Všechno mě točí, nevím co už dělat

Anonymní
19.4.21 21:12

Všechno mě točí, nevím co už dělat

Ahoj holky… potrebuju poradit. Předem omluvte překlepy, píšu rozrusena na telefonu. Něco málo o mě abyste měli představu, asi mezi vás úplně nezapadnu. Ještě studuju, je mi 23, statnice ale až za rok. Bydlím s rodiči.
Nevím kde začít poslední dobou si prijdu jak uzlík nervu a nebo pokud se někoho nedotknu tak jako v přechodu. Neustále naštvaná, vlastně mě vytočí úplně všechno, ale takovým způsobem, ze mi až tuhne pater a tím jak mi tuhne pater se mi třeba udělá černo před očima. Ale to není ani tak hrozne.. obecně mi přijde ze je jen otázka času kdy bouchnu jak úplná sopka, přijde mi, ze každý po mě porad něco chce, ale ze si za to muzu i sama, ze jsem si tohle sama způsobila, všem jsem vždy na vše ochotně kejvla, roztrhla bych se pro ne a teď mi to prerostlo přes hlavu :roll: snažím se relaxovat každý den… vždycky procházky, horký koupele… dostatek spánku. Ale je to jako kdyby to vlastně nebylo dost.. vadí mi už úplně všechno. Nevím co bych potrebovala. Na dva dny jsem vypadla na chatu ke kamarádovi abych úplně vypla, byla sama a tak… bylo to fajn. Jakmile jsem se vrátila zpět do toho kolotoče tak to bylo zpátky. Uzlik nervu. Navíc mi mrzi jedna vec… tím jak jsem neustále naštvaná, jsem zla a nepříjemná na ostatní v mem okolí, nejvíc na rodinu, pak si to hrozne vyčítam, ale sakra to jsou takový stavy který vůbec nejdou ovlivnit a hlavně který se mi dřív vůbec nedely.. jsem z toho zoufalá.. už i naštvaná sama na sebe. Z toho jaká jsem, na svoje okolí, ze neumím být trochu salamista.. nějaká rada? Nechala jsem si nabrat hormony a ty mám ok
Občas docházim k psychologovi, teď jsme ale už dlouho nebyla a do dalšího termínu taky daleko. A je tu jedna věc na kterou bych se vás chtěla ještě zeptat eventuelne třeba jestli a jak to sdělit psychologovi. Ani nevím jestli to má třeba spojitost obecně s tím jak se teď cítím…
Ale mne přijde ze můj život se nikam neubira. Jako.. Jo studují super obor co mě baví co chci dělat ale to je cely a říkám si když to proste nevyjde nebo se něco po… tak tenhle život tady proste skončím.(neříkám ze teď říkám ze prodte kdyby někdy ) Protože jinak mě tady nic nedrží, nemám takový smysl života, vlastně nic, ale nepíšu to nějak depresivne, jsem s tím smirena. A upřímně se tohle trochu bojím mu říct. Aby mě po sezení nesoupl rovnou do léčebny :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31172
19.4.21 21:14

A co starý dobrý sex?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23873
19.4.21 21:19
@Russet píše:
A co starý dobrý sex?

Jsi skvělá :mrgreen: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8181
19.4.21 21:24
@Russet píše:
A co starý dobrý sex?

Přesně to jsem chtěla napsat. Uplne si mi to sebrala. Já když nemám dlouho sex tak sem protivná jak prd€l. I segra to na mě vždycky poznala :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16356
19.4.21 21:25

Ano samozřejmě že to je ideální téma do psychoterapie - jsi zaplavneá emocemi a nevíš co s nimi. Klidně zavolej a objednej se na další termín. A ne -do léčebny to fakt není.

Jinak do denního režimu přidej co nejvíc fyzické námahy -dost tím odplavíš část napětí ve kterm jsi. Ideální něco kde budeš třeba boxovat a obecně dělat spíš silové a imupulzivní věci, než jógu. A jo, dobrej sex tomu taky umí dost odpomoci. I dobrá masturbace. Nic moc sex frustraci jen zvýší.

Příadně si zkus začít psát každý večer deník -ne o tom co se ti stalo, ale o tom co se ti honí hlavou. Když se vypíšeš, tak se ti jednak uleví a taky tím že dás věci do slov a do vět, tak to najedou bude přehlednější a srozumitelnější než když se ti to jen honí v hlavě.

Tohle řeš někdy v podvečer, na závěr ještě napiš jednu věc za kterou si ten den byla vděčná (i kdyby to byla maličkost) a jednu věc na kteoru se těšíš na zítřek A když tam nic nebude, tak prostě něco vymysli a na druhý den naplánuj i kdyby to měla být maličkost. Po tom, co to takhle sepíšeš (rukou je lepší než do počítače), tak se zdvihni a jdi si zaběhat, ať si vyčistíš hlavu, pak si dej pořádně horkou sprchu a nebo vanu, aby si to všechno spláchla.

CHceš k tomu nějakou knihu? Mrkni sem

https://www.kosmas.cz/…e-s-rozumem/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31172
19.4.21 21:26
@hanka.br. píše:
Jsi skvělá :mrgreen: :mavam:
:lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31172
19.4.21 21:31
@JancaS84 píše:
Přesně to jsem chtěla napsat. Uplne si mi to sebrala. Já když nemám dlouho sex tak sem protivná jak prd€l. I segra to na mě vždycky poznala :lol:

Ale jestli nikoho nemá, mohlo by jí to posunout ještě do větších deprézí. Pak by určitě mohla fungovat fyzická únava a třeba ten boxovací pytel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.21 21:34

Možná to souvisí s věkem, já se ve tvým věku cítila podobně, akorát jsem ke státnicím měla roční batole, manžela věčně na stavbě a rodiče v nedohlednu. :lol: Přijde mi, že ti asi chybí starosti a zážitky reálného života, ty ve skriptech nenajdeš. ;) To je tak těžké říct někomu NE a věnovat se něčemu, co tě těší? :nevim: Vykašli se na psychologa a vytáhni nějakého spolužáka ven, přijdeš úplně do jiného světa než se neustále babrat ve svých náladách.

Příspěvek upraven 19.04.21 v 21:46

• Citovat
  • Nahlásit
31172
19.4.21 21:44
@Anonymní píše:
Možná to souvisí s věkem, já se ve tvým věku cítila podobně, akorát jsem ke státnicím měla roční batole, manžela věčně na stavbě a rodiče v nedohlednu. :lol: Přijde mi, že ti asi chybí starosti a zážitky reálného života, ty ve skriptech nenajdeš. ;) To je tak těžké říct někomu NE a věnovat se něčemu, co tě těší? :nevim:

Já byla v jejím věku hlavně zamilovaná. Ale už jsem pracovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat