Těhotná a vše mi smrdí

Anonymní
21.11.19 08:47

Vsechno mi tady smrdi

Dobry den, jsem v 19tydnu a uz si nevim rady. :nevim: kazdy den je pro me utrpeni. Bydlime v dome, kde jsme si nechali udelat nove prakticky vsechno.. Podlahy, vymalovano, nova kuchyn, nabytek, koupelna, wc, kachlicky.. Chodba.. Nic stareho tady nemame.. Rano vstanu a hned brecim, protoze vim, co me ceka. Vstanu, mam u postele piti a jidlo, kousek dlabnu a se satkem pres pusu jdu na wc kde jsem chvilku a utikam k otevrenemu oknu.. Vejdu do kuchyne, obyvaku, des, rychle beru vonavku a strikam to snad uplne vsude, abych citila jen tu vonavku a kdyz zacitim jen trosku nabytku nebo neceho v te mistnosti, natahuje me a musim vypit sklenku piti… Tak 4tydny zpet jsem vzdy letela na wc a vyzvracela se ale ted me tohle preslo a jen me natahuje a nemuzu tady citit.. Musim rict, ze mi tohle nedela nikde jen u nas doma. Kam jdu na navstevu tak nic necitim.. Potom se vratime od navstevy nebo z nakupu domu a me uz je na zvraceni a natahuje me jen kdyz jdeme kolem naseho domu. Manzel vejde dovnitr otevre okna i kdyz on nic neciti a musi to tady vysprejovat jinak katastrofa. Aji lednicka des.. Mate to tak nekdo nebo jste meli? Co vam pomohlo, nebo kdy to preslo?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13813
21.11.19 08:50

:hug: prejde to.. :hug: me smrdelo kafe, nemohla jsem chodit do masny.. Svagrova nechodila do vlastní lednice :mrgreen: nebylo to tak markantni jako u tebe, ale taky mi bylo cely den soufl, se smradu, z pomysleni na jidlo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.19 08:55

Ze tří těhotenství jsem to měla u jednoho… děs, nemohla jsem otevřít lednici, ta mně vadila nejvíc. :poblion: Přešlo to, ale kdy to už si fakt nevzpomenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.11.19 08:59

Jo snad uz to brzo vimizi, skoro ani varit nemuzu, otevru suplik s priborem a zas novota ble :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
192
21.11.19 09:09

Me to zmizelo až s narozením syna :lol: vzpomínám si, jak jsem nemohla ani pověsit pracku, protože mi smrdelo vyprane voňavé prádlo :lol: :lol: je to utrpení, ale jednou to skončí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11250
21.11.19 09:37

Hormony no - zajišťuí tím větší šanci přežití plodu, protože matka se zostřenými smysly méně pravděpodobně sní něco jedovatého či zkaženého.

Naše těla pořád žijí na savaně v malém kmeni lovců a sběračů - pro to jsou evolučně navržená. To že jsme si před pár tisícovkami let vymysleli zemědělství a před dvěma stovkami měst průmyslovou společnost jim je jedno a způsobuje to spoustu mrzení.

Skončí to nejpozději porodem, ale často i dřív.

Potřebuješ primárně pěstovat odolnost a netýrat se ještě představami jak to bude strašné - tím si celé to nepříjemné jen zhoršuješ. Je to něco co potřebuješ vydržet a čím menší pozornost tomu budeš věnovat, tím pravděpodobnější je, že si mozek na čichové podněty zvykne a přestane mu to vadit.

Pomohlo by chytit rýmu :-D

Další variantou je začít používat aromalampičku s nějakými oleji co ti budou vonět (to si musíš otestovat vždycky před tím, než to tam nakapeš, dost se to může měnit i bez těhotenství).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
370
21.11.19 10:17

To je na houby, když je to takhle doma. Jistě to brzy přejde. Já takhle v prvním trimestru nesnesla vůni ani pohled na jakékoliv sladké jídlo. Mamka mi upekla dort k narozeninám a já málem zvracela. A pak zas asi 4 týdny před porodem mě svědilo celé tělo a nic nepomáhalo. Zmizelo to hned po porodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13621
21.11.19 10:22

Takhle jsem to měla celá těhotenství a nejhorší bylo, že dvojčatům akorát začaly příkrmy, krmila jsem je s rouškou na puse a občas odšavlila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.19 10:51

Me to vzdycky smrdí, právě doma silene. V minulém bytě jsem :poblion: ze smradu ze světlíku, teď mi smrdej cokli, koberce, zdi, moje koupelna, dokonce i lozni prádlo musím měnit casteji. Prostě se zintenzivni to, co nám vadí i normálně, ale není to tak silné. Držím palce. Přejde to :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
66
21.11.19 19:17
@Anonymní píše:
Dobry den, jsem v 19tydnu a uz si nevim rady. :nevim: kazdy den je pro me utrpeni. Bydlime v dome, kde jsme si nechali udelat nove prakticky vsechno.. Podlahy, vymalovano, nova kuchyn, nabytek, koupelna, wc, kachlicky.. Chodba.. Nic stareho tady nemame.. Rano vstanu a hned brecim, protoze vim, co me ceka. Vstanu, mam u postele piti a jidlo, kousek dlabnu a se satkem pres pusu jdu na wc kde jsem chvilku a utikam k otevrenemu oknu.. Vejdu do kuchyne, obyvaku, des, rychle beru vonavku a strikam to snad uplne vsude, abych citila jen tu vonavku a kdyz zacitim jen trosku nabytku nebo neceho v te mistnosti, natahuje me a musim vypit sklenku piti… Tak 4tydny zpet jsem vzdy letela na wc a vyzvracela se ale ted me tohle preslo a jen me natahuje a nemuzu tady citit.. Musim rict, ze mi tohle nedela nikde jen u nas doma. Kam jdu na navstevu tak nic necitim.. Potom se vratime od navstevy nebo z nakupu domu a me uz je na zvraceni a natahuje me jen kdyz jdeme kolem naseho domu. Manzel vejde dovnitr otevre okna i kdyz on nic neciti a musi to tady vysprejovat jinak katastrofa. Aji lednicka des.. Mate to tak nekdo nebo jste meli? Co vam pomohlo, nebo kdy to preslo?

Když si vzpomenu na první těhotenství, všechno mi také smrdělo a nemohla jsem vidět ani suchý rohlík, hned jsem letěla :poblion:. Po prvním trimestru se to trochu zlepšilo, ale zvracela jsem až do porodu. U druhého už to bylo lepší, ale u porodu jsem se taky zvládla :poblion:. No a i přesto bych byla ráda, kdyby ještě třetí mimi vyšlo. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.19 20:53

Jsem ve 22 týdnu a :poblion: z benzínu, cigaretového kouře, asfaltu,… takovejch těch divnejch smradů… posledně mě teda “koplo” i to, že si sousedi u rodičů na vesnici zapálili asi v krbu… :mrgreen: asi do 15 tt bylo utrpení jít nakoupit - to mi vadili lahůdky, pekárna a ryby… takže jsem vybírala prodejny, kde pokud možno nic z toho nemají… :lol: a nesnesla jsem vůni jinak oblíbených šamponů a vadil mi i jeden krém…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama