jenže já nepoznala sexuálně nikoho jiného. Je můj první a já jeho taky.
A vlastně mě děsí, že by se to nezlepšilo a já za celý svůj život neměla sex co by mě bavil.
O to jde… Kdybych byla sexuálně vybitá a měla tohle všechno za sebou, tak bych to tolik neřešila…

To sice ano, já před tím měla jen par zkušenosti ale žádná nebyla nejaka extra. I po tomhle co s jednom to bylo super jsem dospěla k názoru ze pro mě bylo lepší vztah kde vše funguje a má sexu by se třeba dalo zapracovat…
Ale samozřejmě každá jsme jiná :-) co se neosvědčilo mne se tobě muže. Zkusila jsi mu říct to co jsi psala tady?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
1.4.20 22:37

Ono bejt jeden jako druhej není extra výhra. Je to fajn pro přátelství, ale myslím, že ne pro partnerství. Kam Tě partner posune, když je stejnej jako Ty, a kam Ty jeho? Časem to každopádně začne být pořádná nuda. Nikdy bych nechtěla být stejná jako můj chlap. Máme společné zájmy, oba dva se angažujeme v hudbě, většinu názorů na život, na politiku máme podobné, milujeme se a velmi si rozumíme. Ale zároveň si vnášíme do života odlišné pohledy na určité věci, některé situace vnímáme každý jinak. Je to velká výzva pro nás pro oba. Snažit se vidět věc z pohledu druhého. Nesnažit se prosazovat svůj názor za každou cenu, ale učit se pochopit a respektovat postoj druhého. Tohle nás hodně posouvá. Sex klape na jedničku, i když jsem na sex víc než partner, beru ho takového, jaký je. Pokud se rozhodneš od partnera odejít, nikdy nelituj. Uvědom si, proč jsi ho opustila a za svým rozhodnutím si stůj, ať se bude dít cokoliv. Držím palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.4.20 23:16

Ahoj, jsem v dost podobne situaci. Mám přítele, jsme spolu 5 let, od mých 16. Je to můj první sexuální partner. Nejsme teda tak moc stejni jak vy, mame spolecny pohled na život,
nekterr zájmy, ale v necem jsme teda i dost odlišní, rozumime si ale skvele, jen v ty posteli to trochu drhne. První 2-3 roky byl sex úplně super, taky ráda experimentuju, ve všem mi vycházel vstříc. To, že nedokáže provozovat tvrdsi sex chapu, rekl mi, ze mě miluje a nechce mi ublizovat, po těch letech se naučil mě občas plesknout po zadku a zatahat malinko za vlasy, sprosteho z pusy taky nevypusti při sexu nic. Dá se říct, že si vlastně i v tom sexu dost rozumíme, ale ta frekvence… Poslední rok, co chodí do práce, to chce tak jednou týdně a to ani ne vždycky. Vstává brzy, chodí spát brzy, dělá psychicky náročnou práci, takže je unavený. Když začnu já, většinou sex je, ale to mě nebaví, zároveň on když už sám od sebe chce, tak se zeptá, jestli chci, to u mě úplně zabije chuť. Má přijít a prostě po mě skočit zejo :lol: Abych se dobrala konce.. vzhledem k tomu, že je to úžasný chlap, který mě miluje, vím, že bude super táta a dokáže se o nás postarat, rozhodla jsem se to neřešit a na sílu se rozchazet když všechno ostatni funguje skvěle. U mě je to ale naštěstí tak, že jeden tejden bych to chtěla pořád, tak ho zkusím přemluvit třeba 3× týdně, pak na to týden chuť nemám, tak vydržím, až bude mít náladu on. Kdybych ale chtěla fakt pořád, asi bych od něj šla, nerada bych ho podvedla, což bych se bála, že se časem stane.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.4.20 23:30

Kdysi jsem měla krátkou známost, rozešli jsme se, intimně to nefungovalo. Po nějaké době jsme byli oba single a začali jsme spolu podnikat všechno možné, kina, výlety, hospody, ale pouze jako kámoši, a bylo to super. Spousta lidí si myslela, že spolu chodíme.
Teď mám manžela, kde to do sebe zapadlo všechno jako puzzle, včetně sexu, který je nejlepší co jsem kdy zažila.
Je ti 20, sex je důležitá součást vztahu, asi nezbývá než hledat dál. Někoho, kde bude fungovat oboje.
A proberte to spolu.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.4.20 18:21

Takhle můžeš ty chlapy ale střídat celej život. Když teď opustíš přítele kvůli tomu, že nejlape sex, múže se ti to za 5 let stát znova. Prostě při dlouhodobých vztazích se stává, že tě ten chlap přestane vzrušovat. Otázka pak jsou priority. Je spousta ženských co střídají chlapy přesně v téhle fázi, ale pak můžeš na životního partnera rovnou zapomenout.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama