Všechno se kazí - nechci žít

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
26.5.22 18:44

Všechno se kazí - nechci žít

Prosím pomozte,
všechno se mi kazí a už nemám, kde brát.
Zkoušky se mi nepovedly a v práci mi oznámili snížení platu. Tečka všeho je rozchod ze strany přítele po sms po dvouletém vztahu. Z ničeho nic. Ještě půl hodiny předtím mi psal, jak mě miluje.
Jsem úplně v háji. Na nic se nesoustředím a jsem mimo.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11648
26.5.22 18:47

Zkoušky uděláš znovu, práci si najdeš jinou, chlapa časem taky.Jako každej. Bude líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.22 18:49

@boball na zkoušky je jeden pokus. Práci hledám. Ale on mi chybí. Z ničeho nic, ani nevím proč. Tvrdil, jak si mě vezme, chce se mnou dítě a najednou je v háji

• Citovat
  • Nahlásit
29382
26.5.22 18:50

Je toho hodně naráz, bude lip. Ber to pozitivně, když si chodila s takovým blbem, že se rozejde přes SMS, tak můžeš být ráda, že ses ho zbavila. Zkouška se opraví, prace se taky najde lepší. To není konec světa ;) jen to teď vidíš moc černě. Doporučuji vzít nějakou kamarádku a něco podniknout, vypnout, nemyslet chvíli na všechny starosti, vyčistit si hlavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9404
26.5.22 18:52

To jsou ale vsechno resitelny veci, tak klid…vis, dokud nejde o zivot, fakt jde o to houno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11648
26.5.22 18:53
@Anonymní píše:
@boball na zkoušky je jeden pokus. Práci hledám. Ale on mi chybí. Z ničeho nic, ani nevím proč. Tvrdil, jak si mě vezme, chce se mnou dítě a najednou je v háji

Je to divné a nepochopitelné, nicméně si řekni, že tedy za to asi nestál a že ty máš na lepšího. Říkej si to tak dlouho, až ti bude jasné, že je to pravda. Brát si život kvůli nějakému oslovi, to by tak hrálo. Chlapů je všude jak máku. Se zkouškou je to mrzuté, nicméně, taky nejsi jediná na světe, co jí neudělala ne? Tak hlavu vzhůru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.22 18:56

@Kriss Tina kamarádku nemám ani jednu. Jsem spíš introvert. Nemám ani nikoho na psaní a tak

• Citovat
  • Nahlásit
1699
26.5.22 18:58

Jak říká moje maminka na posaného aj hajl spadne.

Ber to tak, že teď už bude líp. A střepy (z toho haj*lu) nosí štěstí. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29382
26.5.22 18:59
@Anonymní píše:
@Kriss Tina kamarádku nemám ani jednu. Jsem spíš introvert. Nemám ani nikoho na psaní a tak

Tak piš tady nebo se jdi odreagovat sama. Vem třeba sluchátka a jdi si zaběhat, zkus ten stres a zklamání ze sebe dostat třeba nějakou fyzickou aktivitou. Tady fakt nejde o život, každý někdy spadne na dno, tak hlavně nevymýšlej žádné blbosti typu nechci už žít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.22 19:00

@KeckaJ děkuju. Ještě včera jsem si myslela, že je všechno nejlepší, říkal mi, jak beze mě nemůže být, jak se mnou bude navždycky, postará se o mě, nenechá samotnou, chtěl mě pořád žádat o ruku, měla jsem se k němu teď stěhovat a plánoval dítě

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.22 19:01

Myslím si jako jediná, že má jinou? Takový zvrat a rozchod. Chlapi se většinou nerozchází jen tak

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.22 19:02

@Kriss Tina chodím pravidelně do posilky a byla jsem dnes i plavat.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.22 19:04

Asi před měsícem jsme měli krizi a já odešla a ještě mě prosil, ať se vrátím. Že mě miluje, chce, potřebuje a teď

• Citovat
  • Nahlásit
29382
26.5.22 19:07
@Anonymní píše:
Asi před měsícem jsme měli krizi a já odešla a ještě mě prosil, ať se vrátím. Že mě miluje, chce, potřebuje a teď

Hele nehloubej nad tím, prostě to tak je. Je to slaboch a takového v životě stejně nechceš. Je to čerstvé, bolí to, snad každá sme to zažila, ale fakt bude líp :) někde čeká nějaký lepší chlap.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.22 19:08

@Kriss Tina mám štěstí na samé takové. To už je druhý. Druhý vztah na dva roky. Stejný scénář víceméně

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat