Všechno špatně, je to lehčí než se zdálo....

Anonymní
24.1.20 09:18

Všechno špatně, je to lehčí než se zdálo....

Prosím o anonymitu, hodně citlivé a z mé strany bohužel velmi naivní. Nevím, jak dál.
Všechno začalo nevěrou mého muže, která nekončila přes přemlouvání atd. atd, bylo toho moc. Máme dvě děti 8 a 11. Po nějaké době jsem si našla přítele, nehledala jsem, ale stalo se. S dětmi má dobrý vztah, v to jsem ani nedoufala. K příteli jsem se po roce odstěhovala, děti si, zatím ještě zatím s manželem, střídáme. Tak nějak to funguje, jenomže, s přítelem jsem otěhotněla. Miminko si přeji, neberu to jako zátěž, problém je v tom, že se s přítelem v poslední době moc neshodnu, připadá mi, že mnou manipuluje a dnes, možná i pod vlivem hormonů, jsem se s ním rozešla. Chápu, že je to pro něj těžké, ale věděl, že ty dvě děti mají tátu a táta jeví zájem a já mezi nimi nikdy stát nebudu. Což je největší důvod našich rozepří. Zvažuji návrat domů, ne přímo k manželovi, vím, že má stálou partnerku, ale do našeho bytu. Jenže jak dál, nechat si miminko? Přítel chce, abych šla na interrupci, já nechci, ale jiné východisko asi nepřipadá v úvahu… Věci, které bych udělala nejraději, udělat nemůžu vzhledem k těm dvěma dětem, se kterými mám nádherný vztah. No, nikdy bych nevěřila, že si dokážu takhle hloupě zkomplikovat život…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24.1.20 09:39

Ty jo, to je asi věc, kterou ti tu nikdo neporadí. Zvládneš sama uživit tři děti z mateřské? TO by pro mě byla první věc, kterou bych řešila.
Jinak bacha, pokud jsi ještě vdaná, tak dítě bude mít automaticky v RL tvého současného manžela (ledaže by ses stihla rozvést a ještě před porodem znovu vdát-což vzhledem k rozchodu asi nehrozí).

S čím má vlastně ten přítel problém? Že máš střídavku, takže děti jsou hodně s tatínkem??? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2199
24.1.20 09:40

To je nezáviděníhodná situace… Ač jsem proti tomu, tak vzhledem k tomu, že nemáš kam jít a musíš se postarat ještě o dvě děti, šla bych na potrat a co nejdřív bych se od přítele odstěhovala.. :nevim: Já vím, lehko se to píše, ale jeví se mi to jako nejlepší východisko…Drž se :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 09:43

A s čím má přítel problém?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 09:49

Také se přidám, s čím má problém přítel, většinou se řeší, že otec děti nechce a jak to stojí za… Pokud se otec zajímá, platí alimenty, tak je to fajn. A to že jsou děti u tatínka je dobře, aspoň si člověk odpočine nebo naplánuje věci, které by s dětmi nepodnikl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
24.1.20 09:50

No hlavně to přítelovo dítě bude vedeno jako dítě manžela, co ten na to říká?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2993
24.1.20 09:57
@pohledzdruhestrany píše:
A s čím má přítel problém?

Fakt nevíš? Háji si svoje teritorium a majetek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21935
24.1.20 09:58
@Anonymní píše:
Prosím o anonymitu, hodně citlivé a z mé strany bohužel velmi naivní. Nevím, jak dál.
Všechno začalo nevěrou mého muže, která nekončila přes přemlouvání atd. atd, bylo toho moc. Máme dvě děti 8 a 11. Po nějaké době jsem si našla přítele, nehledala jsem, ale stalo se. S dětmi má dobrý vztah, v to jsem ani nedoufala. K příteli jsem se po roce odstěhovala, děti si, zatím ještě zatím s manželem, střídáme. Tak nějak to funguje, jenomže, s přítelem jsem otěhotněla. Miminko si přeji, neberu to jako zátěž, problém je v tom, že se s přítelem v poslední době moc neshodnu, připadá mi, že mnou manipuluje a dnes, možná i pod vlivem hormonů, jsem se s ním rozešla. Chápu, že je to pro něj těžké, ale věděl, že ty dvě děti mají tátu a táta jeví zájem a já mezi nimi nikdy stát nebudu. Což je největší důvod našich rozepří. Zvažuji návrat domů, ne přímo k manželovi, vím, že má stálou partnerku, ale do našeho bytu. Jenže jak dál, nechat si miminko? Přítel chce, abych šla na interrupci, já nechci, ale jiné východisko asi nepřipadá v úvahu… Věci, které bych udělala nejraději, udělat nemůžu vzhledem k těm dvěma dětem, se kterými mám nádherný vztah. No, nikdy bych nevěřila, že si dokážu takhle hloupě zkomplikovat život…

No, píšu to jen málokdy, ale v takové situaci bych o potratu vážné uvažovala, blbečka kopla do zadku a byla radši sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.1.20 09:58

Já jsem po nějaké době dala dohromady vztah s manželem, tak, že jsem spolu schopni bez zášti komunikovat, protože ať se stalo, co se stalo, máme spolu dvě děti a spoustu hezkých vzpomínek a já ho nedokážu nenávidět. Vím, že legislativně by bylo otec on zatím. Ale to byla věc, která mě zas až tak netrápila. Přítel se na stranu manžela ošklíbá, má, pro mě, nepříjemné poznámky i když pak tvrdí, že to takhle nemyslel. Když jsem mu nedávno navrhla rozchod, ať si najde holku bez závazků, byl zničený, že mě miluje atd atd, ale já nedokážu pořád stát mezi někým a dělat psychický hromosvod. Navíc moc dobře ví, že když jsem naštvaná a nechci dál diskutovat, tak do mě šije, dokud totálně nebouchnu, upřímně radši budu sama, než mít na starosti dalšího chlapa a jak pozoruji, v jistém směru dost nevyzrálého. Problém je to miminko, moc bych si ho přála, to že se to ještě povedlo, je malý zázrak a hodně mi vadí důvod, proč přítel interrupci žádá. Prý nechce, aby po světě běhalo dítě, které nikdy neuvidí a vůbec ho nenapadlo, že jsem ani manželovi nikdy nedělala schválnosti…Taky mi řekl, že pokud si ho nechám, podepíšu dokument, kde bude uvedeno, že po něm nic nebudu chtít

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
24.1.20 10:01
@Uslava
@Uslava píše:
Fakt nevíš? Háji si svoje teritorium a majetek.

Moje děti, ale nejsou jeho a musí respektovat jejich otce, ani já ni děti nejsme ničí majetek.

• Nahlásit
  • Citovat
2993
24.1.20 10:02

Proč by to dítě nikdy neviděl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2993
24.1.20 10:03
@Anonymní píše:
@UslavaMoje děti, ale nejsou jeho a musí respektovat jejich otce, ani já ni děti nejsme ničí majetek.

No to je právě ten problém. To mu vadí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.1.20 10:03
@krysoleta píše:
No hlavně to přítelovo dítě bude vedeno jako dítě manžela, co ten na to říká?

To je sice pravda, i když budu pracovat na tom, aby postupem času nebylo a manžel asi nemá moc co říkat, protože pokud vím, tak on se svou partnerkou též čeká přírůstek.

• Nahlásit
  • Citovat
24.1.20 10:04

Tvůj přítel je hodně nevyzrálý a sobec k tomu. Dítě bych s ním nechtěla. Asi bych šla na potrat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.1.20 10:05
@Uslava píše:
Proč by to dítě nikdy neviděl?

Nevím, to jsou jeho slova, mě by to nikdy nenapadlo. Taky mi párkrát řekl, že když odejdu, tak ho budu mít na svědomí..

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama