Všechno mi na manželovi vadí

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 10:00
Všechno mi na manželovi vadí ...

Jak to doma mezi sebou máte? Mě vadí na manželovi všechno… Jak se chová, jak jí, co jí, jak se pohybuje po domě, co dělá, celkově chování… Každý večer lahvové pivo u večeře u tv v obýváku, pak si lehne, grgne nahlas…prdí nahlas… Nezavírá dveře na záchod, když jde na malou… Vyjadřování…zdá se mi v poslední době víc „buranské“… Pár námitek jsem mu opatrně a někdy i neopatrně řekla.. říkal, že se povyšuji. Jsme spolu víc než 15let…

Jak to máte mezi sebou vy? Já chápu, že se doma chce člověk uvolnit… A ty fyzické projevy našeho těla k tomu patří :roll: :think:
Mám asi problém celkově s tím přijetím partnera… Tolerance… Mě prostě na něm najednou všechno vadí :think:
Ehmm, sex funguje ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Russet
Extra třída :D 12160 příspěvků 29.09.18 10:02

Týden v lázních by to nespravil? Neni to ponorka?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 10:02

Zapomněla jsem dodat, že i jemu na mě všechno vadí… Je to vzájemný stav posledních asi 5let. Často se hádáme … Jsou to hádky ve stylu…on chce mít navrch a já se nedám… Dva kohouti…

Lalelale
Závislačka 2701 příspěvků 29.09.18 10:03

Vadilo by mi to taky. Uvolnit se doma neznamená, že se chovám jako prase. Když vzácně něco takového udělal partner, vtipne jsem prohlásila, jestli by to udělal na prvním rande. Došlo mu to :)

Emimin7
Echt Kelišová 9362 příspěvků 29.09.18 10:04

Mate se vubec radi?

Šarlota4
Extra třída :D 10048 příspěvků 29.09.18 10:09

Nemam jeste 15 let na bilancivani, uvidime co prinese cas, ale ne nemam to tak. Manzel pivo nepije a chovame se k sobe hezky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 10:11
@Russet píše:
Týden v lázních by to nespravil? Neni to ponorka?

Nespravil. Ponorka ne. Dlouhodobý stav.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18767 příspěvků 29.09.18 10:14
@Anonymní píše:

Možná váš vztah prostě skončil. Máte děti?

Russet
Extra třída :D 12160 příspěvků 29.09.18 10:15
@Anonymní píše:

Tak zvonec a konec. Jsem s tím svým 16 let. Tohle neprožívám.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 10:15
@Lalelale píše:
Vadilo by mi to taky. Uvolnit se doma neznamená, že se chovám jako prase. Když vzácně něco takového udělal partner, vtipne jsem prohlásila, jestli by to udělal na prvním rande. Došlo mu to :)

Přesně takový mám názor :* dobrá rada ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 10:17
@hanka.br. píše:
Možná váš vztah prostě skončil. Máte děti?

Máme

Svistice
Neúnavná pisatelka 17533 příspěvků 18 inzerátů 29.09.18 10:19

Jsme spolu 16 let, z toho 9 manzele a tohle fakt nemame. Kdyz uz, tak nam lezou na nervy deti, ale s muzem se mame porad radi jako na zacatku. Jen bez te euforicke zamilovanosti.
Ja si naopak sveho muze vazim cim dal tim vic.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.18 10:24
@Emimin7 píše:
Mate se vubec radi?

Máme… Ale asi už o sebe neusilujeme. On moji lásku ubil častou kritikou mého chování, kritizuje i lidi kolem nás, me příbuzné, přátele… Necítím se dobře, když je doma.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18767 příspěvků 29.09.18 10:25
@Anonymní píše:
Máme

Tak možná hlavně kvůli nim tu situaci řešte. I za cenu rozchodu. Ať nemusí vyrůstat se vzorem, že máma se s tátou nenávidí a je to normální.

Proto02
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 29.09.18 10:30
@Anonymní píše:
Přesně takový mám názor :* dobrá rada ;)

My jsme spolu 33 let. To co popisuješ prostě bývá, není nic jednoduchého žít spoustu let vedle jednoho člověka. Ani pro tebe, ani pro něj. Krizí jsme za ty roky zažili několik, i opravdu vážných. Ale jsem ráda, že jsme nakonec vše překonali. Ono je jednoduché nebojovat a utéct.....Chce to toleranci, sebepřijetí a přijetí druhého, uvědomit si, že se mnou to je taky hodně složité. To co popisuješ jsou banality, všechno se dá vyřešit a překonat. Je to jen ponorka, pokud mezi vámi není nikdo další. Zapracujte na tom oba, zasmějte se tomu a zkuste pochopit jeden druhého.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >